VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 prebliknu svetla

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
dalibor kriz
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 20.09.2008
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf IV 1,9 tdi

prebliknu svetla Empty
OdoslaťPredmet: prebliknu svetla   prebliknu svetla Icon_minitime22/10/2008, 20:12

zdravim chcem sa opytat pri brzdeni som si vsimol ze mi prebliknu svetla akoby ich stiahlo moze byt nieco alternatoru alebo spinacu brzd lebo pred tim som mal problem ze mi preblikavalo zhavenie ale pri poradeny som dal nove ziarovky do brzdovych svetiel a prestalo zhavenie blikat
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

prebliknu svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: prebliknu svetla   prebliknu svetla Icon_minitime22/10/2008, 20:52

dalibor kriz napísal:
zdravim chcem sa opytat pri brzdeni som si vsimol ze mi prebliknu svetla akoby ich stiahlo moze byt nieco alternatoru alebo spinacu brzd lebo pred tim som mal problem ze mi preblikavalo zhavenie ale pri poradeny som dal nove ziarovky do brzdovych svetiel a prestalo zhavenie blikat
Ktore svetla??? Myslis predne ze sa stlmia v momente ked slapnes na brzdovy betal??? Vymontuj spinac brzdovych svetiel a precisti ho sprejom na kontakty a potom skontroluj uzemnenie kablov na kostru co idu od ziaroviek. Najdes to v kufri na lavom blatniku pod tapacirom.
Návrat hore Goto down
dalibor kriz
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 20.09.2008
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf IV 1,9 tdi

prebliknu svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: prebliknu svetla   prebliknu svetla Icon_minitime23/10/2008, 16:23

mam na mysli predne ale vdaka vyskusam to
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

prebliknu svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: prebliknu svetla   prebliknu svetla Icon_minitime23/10/2008, 18:13

dalibor kriz napísal:
mam na mysli predne ale vdaka vyskusam to
Aby som upresnil tak z vnutra kufra na lavom blatniku. Som to zabudol dopisat vyssie Embarassed
Návrat hore Goto down
dalibor kriz
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 20.09.2008
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf IV 1,9 tdi

prebliknu svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: prebliknu svetla   prebliknu svetla Icon_minitime25/10/2008, 21:50

nahadzoval som tazne tak som to vedel kde to je dnes som sa pohral s tym spinacom aj som to odskusal zatial je to dobre tak diky
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prebliknu svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: prebliknu svetla   prebliknu svetla Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prebliknu svetla
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Svetla
» Svetla
» Svetla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: