VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 of Wolf and GOLF

Goto down 
+29
mirec.mm
Janny83
Pidko
MIWOGOLF
dr_obesenec
sykye
SV-STORM
pablo1
MaRko009
wl4do
gabesz0102
Topic2&Zanka
Lajovw+
Dominix
Tomo-Golf
Polymorph
Tuningboy12
tdk
mik
SPIKEBOY
gandus
remco
GOLF4TDI
Lucko
nikibad
Pheppo
akinw
Tyouko
nemko1
33 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorSpráva
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime13/5/2012, 14:44

chalani prosim vas viete mi niekto povedat ako je to s prepisom auta z cudziny k nam na svk, ak ho kupim majitel ho tu odhlasi,co mi tu daju aby som autom presiel na svk ak nieco take existuje,a kolko mam casu. Ak mam v plane ist domov o 4 tyzdne a ak kupim auto tento tyzden ci ho tu mozem pouzivat,alebo ho musim kupit tesne pred odchodom.
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime13/5/2012, 15:24

Fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá jednotlivo dovezie nové alebo ojazdené vozidlo, je povinná písomne požiadať obvodný úrad dopravy o
schválenie jednotlivo dovezeného vozidla,
uznanie typového schválenia ES jednotlivo dovezeného vozidla alebo uznanie typového schválenia jednotlivo dovezeného vozidla.
Na vydanie rozhodnutia je príslušný obvodný úrad dopravy podľa miesta trvalého pobytu fyzickej osoby alebo sídla právnickej osoby.
Obvodný úrad dopravy môže pred schválením ojazdeného vozidla uložiť žiadateľovi vykonanie skúšok v poverenej technickej službe overovania vozidiel. Žiadateľ je povinný na vlastné náklady zabezpečiť vykonanie uložených skúšok.
Žiadosť o schválenie jednotlivo dovezeného vozidla musí obsahovať
identifikačné údaje o žiadateľovi, a to
1. ak ide o fyzickú osobu, meno a priezvisko, dátum a miesto narodenia, adresu trvalého pobytu a podpis,
2. ak ide o právnickú osobu, názov a adresu alebo obchodné meno a sídlo, identifikačné číslo (IČO), meno a priezvisko osoby alebo osôb, ktoré sú jeho štatutárnym orgánom, podpis štatutárneho orgánu a odtlačok pečiatky,
značku, obchodný názov, typ (jeho variant alebo verziu variantu typu), druh a kategóriu vozidla, obchodné meno výrobcu.
Prílohou k žiadosti sú, ak ide o nové vozidlo:
doklad o nadobudnutí vozidla, napríklad faktúra, kúpna zmluva alebo darovacia zmluva,
doklad o prepustení vozidla do voľného obehu, ak je dovezené z tretích krajín,
odborný posudok o kontrole originality vozidla s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách,
protokol o technickej kontrole vozidla s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách nie starší ako jeden mesiac odo dňa jeho vydania,
platný protokol o emisnej kontrole motorového vozidla, ak vozidlo takej kontrole podlieha, s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách,
osvedčenie o evidencii alebo doklad o vyradení vozidla z evidencie vozidiel v štáte, v ktorom bolo evidované,
potvrdenie o zaplatení príspevku do Recyklačného fondu za dovezené vozidlo.
Praktická rada: Doklad o prepustení vozidla do voľného obehu je colným dokladom vystaveným colným orgánom tej krajiny EÚ, v ktorej do voľného obehu vozidlo vstupuje.
Prílohou k žiadosti sú, ak ide o ojazdené vozidlo:
doklad o nadobudnutí vozidla, napríklad faktúra, kúpna zmluva alebo darovacia zmluva,
doklad o prepustení vozidla do voľného obehu, ak je dovezené z tretích krajín,
odborný posudok o kontrole originality vozidla s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách,
protokol o technickej kontrole vozidla s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách nie starší ako jeden mesiac odo dňa jeho vydania,
platný protokol o emisnej kontrole motorového vozidla, ak vozidlo takej kontrole podlieha, s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách,
osvedčenie o evidencii alebo iný doklad o vyradení vozidla z evidencie vozidiel v štáte, v ktorom bolo evidované,
protokol o skúškach vozidla vydaný poverenou technickou službou overovania vozidiel, ak žiadateľovi bola táto povinnosť uložená, z ktorého vyplýva, že vozidlo spĺňa podmienky ustanovené týmto zákonom a technické požiadavky ustanovené nariadením vlády,
potvrdenie o zaplatení príspevku do Recyklačného fondu za dovezené vozidlo.
Obvodný úrad dopravy schváli jednotlivo dovezené vozidlo, ak žiadateľ splnil podmienky uvedené v predchádzajúcich odsekoch; inak žiadosť zamietne.
Ak obvodný úrad dopravy schváli jednotlivo dovezené vozidlo,
vydá rozhodnutie o schválení jednotlivo dovezeného vozidla,
vydá osvedčenie o evidencii, ak ide o vozidlo, ktoré podlieha prihláseniu do evidencie vozidiel, alebo vydá technické osvedčenie vozidla, ak ide o vozidlo, ktoré nepodlieha prihláseniu do evidencie vozidiel.
Žiadosť o uznanie typového schválenia ES jednotlivo dovezeného vozidla musí obsahovať tie isté údaje ako žiadosť o schválenie jednotlivo dovezeného vozidla (pozri vyššie).
Prílohou k žiadosti o uznanie typového schválenia ES jednotlivo dovezeného vozidla sú
doklad o nadobudnutí vozidla, napríklad faktúra, kúpna zmluva alebo darovacia zmluva,
osvedčenie o evidencii alebo doklad o vyradení vozidla z evidencie vozidiel v štáte, v ktorom bolo evidované,
doklad o prepustení vozidla do voľného obehu, ak je vozidlo dovezené z tretích krajín,
osvedčenie o zhode vozidla COC,
odborný posudok o kontrole originality vozidla s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách,
platný protokol o technickej kontrole vozidla s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách alebo platný rovnocenný doklad vydaný v členskom štáte, kde bolo vozidlo evidované,
platný protokol o emisnej kontrole motorového vozidla, ak vozidlo takej kontrole podlieha, s výsledkom hodnotenia spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách alebo platný rovnocenný doklad vydaný v členskom štáte, kde bolo vozidlo evidované,
potvrdenie o zaplatení príspevku do Recyklačného fondu za dovezené vozidlo.
Obvodný úrad dopravy uzná typové schválenie ES jednotlivo dovezeného vozidla, ak žiadateľ splnil uvedené podmienky; inak žiadosť zamietne.
Ak obvodný úrad dopravy uzná typové schválenie ES jednotlivo dovezeného vozidla,
vydá rozhodnutie o uznaní typového schválenia ES jednotlivo dovezeného vozidla,
vydá osvedčenie o evidencii, ak ide o vozidlo, ktoré podlieha prihláseniu do evidencie vozidiel, alebo vydá technické osvedčenie vozidla, ak ide o vozidlo, ktoré nepodlieha prihláseniu do evidencie vozidiel.
Kontrola originality vozidiel
Na Slovensku sa vykonávajú kontroly originality vozidiel – t. j. kontroly originality a zhodnosti vozidla vykonávané v stacionárnom alebo mobilnom pracovisku kontroly originality meraním a nedeštruktívnym skúmaním zamerané na zisťovanie stôp neoprávneného vonkajšieho zásahu do konštrukcie vozidla alebo do dokladov vozidla v rozsahu kontrolných úkonov ustanovených právnymi predpismi. Od 1. 1. 2008 sa kontroly originality vykonávajú povinne v zásade u všetkých motorových vozidiel dovezených zo zahraničia. Viac informácií nájdete po kliknutí sem, prípadne na agendu Schvaľovanie jednotlivo dovezeného vozidla.
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime13/6/2012, 21:25

[img]of Wolf and GOLF - Stránka 11 Photo3361 [/img]

[img]of Wolf and GOLF - Stránka 11 Photo3363 [/img]

uuuuuuuuufffff
Návrat hore Goto down
calo06
Autoškolák
Autoškolák
calo06


Registrácia : 10.09.2011
Počet príspevkov : 140
Auto : golf 4 1.9TDi PD 4motion
Bydlisko : TL HIENOVo

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime14/6/2012, 15:17

takto isto som to mal aj ja Laughing
Návrat hore Goto down
MIWOGOLF
Pretekár
Pretekár
MIWOGOLF


Male
Vek : 39
Registrácia : 22.02.2009
Počet príspevkov : 351
Auto : VW Golf Mk4 1.9tdi 6.6kw
Bydlisko : bratislava

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime14/6/2012, 16:20

Ja tiez.... ale dozadu som nedaval bremba len dopredu.Smile
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime23/7/2012, 21:09

mame nvu stk a emisnu Very Happy normalne som sadol do auta a vravim si skoncila mi stk,tak sa skocim opytat u nas na jazere kedy ma vezmu,a hned som bol na linke bez pripravy a bez problemov som aj vysiel za 10min. Tak ak mozem odporucitziadna reklama lenmoje odporucanie STK JAZERO cena nadieselaj s emisnou je 55eciek a chlapici tam nerobia ziadne problemi Very Happy len mi poveedal ze nocve gumy a zadne svetlo mi nesvieti,co som si ani nevsimol
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime5/8/2012, 10:53

a cabrio už je doma ?
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime19/8/2012, 16:32

trosku to tu ozivim aby ste na mna nezabudli Very Happy
lajci cabrio snad donesiem tento turnus Very Happy

ale prv moja malo nestastna 4ka, naposledy ked som sa vracal z NL tak sa objavil stary znami problem...DOLEJTE CHLADIACU KVAPALINU, tak som zaniesol auto opat rozobrat sikovnemu chalanovi, ten to pozrel ale vysledok ze ked mi ten pan majster pred tym robil komplet motor tak pravdepodobne nedal vybrusit blok motora a tamadial to asi unika,no pre istotu sla hlava na tlakovanie, ta je v poriadku,tak som poprosil chalana nech to rozoberie a da ten blok na vybrus, ze ma nato cas 11dni kedze sme sli na dovolenku,a po dovolenke auto budem potrebovat tak za tych 11dni to vraj stihne. Po dovolenke pridem pozriet auto a s nim ani nepohnute,skoro ma roztrhlo,chalan nedvyhal mobil az na treti den,ze ma aj on svoje problemi a nemal cas,tak moja horuca hlava nech mi da auto naspat do poriadku,ale sme sa nepochopili tak mi ho vratil rozobrate Very Happy do srubky, a tak sa veci ujal moj svokor a ten auto odtiahol k jednemu majstrikovi co robi jemu auto,ze on mi ho posklada, Trebalo posklafdat len hlavu.
Po 4 dnoch mi oznamil ze je hotovo,len nevie ako nastavit rozvod,tak som lietal a zohnal mu 12stranovy dokument ako sa to ma robit, on pozrel na uvodnu stranku a povedal,rozvod je dobre nastaveni santa samozrejme z poskladania motora sa zvysilo 7 sroubkov, tak som sa ho opytal pred tym ako nastartuje ci to berie na seba ze ak odjebe motor,vraj nema sa co pokazit,bud naskoci alebo nenaskoci. Motor hura naskocil,vycuval z garaze a podho skusobna jazda, auto dymelo ako ked horel arsenal pri kosiciach,a trhalo s nim nenormalne.

Tak som volal chalanovi co ho mal pred tym ci si najde kolko len kce casu aby ho dal do poriadku,tak som mu auto odtlacil o dve ulice vedla a cakam co mi povie,ako pan majster odjebal motor.....

Taketo ja mam stastie s tym mojim krasavcom,tak pre istotu uz pozeram po nejakom ASZtku nedajboze ARLku
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime19/8/2012, 19:17

Mad no ku...a, tak teda tebe ide karta , ja toto zažiť s jedným autom , dávno ide z dvora What a Face , ale ty máš aj šťastie na dobrých mechanikov... no nič, no za mňa ti držím palce, aby si konečne používal auto na to na čo je určené, a nie na to aby si sa zoznamoval s nie moc šikovnými" majstrami" Rolling Eyes
a dúfam že to cabrio ak vyjde tak bude z iného súdka...
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime19/8/2012, 21:57

..jaj Blitz...to auto za to nemoze,skor toti majstry co sa ti v nom hrabu.si mal radsej doniest k nam do Moldavy do autoclubu...by sa ti na to chalani pozreli...
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime20/8/2012, 18:39

gabesz aj nato som myslel ze ho odnesiem do moldavi,lebo na te nvas autoclub som pocul len samu chvalu,ale aj toho chalana chvalia kde je teraz auto tak uvidim ci vydrzi pol roka,alebo fakt pojde z dvora, no ked nemam to srdce sa ho zbavit.

Ale na druhej strane lajci neviem neviem ci este kcem nejaky in vw concept, to skor nejakeho japonca Very Happy ti ma doposial nesklamali aj ked som ich mal kratko. uvidime co bude ako bude. Dolezite je zdravie :DDD
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime20/8/2012, 18:55

Smile jasnééé, ale zase ja som za 22 rokov čo mám vodičák, ešte nemal iné auto koncernové a ani by som nechcel, myslím že posere sa hocičo, myslím akákolvek značka, jednoducho je to o tom ,že ak človek nemá na nové, musí dúfať že sa mu podarí nájsť dobré staré auto, čiže celé je to nielen o aute , ale dosť aj o šťastí a o poctivosti bývalého majitela, čo na slovensku nemôže byť problém nájsť Laughing , každopádne golfovi wolfovi aj s majitelom držím palce pri oprave a nech sa udobríte What a Face
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime8/10/2012, 14:28

heej heeej, znovu jazdime, zasa to nebola lacna zalezitost,ale letnu dovolenku mam za sebou,a do vianoc hadam este nieco usporim Very Happy , len chalan po rozobrati motora ostal v soku, nakolko byvali ´´mechanik´´ naje*al silikonu vsade kde tolen slo, pod vsetky tesnenia ktore len su na motore Sad to keby bol aspon charakter ami povedal pocuj daj mi 500euri a ti nedojebem motor len ho necham v takom stave akom je :DDD uz mi ostava sa len smiat na tych mechanikovh.

Tak ak by niekto nahodou chcel si dat opravit auto u pana PAZDERAKA tak sa mi ozvite ja vam urobim o kilo lepsiu cenu a vam to aspon viac nedojebem,aj ked ani neopravim Very Happy

Hadam si uz najdem cas aj na nejaky ten styling ked motor je ok, aspon na dva roky, kedzeteraz uz mam aj zaruku Very Happy ustnu heheeeeeee
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime2/12/2012, 06:56

a uz mam aj skusenost s holandkymi pracovnikmi Very Happy po poslednej oprave som dal kryt pod motor nech nieje hned cely spinavy ked bol tak pekne poumyvani, no a pocul som buchanie plastu,tak som natrafil na jedneho chalana s garazou ze asi sa odtrhla srubka nech nato pozrie ked ma zdvyhak,lebo ja pod neho nevleziem a na parkovisku by som pod zdvyhak nelahal. Chalan ze nieje problem,len na zdvyhaku mal nejake auto tak ho len nadvyhol heverom a lahol pod,ze on nic nevidi ulome,tak som lahol a ukazal mu ze tu asi bucha ten plast,ahaaaaa dal sroubku,zobral 5ecka Very Happy a dovi dopo, po 5 km buchot, som myslel ze vyskocim za jazdy z auta,na parkovisku lahnem pod auto, pozriem poriadne a tam zasprajcovany konarik...........

som sa uz len zasmial Laughing
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime19/12/2012, 00:25

uz nejaky ten mesiac hotovo,len mam ja cas????

[img]of Wolf and GOLF - Stránka 11 Dsc00673c [/img]
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime23/12/2012, 10:20

pekné blitz , tu je to dlhodobo v prdeli.... sám musím povedať ,že teda v poslednom čase je moje auto dosť opustené v garáži , naposledy jazdilo niekedy v októbri a vyzerá to tak že som ho ani nemusel prezúvať, keďže behám so služobným aj doma,nie žeby mi to vadilo, ale autíčko je na udržiavači a chodím ho len pozrieť... už som jak dr. Smile ale zasa na druhej strane som rád že prečká zimu bez soli...týmto výlevom som chcel vlastne povedať ,že na svoje auto tiež vôbec nemám čas...
ešte by si mohol nejako vykoumať tie tesnenia okolo dverí, ja som ich vyhodil von a strekol matným sprejom a boli v pohode.
Very Happy a k tomu holandskému pracovníkovi len tolko že ktovie čo fajčil ,lebo som počul že po mariške vidíš haluze Very Happy ,takže asi slabý tovar Smile jedine žeby to bolo tým že to bol konárik a nie haluz Laughing Laughing
A ešte prajem pekné sviatky Smile
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime23/12/2012, 22:37

lajci aj tebe stastne a vesele, ja zas beham na svojom len nebolo casu sem hodit foto, tie tesnenia ma seru,lebo sa neviem rozhodnut ci ich strieknut alebo kupit origo nove cierne,kedze mi dost vadi hluk ked to prefukava do kabiny,len neviem ci to nove tesnenia utesnia ....????
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime21/1/2013, 17:53

dlho ,dlho sa nemam cim pochvalit,tak mam chalani otazku lebo skupujem z netu veci a neviete mi poradit ci mi bude pasovat stredovy dekor z anglana????
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime25/2/2013, 20:06

Wink
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime27/2/2013, 16:58

uz je v obyvacke Very Happy este pockat niekolko tyzdnov a hadam bude aj na aute...o com je rec???


[img]of Wolf and GOLF - Stránka 11 Dsc00711pc[/img]
Návrat hore Goto down
Sponsored content





of Wolf and GOLF - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: of Wolf and GOLF   of Wolf and GOLF - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
of Wolf and GOLF
Návrat hore 
Strana 11 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» VW Golf 6 1,6 TDI alebo VW Golf 6 1,4 TSI
» Moj golf
» Moj golf
» GOLF IV

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: