VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 predna rozpera

Goto down 
+22
Dusan535
kaybi
sef
TDC
peter9587
marshal08
apophis
joco999
remco
Adamec21
trinity
mato500
mato88
nikibad
Kuric
tdk
lupo
MINO
boraTDI
Blitzkrieg
ivco85
golfmanik
26 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 17:11

Smile nie, myslím že taká určite neexistuje Smile
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 18:36

Lajovw+ napísal:
tak ja to mám namontované , a zatial som to nepotreboval dať dolu, lebo to mám len chvílu, ale keďže kryt motora občas treba dať dolu, tak určite bude musieť ísť aj rozpera, ale nevidím v tom problém ,akurát je to 6 šróbov navyše What a Face ...
A neviem prečo by si mal dávať dolu tlmič, moja rozpera sa montovala na komplet auto, navrtal som diery ,narezal závity, našroboval rozperu a bolo...
Lepidlo je blbosť, a ešte jeden poznatok, odkedy je rozpera,tak ak idem dvíhať auto, tak v pohode dám dopredu zdvihák a dvihnem aj zadné kolo ,čo dovtedy nehrozilo,takže aj to svedčí o tom ako sa u 5dveráku krúti karoséria...
A pri jazde je môj subjektívny pocit taký, že tvrdé auto ešte trochu stvrdlo, hlavne pri prejazde retardérov What a Face
to je divne s tym zvihanim auta u teba ja ked zdviham zdvihakom auto od predu ako ty v pohode mi zdvihlo aj zadne koleso mne tak nekruti karoseriu a to mam 5 dverak ako ty. ... . . spekuloval som tu rozperu ale vrrrtat sa mi do auta voobec nechce chyti to casom hrdzu potom budem nasrati nato
Návrat hore Goto down
poseidon1
Autoškolák
Autoškolák
poseidon1


Registrácia : 27.03.2010
Počet príspevkov : 102
Auto : Golf IV

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 18:48

no ved ani mne sa nechce vrtat.bude to hrdzaviet aj ked to natres farbou o par rokov alebo aj skor.Preto som hladal nejakyiny sposob "uchytenia" namiesto vrtania a a rezania zavitov.
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 19:14

no,veď ja som to tiež vrtal s bolesťou What a Face ,ale keď musíš tak musíš pirat ,a neviem ako inak to uchytiť bez vrtania,aby to trochu aj držalo ...
Flatronik s tým zdvíhaním to je tak ,že oveľa menej stačí dvihnúť predok, a už je aj zadok v lufte, predtým by som musel ovela viac dvíhať predok...
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 19:58

moja rozpera.
kryt motora ide v pohode zložiť.
tieto dilemy čo tu vediete o prilepenej rozpere o rozpere prikrútenej na tlmič
ide o spevnenie kasne a rozpera o tlmič spevní čo?
za
A.kasňu auta
B.predné tlmiče
C.veľký k....
predna rozpera - Stránka 5 Rozpera
Návrat hore Goto down
poseidon1
Autoškolák
Autoškolák
poseidon1


Registrácia : 27.03.2010
Počet príspevkov : 102
Auto : Golf IV

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 20:07

za c velky koko! Laughing
Lajovw+- kolesa mas 17 alebo 18 na sportovom podvozku.Trebe fest alebo netrepe Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 20:29

17 a trepe ale či fest to neviem,ale to je o tom či chceš pohodlie alebo nie,ak áno tak to musíš kúpiť iné auto Smile ,ja chcem také auto, kolesá aj podvozok a neriešim či je tvrdý alebo nie...Ak by mi to malo vadiť ,ani o tom neuvažujem.
Myslím že iné ako to že to bude tvrde sa čakať ani nedá...
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 20:39

17je pohoda
toto bolo horšie:

predna rozpera - Stránka 5 92859132

Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 20:54

Smile tak to verím...
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime19/4/2012, 22:53

poseidon1 napísal:
aha uz chapem.no ja mam seriovku a keby som chcel dat rozperu tak by som pravdepodobne musel dat dole tlmic aj s ulzenim aby som sa tam vobec dostal.A nevies ci existuje taka rozpera ktra by sa montovala iba na tu jednu šrubu co drzi tlmic?aby som nemusel vrtat na tie 3šruby diery,ktore by ju drzali
no takže k serii sa dostaneš lepsie ako ked ta maš sport podvozok. nevymyšlaj nič tym, proste kup rpzperu označ navrtaj strieky sprejom tie diery aby nehrzdavelim ja to mam asi 3 roky a nič minule som ju daval dole som čosik potreboval a ani naznak hrzdavenia v dierach.
a mam tu istu šo lajow s tym rozdieom že ja tam nemam zavit v kasni ale šrob s matkou. šrob som vopchal zo spodu z vrchu je matka s klobučikom, ked to budeš robit tak koli lepšiemu pristupu stači dat dole koleso, ale da sa ten šrobik nasadit aj bez toho,pokial nemaš zniženy podvozok ,lebo tam nevopchaš ruku medzi koleso a blatnik ako ja teraz Very Happy
Návrat hore Goto down
poseidon1
Autoškolák
Autoškolák
poseidon1


Registrácia : 27.03.2010
Počet príspevkov : 102
Auto : Golf IV

predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime20/4/2012, 10:44

nikibad-dik za radu
mam original podvozok a 16kolesa.taka klasika Very Happy Sportovy ani nechcem davat len mi vadia tie medzery medzi kolesom a blatnikom.Ku!va taka medzera tam je jak na skode 12O...
chlapci nas prejdu cel rozpery aj kolesa aj sportove podvozky a ine k....!ny ked bude benzin a nafta za 2e Shocked
dik chalani za rady cheers :g4s:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





predna rozpera - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: predna rozpera   predna rozpera - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
predna rozpera
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Predna kapota
» predna a zadna naprava - k.o.
» predna naprava-CUDNY ZVUK

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: