VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Parkujemakodebil.sk

Goto down 
+39
Blitzkrieg
akinw
ozi
Golfista
Tyouko
trinity
joy_pu
boraTDI
PaloSV
SABREX
mato88
element666
Lucko
Kully-GIII
georg05
mako
MuFFin0
nemko1
Kuric
Sharkygolf
zuzko
djpetersnv
sovo
MINO
Daniello
seven72
Dreik
trek1555
vw5sport
mizi
marceloo
Scarp
SPIKEBOY
SHOFER
tono55
dramatiq
Ico05
ivco85
baciluss
43 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime15/2/2009, 22:34

https://www.youtube.com/watch?v=KbLQsOmcHII
Návrat hore Goto down
PaloSV
Autoškolák
Autoškolák
PaloSV


Vek : 49
Registrácia : 14.01.2009
Počet príspevkov : 100
Auto : Golf II 1,6 D 40kW/54k, JP
Bydlisko : SV

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime16/2/2009, 21:38

ten parkuje trošku lepšie: Honda great parking
Návrat hore Goto down
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime16/2/2009, 21:44

hm este ze tam boli tie ciary...aby vedeli ako parkovat...
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 14:32

Tak sem pridam nieco z dnesneho dna...
Jedna skareda spuchnuta arogantna zenska si isla kupit sadu tanierov do obchodu co je pri nas a rozhodla sa zaparkovat na dvoch miestach. Kedze som nemal kam zaparkovat a vtedy som ani netusil ze to bude baba tak mi to nedalo. Aj ked si obcas poviem, ze ked je niekto debil nemusim byt aj ja tak dnes som sa toho rozhodne nedrzal. Sice som mal trochu obavy a mozno by ma to v horsom pripade mohlo stat krvavu servitku tak som to aj tak skusil. Vzdy som po tom tuzil Twisted Evil Vid foto...
Nastastie sa mi podarilo vystihnut moment kedy zenska sla do auta tak som si este zohrial polievku a v poloklude si ju vychutnal. Ked som prisiel dolu sedela zufalo za volantom s velkym otaznikom nad hlavou ze ako sa odtial dostane. Otvoril som spolujazdcove dvere a slusne pozdravil. Zacala na mna ze ci sa takto parkuje a spytal som sa jej ze ci tu otazku mysli vazne Suspect Chlapci skoro som vzlietol ako to dopovedala. Shocked Minimalne ma nadvihlo. Tak som jej prehovoril do duse ze keby zaparkovala ako ma tak by nemusela cakat. A ze ako zaparkuje jedno auto druhe sa mu musia prisposobovat. Hold smola. Zacala hadzat vyhovorky ze ci si myslim je by sa so svojim autom(Seat Alhambra) len tak jednoducho zvrtla aby zaparkovala tak ako ma. Tak som jej zas povedal ze nie je hanba ked si vodic aj na 3x nadbehne....a dodal som ze to robim tiez a casto. A este som jej nalozil ze ked si bude parkovat pred svojim domom nech to pre mna aj na strechu postavi ale aspon na cudzom parkovisku nech parkuje tak aby sa zmestili aj ine auta. Uz to nezvladla a zacala zvysenym hlasom hovorit aby som zatvoril jej dvere. Na druhu vyzvu som je ziadosti vyhovel. Tak som sa rozlucil so sirokym usmevom What a Face a uvolnil jej cestu.
Ale keby ste videli tu aroganciu...normalne sa mi z nej otvaral nozik vo vrecku(ktory tam samozrejme nemam).

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Dsc0800pf6


Naposledy upravil baciluss dňa 17/2/2009, 17:08, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Lucko
Agent
Agent
Lucko


Male
Vek : 39
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN
Bydlisko : Trnava

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 14:36

no pekne si jej nalozil... Very Happy super
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 17:50

po zvyseni hlasu by som zamkol auto,nechal ho tam kde je a isiel by som si uvarit dalsiu polievocku Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 17:52

mato88 napísal:
po zvyseni hlasu by som zamkol auto,nechal ho tam kde je a isiel by som si uvarit dalsiu polievocku Laughing
No nabuduce to asi aj spravim ale treba dat ludom aspon jednu sancu Wink
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 17:59

baciluss napísal:
mato88 napísal:
po zvyseni hlasu by som zamkol auto,nechal ho tam kde je a isiel by som si uvarit dalsiu polievocku Laughing
No nabuduce to asi aj spravim ale treba dat ludom aspon jednu sancu Wink

nič v zlom ale na záhorí je to tak , mám kopec takýchto skúseností ako dobre že tam už nebývam Very Happy

no naposledy sa mi to stalo v tescu v lamači MA značka ochcávka tiež parkovala cez dve miesta a sedel v nej chlapík kopec aút na parkovisku a keby bolo trošku voľnejšie tam to je jedno a zaparkujem niekde ale nebolo.
zastavil som trošku čakal či pôjde von alebo nie tak som začal trúbiť na neho a ked vyšiel von z auta tak mu hovorím že nie je kde zaparkovať nech zaparkuje normálne a že postavím tam aj ja a on na to že či mi je.. a že mu oškrem tu jeho tuzingovú ochcávku ala tesco tuning tak som sa tam s ním naťahoval ale nepomohlo musel som zaparkovať von


Naposledy upravil boraTDI dňa 17/2/2009, 18:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 18:01

boraTDI napísal:
baciluss napísal:
mato88 napísal:
po zvyseni hlasu by som zamkol auto,nechal ho tam kde je a isiel by som si uvarit dalsiu polievocku Laughing
No nabuduce to asi aj spravim ale treba dat ludom aspon jednu sancu Wink

nič v zlom ale na záhorí je to tak , mám kopec takýchto skúseností ako dobre že tam už nebývam Very Happy
Nevies o co prichadzas Laughing
Návrat hore Goto down
joy_pu
Vodič
Vodič
joy_pu


Male
Vek : 42
Registrácia : 07.04.2008
Počet príspevkov : 295
Auto : golf IV 1.4 16V BCA
Bydlisko : Puchov

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 18:12

baciluss ale aj tak si riskoval si predstav ze by sa pokusala dostat odtial von Smile no nechcel by som vidiet tvoje auto potom Smile
Návrat hore Goto down
Kully-GIII
Pretekár
Pretekár
Kully-GIII


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : Audi A4 S-line avant 2,5 TDI , fotrov G IV TDI
Bydlisko : Trenčín

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 18:17

bacil ty si maska Laughing Laughing cheers cheers
Návrat hore Goto down
http://palo.kulich@gmail.com
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 18:54

joy_pu napísal:
baciluss ale aj tak si riskoval si predstav ze by sa pokusala dostat odtial von Smile no nechcel by som vidiet tvoje auto potom Smile
na to nemala gule Laughing
Návrat hore Goto down
joy_pu
Vodič
Vodič
joy_pu


Male
Vek : 42
Registrácia : 07.04.2008
Počet príspevkov : 295
Auto : golf IV 1.4 16V BCA
Bydlisko : Puchov

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 19:01

sak praveze nemala gule Smile baba by sa pokusala dostat odtial aj ked je jasne vidno ze sa to neda.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 19:06

joy_pu napísal:
sak praveze nemala gule Smile baba by sa pokusala dostat odtial aj ked je jasne vidno ze sa to neda.
Shocked svata pravda... no dopadlo to dobre.
Návrat hore Goto down
SPIKEBOY
Profík
Profík
SPIKEBOY


Male
Registrácia : 01.10.2008
Počet príspevkov : 1064
Auto : PASSAT 3C
Bydlisko : Nové Zámky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 19:39

joy_pu napísal:
...aj ked je jasne vidno ze sa to neda.
No podla obrázku sa to dá, pôjde dopredu-mierne doprava, no neviem čo je tam ďalej.


baciluss: Vážne nič v zlom, ale si mi pripadal ako niektorí, čo si robia z toho velkú hlavu Laughing, keď niekto stojí za ním. U nás je každé poobede z normálnej ulice jednosmerka. Trvá to už min. 3 roky a už si z toho nikto nič nerobí. Niektorí, keď prídu domov a nájdu miesto, tak nezaparkujú, ale ostanú pozdĺž, lebo môzu skôr odísť. Neprejde jediný deň, aby som ráno nemusel odtláčať auto (raz som musel odtláčať Peugeot Boxer, taká menšia ranná rozcvička.) Horšie to je, keď musím dvoch, alebo troch odtlačiť, aby som sa dostal von. Pridám aj foto Smile

Btw nechce si niekto "ukradnúť" čiernu (takmer fungel) Fábiu kombi ? Stojí tu už asi 3 roky a nemá majitela, len berie miesto. Nebude nikomu chýbať a aspoň bude ďalšie miesto, ktoré nám velmi chýba. Auto má cca 30tis. km! (viac info v PM. Až nezabudnem, pozriem, kolko to má najazdené).
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 19:51

SPIKEBOY napísal:
joy_pu napísal:
...aj ked je jasne vidno ze sa to neda.
No podla obrázku sa to dá, pôjde dopredu-mierne doprava, no neviem čo je tam ďalej.


baciluss: Vážne nič v zlom, ale si mi pripadal ako niektorí, čo si robia z toho velkú hlavu Laughing, keď niekto stojí za ním. U nás je každé poobede z normálnej ulice jednosmerka. Trvá to už min. 3 roky a už si z toho nikto nič nerobí. Niektorí, keď prídu domov a nájdu miesto, tak nezaparkujú, ale ostanú pozdĺž, lebo môzu skôr odísť. Neprejde jediný deň, aby som ráno nemusel odtláčať auto (raz som musel odtláčať Peugeot Boxer, taká menšia ranná rozcvička.) Horšie to je, keď musím dvoch, alebo troch odtlačiť, aby som sa dostal von. Pridám aj foto Smile

Btw nechce si niekto "ukradnúť" čiernu (takmer fungel) Fábiu kombi ? Stojí tu už asi 3 roky a nemá majitela, len berie miesto. Nebude nikomu chýbať a aspoň bude ďalšie miesto, ktoré nám velmi chýba. Auto má cca 30tis. km! (viac info v PM. Až nezabudnem, pozriem, kolko to má najazdené).
1. tu sme na Zahori...myslim ze nemusim dalej komentovat
2. technologia tlacenia tu este neprisla
3. chcel by som vidiet ako tlacis v 20cm snehu...
4. Taki buzerantski vodici ma vedia nastartovat. Jedina naozaj lahka uloha spomedzi mnohych narocnejsich ktore spadaju pod riadenie motoroveho vozidla a vodici nevedia ani tuto lahku ulohu ako je parkovanie spravit aspon na 90%. To ma jednoducho zabija. Neviem preco si kazdy mysli ze musi vediet zaparkovat na 1.krat. Neviem ci ja som uz nejaky udereny ale ja si na parkovani davam zalezat...hlavne aj koli sebe aby som v pohode vystupil a nastupil bez toho aby som odrel svoje ci cudze auto a nechal pritom dostatok miesta inym.
Návrat hore Goto down
joy_pu
Vodič
Vodič
joy_pu


Male
Vek : 42
Registrácia : 07.04.2008
Počet príspevkov : 295
Auto : golf IV 1.4 16V BCA
Bydlisko : Puchov

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 19:55

presne tak suhlasim. ludia ako keby sa hanbili parkovat na viackrat tak radsej to nechaju tak.
Návrat hore Goto down
Dreik
Pilot
Pilot
Dreik


Male
Vek : 37
Registrácia : 30.08.2007
Počet príspevkov : 847
Auto : GIV 1.9 TDi PD 85Kw AJM , Audi A4 1.6
Bydlisko : Košice

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 20:01

no to poznam...tiez mam par susedov co parkuju jak j.bici...pozdlzne parkovanie a miesto toho aby zaparkoval normalne tak necha 1,5m miesto a tak aj ostatni...a miesto 10tich aut tam stoji 5...su idioti...fakt ich nechapem...raz vam to nafotim
Návrat hore Goto down
SPIKEBOY
Profík
Profík
SPIKEBOY


Male
Registrácia : 01.10.2008
Počet príspevkov : 1064
Auto : PASSAT 3C
Bydlisko : Nové Zámky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 20:01

baciluss napísal:
4. Taki buzerantski vodici ma vedia nastartovat. Jedina naozaj lahka uloha spomedzi mnohych narocnejsich ktore spadaju pod riadenie motoroveho vozidla a vodici nevedia ani tuto lahku ulohu ako je parkovanie spravit aspon na 90%. To ma jednoducho zabija. Neviem preco si kazdy mysli ze musi vediet zaparkovat na 1.krat. Neviem ci ja som uz nejaky udereny ale ja si na parkovani davam zalezat...hlavne aj koli sebe aby som v pohode vystupil a nastupil bez toho aby som odrel svoje ci cudze auto a nechal pritom dostatok miesta inym.

Vidím, že niečo spoločného máme Wink
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime17/2/2009, 20:12

Dreik napísal:
no to poznam...tiez mam par susedov co parkuju jak jebici...pozdlzne parkovanie a miesto toho aby zaparkoval normalne tak necha 1,5m miesto a tak aj ostatni...a miesto 10tich aut tam stoji 5...su idioti...fakt ich nechapem...raz vam to nafotim
nafot Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Parkujemakodebil.sk   Parkujemakodebil.sk - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Parkujemakodebil.sk
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: CLUB :: Pokec-
Prejdi na: