VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 problem s cerpadlom nafty

Goto down 
+2
VILKO G1
libra
6 posters
AutorSpráva
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime9/1/2009, 20:55

mam problem s cerpadllom nafty,po kupe auta som s nim dosiel domov,kedze trocha cukalo pocas jazdy domov tak som vymenil naftovy filter a opravil ulomenu hadicu potlaku brzdy,vymenil zhavice a pridal pred cerpadlo taky maly filter paliva ciry aby som videl ci prudi nafta ,natahal naftu az k cerpadlu,po tom vsetkom nejde nakopnut,povolil som trubku na strikoch aby som zistil ci bude tlacit naftu,ale nic,vymordoval som baterku a nic,ani kvapka,rozvod neni preskoceny,neviem si s tym poradit,prosim o pomoc skusenych,dekujem,motor je 1,5D. study
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime9/1/2009, 22:10

na čerpadle je jeden snimač ide do neho jeden elektricky kabel v ktorom po zapnuti kluča musi byt prud a citiš v tom snimači ked sa ho držiš alebo aj počut či cvakne ak ano motor musi ist ak nie ten snimač je vadny a nepusti naftu do čerpadla
Návrat hore Goto down
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime9/1/2009, 23:58

som zabudol dopisat ze ten palivovy wentil som kontroloval a je dobry!
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime10/1/2009, 20:24

no kua tak to musi ist roztiahni ho
Návrat hore Goto down
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime10/1/2009, 21:28

sme to roztahovali asi polhodinu a ta skodovka uz isla na zadnych kolesach ked som pustil spojku....mozem prefukat cerpalo a trubky s kompresorom,popr aj striky?nestane sa nic?setko som premereal,zhavenie ,vsetko bavi a neide ani za kkt.....co tedko?? study
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime10/1/2009, 21:50

no čerpadlo a striky nefukaj tie daj otlakovat a čerpadlo jedine stolica kua to neni možne aby nešiel confused
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime11/1/2009, 00:05

Tak na toto by som sa rad pozrel. Všetko je spravene spravne a aj tak nejde?? Vydim to tak že to zacukalo asi posledny krat. Ak nejde nafta cez povolene trubky na tryskach a cievka je dobrá tak už pomože asi len vymena čerpadla.
Návrat hore Goto down
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime11/1/2009, 20:12

nejde ani k....,asik cerpadlo je uz niekde v p.....,kuknem este rozvod a musim zohnat cerpadlo,nenapada ma nic ine,ani u vas uz nic????
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
diabol
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 11.01.2009
Počet príspevkov : 1

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime11/1/2009, 21:36

vieš čo by to mohlo byť skús poriadne odvzdušnit palivový systém a či ti nepadá nafta
Návrat hore Goto down
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime12/1/2009, 12:31

nie nafta nepada,dal som tam taky maly ciry palivovy filter nech vidim ci prudi nafta,som ju natahal az k cerpadlu,bolo aj vo filtri asi polka,pom som zacal tocit a hladina ani neklesla ale ani nestulpa,idem toho hajzla vybrat a dostane jednu s dvojkilovym kladivom Laughing ,neni na tom cerpadle nejake sitko alebo vypustny wentil alebo nieco podobne?neviete niekto nejake cerpatko???
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime14/1/2009, 00:22

chalo chalo fesaci,nikto mi uz nevie nic poradit?napiste to tam ajked si myslite ze je to nepodstatne,lebo nakoniec takych to veciach to viazne na malickosti co cloveka mali napadnut automaticky...piste
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime14/1/2009, 20:59

no nič povol všetky trubky od vstrekov a toč ho až začne nafta striekat potom ich postupne zatahuj musi ist ak nafta nepôjde zahod čerpadlo Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime14/1/2009, 23:45

poeb to,idem prefuknut s kompresorom secky trubky ,hadicky a secko so ma dieru a aj nejake sitko ma byt w nadrzi tak dostane kapky a pak budeme mudrejsi....ale to ma zlosti ze po vlastnych som ho priviezol a pom znicoho nic ho kleplo....pom informujem.zatim diky confused
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
libra
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.11.2008
Počet príspevkov : 34

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime15/1/2009, 18:10

no je tu diagnoza:cerpadlo je v pixi uplne,nejde nijakraz,skusal som vsetko mozno,nejde to....thats all Mad Mad
Návrat hore Goto down
http://www.vwaction.com/gtispring/img/GTI_SPRING_LOGO.jpg
dandyturbotechnics
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 08.03.2012
Počet príspevkov : 9

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime9/3/2012, 09:44

mal som podobny problem s 1.6 td ale potom som zistil ze aj vstreky su v hajzli zhavice takisto cerpadlo totalka a po odtlakovani ma uz islo jeb... motor v pecku cherry
Návrat hore Goto down
GARGAMEL
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 55
Registrácia : 13.08.2010
Počet príspevkov : 30
Auto : Golf 4 Variant
Bydlisko : Karpatska 11

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime14/2/2013, 10:17

Kamo po precitani tvojich problemou som dospel k zaveru pouzi sistem vylucovania a to vysrobuj zhavice aby motor a baterka sa netrapila a vysrobuj jeden strik a daj ho na trubke tak aby si ho videl ci strieka ci nie a potom toc ale musis najprv odvzdusnit cerpadlo tak daj flasu k cerpadlu a najprv musi pred vstrekom tlacit naftu ,lebo vzduch je nepriatel disla to asi vies sam ja smam taki isty problem lebo my nestriekalo tiez a pohol som renenicou na cerpadle a nedal som znacku a je to v prdeli .Ked mas v tej trubke co pozeras na vstric tak trubku pritiahni a toc a samozrejme musis mat na cievke plus pripojene alebo zapnuty kluc a musi cvakat cievka ked to neroby tak ani nebude striekat ,a aj daj tehlina plinovy pedal aby si videl poriadne striekanie z trisky
Návrat hore Goto down
GARGAMEL
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 55
Registrácia : 13.08.2010
Počet príspevkov : 30
Auto : Golf 4 Variant
Bydlisko : Karpatska 11

problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime14/2/2013, 10:21

Zdravim Golfistov ma niekto zaujem o Motor z 1,5 disel Golf 1 je po generalke ,ma nabehane 12 000 km perfektny stav .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





problem s cerpadlom nafty Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s cerpadlom nafty   problem s cerpadlom nafty Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
problem s cerpadlom nafty
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prisada do nafty
» unik nafty pri studenom starte
» motor zhasne ak mam menej ako 1/4 nafty
» nemrznuca zmes namiesto nafty

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF I 1974-1983 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: