VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Aký mám obsah a problém s rozvodmi

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
ToyoCarE
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 24.09.2008
Počet príspevkov : 3

Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime24/9/2008, 16:42

Zdravim,, kupil som motor z golfa,, neviem presne aky obsah,, kod motora je CS,, myslim ze 1,6D,, problem je ze nesiel 5 rokov,,, nema niekto skusenosti s rozvodmi? Nejak sa mi nezdaju,,, podla kamaratov by mala byt riska ceradla, sipka zotrvaka a na vacke vodorovna drazka v jednej rovine,, ja to tak nemam,,, poradte,, uz som zufaly,,

Ak by sa niekomu chcelo,,tak mi napiste na ICQ.. 337-926-552... dik
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime24/9/2008, 18:00

staršie 1,6D mali kod motora CR , CK, CY su to motori do G1, G2 s kodom CS som sa ešte nestretol ale na motore CR mam na zotrvaku dve risky jedna je nula druha je šest stupnov predzapal na tu to nastavujem vačka ako pišeš ale ventili prveho valca musia strihat a čerpadlo riska čo maš inač
Návrat hore Goto down
ToyoCarE
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 24.09.2008
Počet príspevkov : 3

Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime24/9/2008, 21:47

moj problem je ze na cerpadle je divne oznacene ta riska,, je tak biely pasik,, to je podla mna dorabane,, a je tam vyrazeny kruzok,,, to je na opacnej strane
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime24/9/2008, 21:52

na starom čerpadle je na remenici riska ana držiaku čerpadla by mal bit taki vylisok ako riska
Návrat hore Goto down
ToyoCarE
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 24.09.2008
Počet príspevkov : 3

Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime24/9/2008, 22:50

ziadna riska tam nieje,, uz som to prehladal vela krat
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime5/1/2010, 19:30

do čerpadla ide tyčka o priemere cca 10 mm.Žiadna riska
resp. cez remenicu do držiaku čerpadla,ostatné tak ako píšete
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aký mám obsah a problém s rozvodmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký mám obsah a problém s rozvodmi   Aký mám obsah a problém s rozvodmi Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aký mám obsah a problém s rozvodmi
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s ABS
» problem s ABS
» mam problem
» mam problem

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF I 1974-1983 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: