VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:))

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kuric
Pretekár
Pretekár
Kuric


Male
Vek : 37
Registrácia : 22.11.2008
Počet príspevkov : 582
Auto : VW Golf IV 1,8 20v Benzin 4Motion
Bydlisko : West Coast

Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Empty
OdoslaťPredmet: Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:))   Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Icon_minitime19/2/2009, 22:19

Cavte . Hosi mam taky mensi problem , ktory zacal od kedy som mal auto v servise , ked mi menili spojku . Problem je taky , ze ked napriklad prejdem jednym kolesom po lade , tak mi volant mikne do strany , Dalej to robi ked napriklad jednym kolesom skocim do jamy , A zda sa mi , ze mi aj volant ide niekedy trosku tazsie... neviem ci mi tam nieco odpajali ked robili tu spojku , ale toto asi nebude normalne Sad
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:))   Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Icon_minitime19/2/2009, 23:25

no ked robili spojku tak predpokladam ze odpajali poloosy...co by nemalo mat neaky markantny vplyv na chovanie sa volantu....ak ich osadili spravne spat...co je ale v podstate nemozne urobit zle....
skus pozriet pod auto v akom stave mas stabilizator a jeho ulozenie...a vo vseo pomykat vsetkymi prvkami napravy...mozno to mas len subjektivny pocit...lebo na lade sa to auto vo vseo ak zabera iba jedna strana sprava divne..
no ak je to velmi citelne treba tam ist a povedat ze je problem odvtedy ako to robili...
Návrat hore Goto down
Kuric
Pretekár
Pretekár
Kuric


Male
Vek : 37
Registrácia : 22.11.2008
Počet príspevkov : 582
Auto : VW Golf IV 1,8 20v Benzin 4Motion
Bydlisko : West Coast

Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:))   Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Icon_minitime19/2/2009, 23:30

Pred tim to bolo v pohode , ziadne problemy , budem tam musiet skocit , mam na to zaruku takze snad to daju do poriadku .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:))   Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:)) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mikanie volantom do strany(niekto cita pravidla..:))
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tukanie otacanie volantom na mieste
» Trasie volantom

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: