VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 divny zvuk od podovzku

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
zemacik111
Začiatočník
Začiatočník
zemacik111


Registrácia : 27.01.2009
Počet príspevkov : 11

divny zvuk od podovzku Empty
OdoslaťPredmet: divny zvuk od podovzku   divny zvuk od podovzku Icon_minitime23/2/2009, 22:53

prosim vas ked pridam na snehu a zacnu prehrabavat kolesa zacne ist od podvozku divny zvuk ako keby to cvakalo ASR alebo co ale sak ja nemam ASR .....ale ked zagumujem na suchom asfalte tak to je v pohode co by to mohlo byt?????? :race:
Návrat hore Goto down
KIRO
Začiatočník
Začiatočník
KIRO


Male
Registrácia : 22.02.2009
Počet príspevkov : 31
Auto : Golf IV 1.8T 20V GTi (AGU)
Bydlisko : Neverland pri Bratislave

divny zvuk od podovzku Empty
OdoslaťPredmet: Re: divny zvuk od podovzku   divny zvuk od podovzku Icon_minitime13/3/2009, 19:45

neviem co to je ale mne to robi tiez. najprv ma to vydesilo ale potom mi predosli majitel povedal ze to robi od zaciatku. robi to ked hrabes a nedrzis spojku v zabere ale uplne ju pustis. mne to zvykne vyhadzat vsetko z otvoru nad radiom. nieje to zavada, aspon diagnostika nic neukazala ked to typek riesil.podla mna to suvisi zo spojkou. ak spravne chapem tvoj problem samozrejme. je to buchot?
Návrat hore Goto down
glaabrezzu
Autoškolák
Autoškolák
glaabrezzu


Male
Vek : 39
Registrácia : 02.12.2008
Počet príspevkov : 102
Auto : golf vr6

divny zvuk od podovzku Empty
OdoslaťPredmet: Re: divny zvuk od podovzku   divny zvuk od podovzku Icon_minitime13/3/2009, 20:53

zemacik111 napísal:
prosim vas ked pridam na snehu a zacnu prehrabavat kolesa zacne ist od podvozku divny zvuk ako keby to cvakalo ASR alebo co ale sak ja nemam ASR .....ale ked zagumujem na suchom asfalte tak to je v pohode co by to mohlo byt?????? :race:
si si isty ze nemas asr?ak mas esp tak jeho sucast je aj asr.mne to robi tiez a je to narmalny jav.na vw clube bola o tom tema a kazdemu to robi co ma esp popripade len asr Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





divny zvuk od podovzku Empty
OdoslaťPredmet: Re: divny zvuk od podovzku   divny zvuk od podovzku Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
divny zvuk od podovzku
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» divny zvuk
» divny zvuk pri pridani
» Divny zvuk po natoceni motorka niekde pri katalizatory .
» divny volnobeh 1.3i

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: