VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 moj golfiček

Goto down 
+14
apophis
VILKO G1
zuzko
lukas.229
misobelko
Sharkygolf
ivco85
remco
johanzjarku
golfik1982
vojtino
marceloo
mato88
Baty
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime24/6/2008, 16:46

marceloo napísal:
81shark ale tak tvoj ofroad be nemal az tak klesnut:) ja mam auto padnute dole, tzakze preto som to tak mal, ale uvidis.

ja Ti dam offroad, Ty Mad
ked naložim dvoch dozadu tak klesam,a este plny kufor, ale ved raz to zistim, potom sa ozvem Shocked
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime24/6/2008, 22:51

nahodou vyzera to dobre mne sa to paci... ja tiez osobne nebudem znizovat ale rozsirovat Very Happy
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime25/6/2008, 06:24

81shark napísal:
marceloo napísal:
hehe ja by som musel upravovat blatniky Smile uz teraz ked som mal ET 35 a nie 38, tak som suchal, a nie to este o 2 cm vonku Very Happy

ja uvidim ked auto naložim, hi, či zadne si nesuchnu Question

inak asi budu suchat bo mne zasa ked si sadli dvaja do zadu tak mi klepal o zadnu napravu vyfuk tak som tam kupil gumy pod pruziny a bolo vyhrate a aj som vlastne zadne pruziny spevnil a auto lepsie drzalo v zakrutach tak urob tak aj ty stoja okolo 200sk su to take gumy tvaru H a zarucene ti zadne gumy nesuchnu a nesnizuj bo nikam sa stym uz potom nedostanes a auto bude takzvane mimo cesty neprakticke ale mas ho pekneho fakt
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime25/6/2008, 11:00

zuzko napísal:
81shark napísal:
marceloo napísal:
hehe ja by som musel upravovat blatniky Smile uz teraz ked som mal ET 35 a nie 38, tak som suchal, a nie to este o 2 cm vonku Very Happy

ja uvidim ked auto naložim, hi, či zadne si nesuchnu Question

inak asi budu suchat bo mne zasa ked si sadli dvaja do zadu tak mi klepal o zadnu napravu vyfuk tak som tam kupil gumy pod pruziny a bolo vyhrate a aj som vlastne zadne pruziny spevnil a auto lepsie drzalo v zakrutach tak urob tak aj ty stoja okolo 200sk su to take gumy tvaru H a zarucene ti zadne gumy nesuchnu a nesnizuj bo nikam sa stym uz potom nedostanes a auto bude takzvane mimo cesty neprakticke ale mas ho pekneho fakt

zuzko, kde kupim tie gumy a kde vlastne sa davaju??? mne sem tam suchne ZP kolesko a to chcem vacsie kola Very Happy
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime25/6/2008, 11:04

zuzko napísal:
81shark napísal:
marceloo napísal:
hehe ja by som musel upravovat blatniky Smile uz teraz ked som mal ET 35 a nie 38, tak som suchal, a nie to este o 2 cm vonku Very Happy

ja uvidim ked auto naložim, hi, či zadne si nesuchnu Question

inak asi budu suchat bo mne zasa ked si sadli dvaja do zadu tak mi klepal o zadnu napravu vyfuk tak som tam kupil gumy pod pruziny a bolo vyhrate a aj som vlastne zadne pruziny spevnil a auto lepsie drzalo v zakrutach tak urob tak aj ty stoja okolo 200sk su to take gumy tvaru H a zarucene ti zadne gumy nesuchnu a nesnizuj bo nikam sa stym uz potom nedostanes a auto bude takzvane mimo cesty neprakticke ale mas ho pekneho fakt

a ako sa tie gumy nazyvaju???
dalsia otazka, nezdvihnu mi zadok tie gumy este vyssie?????? už teraz je tam medzera
a o znižovani som nerozmyslal nejako
predvčerom som siel s jedneho sidliska, a kamos potom mi vravel že predok som skoro suchol, myslim naraznik o zem, takže znižovanie nie, aj ked pačilo by sa
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime25/6/2008, 15:17

noo tie gumy zozenies v kazdej predajni autosuciastok su to vymedzovacie gumy na pruziny nezdvihnu ho aspon mne ho nezdvihli nacvakas ich do jedneho zavitu pruziny a vlastne ten zavit cely spevnis ze nebude pruzit a bude to tvrdsie asi tak ked budes chciet foto tak ti poslem ako to mam ja
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime25/6/2008, 15:18

a latik tebe by to urcite pomohlo ja som daval do zadu podlozky a kolesa sli o nieco von tak aby netreli o vrchne plasty som na kazdu stranu dal 5 gum a auto sa len o nejaky pol az centy dvihlo nieje to skoro ani vidno
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime25/6/2008, 22:55

zuzko napísal:
a latik tebe by to urcite pomohlo ja som daval do zadu podlozky a kolesa sli o nieco von tak aby netreli o vrchne plasty som na kazdu stranu dal 5 gum a auto sa len o nejaky pol az centy dvihlo nieje to skoro ani vidno
to potom nebudem musiet ani

menit pruziny kedze nebude tak perovat... lebo zadnu P mam unavenu a sem tam si suchne...
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime5/7/2008, 12:39

zuzko napísal:
noo tie gumy zozenies v kazdej predajni autosuciastok su to vymedzovacie gumy na pruziny nezdvihnu ho aspon mne ho nezdvihli nacvakas ich do jedneho zavitu pruziny a vlastne ten zavit cely spevnis ze nebude pruzit a bude to tvrdsie asi tak ked budes chciet foto tak ti poslem ako to mam ja

zuzko posli mi foto, dikes
inač pekny golfik, keby som mal peniažky aj by som sa dal nahovorit, hihi
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime6/7/2008, 15:05

vidim ze od zrazu si vela toho spravil na golfiku sikovny Wink
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime6/7/2008, 18:05

Kepro napísal:
vidim ze od zrazu si vela toho spravil na golfiku sikovny Wink

vela?? no daj, mne to tak nepripada, sice, od kedy sme boli spolu..................
este stalemyslis že je to šunka??
prides do Trebisova??
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime4/8/2008, 18:15

posledne zistenie, ked som naloženy, šuchaju mi kolieska jedna radost, aaaajjjjjeeeeee, kuknem tie pružiny či čo to Zuzko radil, musia pomoct
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime4/8/2008, 20:34

81shark napísal:
posledne zistenie, ked som naloženy, šuchaju mi kolieska jedna radost, aaaajjjjjeeeeee, kuknem tie pružiny či čo to Zuzko radil, musia pomoct

ak mas na mysli tie gumy co sa strkaju do pruzin co ma zuzko tak dal som ich aj ja... auto ti to nedvyhne ale nepruzi tak iba ze tym padom je pri pruzeni tvrdsie ale pohoda
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime31/8/2008, 12:00

chalani podarilo sa mi stratit pravu čast tej spodne listya čo mam pod naraznikom, neviem či to bolo k narazniku original, asi jo, lebo tie vsuvky vidno, neviet kde tu listu zozeniem??? niekede na nete som na nu raz nadabil ale teraz nie a nie najst
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime31/8/2008, 22:22

http://vw.autodoplnky.cz/volkswagen-golf-ii/predni-pridavne-mlhove-svetlomety-vw-golf-ii-c-s552172



hmlovky??? ja že dialkove, kde by som ich upevnil na 4 oku masku?????
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime31/8/2008, 22:32

to je na 6 okú masku(made in china)
viac očí viac golf
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime1/9/2008, 01:31

ked mas stvor oku masku daj si cire len tie tieto neviem ci vojdu bo mlhovky su dolu a v stvorokej maske mne svietili stredove male svetla ako pridavne dialkove tak som svietil riadne hehe
Návrat hore Goto down
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime2/11/2008, 10:24

chalani, G II a zadne Led svetla, čo Vy na to????
zatial len zistujem......... Question
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime2/11/2008, 10:39

sú pekné,ale drahé
http://www.soundcar.sk/auto-svetla-tuning/v-w/zadne-svetla/vw-golf-ii-zadne-led-svetla-clear-black.html
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime2/11/2008, 11:45

podla mna sa led na G2 nehodia Neutral
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sponsored content





moj golfiček - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj golfiček   moj golfiček - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
moj golfiček
Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Môj Golf-
Prejdi na: