VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 čo potrebujem na diagnostiku?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime9/12/2008, 09:40

Ahojte. iem že medzi nami su chalani ktorí mi budu vedieť poradiť. Chcel by som si kupiť diag. kábel na VAG , Prosím o radu ktorý kábel a aký soft je pre mna najvhodnejší. Resp. čo všetko potrebujem aby som si mohol robiť doma diagnostiku. Je možné robiť aj test motora za jazdy? Mam OS Windows vista. Poprosím o detailne vysvetlenie čo všetko potrebujem poprípade ak ma niekto kontakt z okolia KE na niekoho kto by to predáva. ďakujem
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime9/12/2008, 11:35

Robino napísal:
Ahojte. iem že medzi nami su chalani ktorí mi budu vedieť poradiť. Chcel by som si kupiť diag. kábel na VAG , Prosím o radu ktorý kábel a aký soft je pre mna najvhodnejší. Resp. čo všetko potrebujem aby som si mohol robiť doma diagnostiku. Je možné robiť aj test motora za jazdy? Mam OS Windows vista. Poprosím o detailne vysvetlenie čo všetko potrebujem poprípade ak ma niekto kontakt z okolia KE na niekoho kto by to predáva. ďakujem
V tvojom pripade by som uz riesil HEX-CAN USB kabel. S vistami nemam skusenosti. Vag uz budes mat ku kablu ked ho teda kupis origos. Testy motora za jazdy je samozrejmost.
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime9/12/2008, 20:09

tiez si myslim ze HEX-CAN je investicia do buducnosti ...a v dnesnej dobe uz za rozumne prachy...
a je aj lepsie kompatibilny s Vistou..klasicky OBD2 KKL mava casto s vistou problemy...(problem pri rozpoznavani FTDI chipu)
pisal som to podrobne jednemu chalanovi do PM..mozem ti to forwardnut...
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime10/12/2008, 10:01

Vdaka. Co ak nekupim origo legalny kabel. Vtedy sa ktomu nepredáva soft?

Ivco85 - ako si spominal je nutné kupit kabel aj soft rovnakej verzie. Tyka sa to iba jazyka?
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime10/12/2008, 11:24

Robino napísal:
Vdaka. Co ak nekupim origo legalny kabel. Vtedy sa ktomu nepredáva soft?

Ivco85 - ako si spominal je nutné kupit kabel aj soft rovnakej verzie. Tyka sa to iba jazyka?
Soft sa da stiahnut zo stranky Ross-Tech ale potrebujes ho este zaregistrovat lebo bude obmedzeny.
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime10/12/2008, 11:54

Dobre pozriem sa na to. Už len zohnať kabel.
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime10/12/2008, 15:11

Robino napísal:
Vdaka. Co ak nekupim origo legalny kabel. Vtedy sa ktomu nepredáva soft?

Ivco85 - ako si spominal je nutné kupit kabel aj soft rovnakej verzie. Tyka sa to iba jazyka?
nie ze verzie..ale pri HEX-CAN kabloch je konkretny kabel nalogovany na konkretny soft..preto ked budes kupovat kupuj CZ vag..pretoze ak by si kupil ang a potom si sa rozhodol ze chces CZ soft ..tak by podla vseho bolo treba prepalit EEprom pamat v kabla...
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime11/12/2008, 09:23

Takže takto. Uz v tom mam jasno. Velmi pekne dakujem . AK budem mat kabel aj soft ozvem sa na konkretne rady. cauko
Návrat hore Goto down
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime18/7/2014, 22:22

Ahojte chcel by som diagnostikovat golfa 4 TDI a ak by bola moznost pripdne aj novsie auta podla potreby samozrejme koncernove vozy. Aky kabel by som si mal zaobstarat lebo mam plnu hlavu, KKL, HEX-can EOBD OBD II a pod a neviem o co konkretne ide.
Návrat hore Goto down
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime23/7/2014, 13:46

boha co nikto nema diagnostiku? ci Vam je zatazko napisat...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





čo potrebujem na diagnostiku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: čo potrebujem na diagnostiku?   čo potrebujem na diagnostiku? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
čo potrebujem na diagnostiku?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ako spravit diagnostiku Golf 2 GTI 16V PL 95kW
» Potrebujem VIN
» Potrebujem radu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: Diagnostika-
Prejdi na: