VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 fesanda G5

Goto down 
+9
modry golf
element666
dream7000
dedusko
sovo
Boro88
mako
lupo
emem
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 19:06

...vzdy ma fascinuje ako si ludia myslia ze nejaky manik v garazi s pochybnym softom vam dokaze za 5 min nastavit auto tak aby malo vecsi vykon a mensiu spotrebu.. (pripada mi to ako teleshoping) ..Smile ..si mysliste ze vyvojari si povedali ze naco tomu autu davat 90ps .. ved mu postaci aj 75ps.. ..ja viem.. mame tu veci ako emisne normy atd.. ale podla mna oni vedia asi najlepsie co robia... ..tento motor sa daval aj do prvej fabie.. a ta ked mala 1,4 ´´100 konovu´´ verziu tak mala inu hlavu valcov, sanie atd.. cize podla mna by neinvestovali do tychto veci keby sa to dalo spravit ´´jednoduchym cipom´´
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 19:10

ty si dilino,ja tu nevravim o pochybnom manikovi co si vcera kupil notebook a soft,ja tu vravim o solidnom clovekovi,ktori to uz robi zopar rokov ked sme este ty a ja curali do plienok,ja tu tiez nehovorim o zvacsani vykonu na 100 koni,a myslim ze prave oni inziniery vo vw atd najlepsie vedia co robia,ked musia zivit aj servis!!
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 19:21

...preco ma nazyvas dilino.. a ohanas sa curanim do plienok.. co som ti spravil.. ? ..sa ukludni.. mame normalnu debatu a rozdielne nazory.. chalan nech si vyzisti.. precita este par for na nete a nech sa sam rozhodne ci mu tie peniaze stoja za to ...ked mi ukazes graf z brzdy ako z tejto 1,4 ky vytrieskal aspom 90 koni a krutak 140 - 145NM z nizsou realnou spotrebou tak potom uverim.. koncim..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 19:26

ja som pisal 85-90!! ja chip nerobim,tak neviem kolko to na vykone urobi,ale ako som pisal,dolezite je zvysenie krutiaceho,a kludne ked budem robit svoje auto si dam zmerat vykon aj na brzde,pred aj po,aby si si o vsetkych co robia chip nemyslel ze su to obycajny vagabundi co sa potrebuju na niekom prizivit
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 21:23

....uz som sa na to chcel vy.. lebo sa mi nechce hadat ale aby som upresnil.. ja som nepisal ze su to vagabundi a ze to nema vyznam.. na nejakom 2.0 a vyzsie atmosferickom.. to dajme tomu vyznam ma.. a pri turbach to ma vyznam bez debaty.. cize urcite sa neprizivuju... len treba mat aj zdravy rozum ..keby tu bol napriklad niekto na fabii 1.2HTP a pisal by sem ze ci mu pomoze ´´siska´´ namiesto serioveho filtra na zvysenie vykonu tak by ho tu kazdy zvozil pod ciernu zem.. ze ked chce vykon mal na to mysliet skor a kupit si poriadny motor.. a toto mi pride podobne.. ´´vela penazi za malo muziky´´ cip na tento motor.. ..to je vsetko.. .. a uz to ukoncime.. nech tu nezasierame prispevok..
Návrat hore Goto down
nemko1
Autoškolák
Autoškolák
nemko1


Male
Vek : 34
Registrácia : 03.02.2009
Počet príspevkov : 108
Auto : chcem Golfaaaaaa IV
Bydlisko : Stará Ľubovňa

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 21:29

Pekna G5 musi sa uznat .. ale este by to chcelo foto s intosu ..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime8/2/2009, 21:33

neviem preco tu zase spominas sisky,bavime sa tu predsa o chipe,podla mna to ma vyznam,ale nie u takych manikov hore spomenutych,co to robia na pochybnych softoch,ale nejakej firme co s tym ma dlhorocne skusenosti a ktora ti da zaruku na robotu ktoru odvedie,ja uz sa tiez k tomu vyjadrovat viacej nebudem Cool
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
vw5sport
Vodič
Vodič
vw5sport


Male
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 216
Auto : vw golf5 2.0 TDI 103kw
Bydlisko : Kosice

fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime9/2/2009, 00:03

preco sa hadate ked sa mozete bit? Laughing drunken
Návrat hore Goto down
Sponsored content





fesanda G5 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: fesanda G5   fesanda G5 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
fesanda G5
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Môj Golf-
Prejdi na: