VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 VW Golf V 1.6 FSI Sportline

Goto down 
+7
vw5sport
prizrakus
ivco85
Lucko
apophis
misobelko
pepo444
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 13:41

tono55 napísal:
Sportline bola dobra volba.

Dufam ze sa ti podari zladit novu hudbu a budes s nou spokojny.


Vitaj!
No dufam aj ja... Laughing
Návrat hore Goto down
15foot
Začiatočník
Začiatočník
15foot


Male
Vek : 37
Registrácia : 10.06.2008
Počet príspevkov : 20
Auto : Golf 5 1.6 FSI 85kW
Bydlisko : Senec (Kostolna)

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 17:51

pepo444 napísal:
ivco85 napísal:
nazdar a vitaj..pekny decentny trojdveracik..presne na moj vkus....ma to smrnc..ma to styl..parada..
btw tie disky su 17 ze
spominana otazka..ako sa chova ta 1,6 FSI..aku mas stym spotrebu
S motorom som spokojny,pohodicka,je celkom zivy...Akurat ze FSI potrebuje 98 benzin a v NM na Shelke maju max. 95 V-Power,tak berem ten...Ale aj v servise hovorili ze mu95 neublizi,akurat ho nevyuzijem na 100 percent...A spotreba ??Pri sviznej jazde priemer do 8 litrov...Ale ked mi j.bava po meste tak si potiahne aj 10 Embarassed Very Happy


cau! aj ja mam podobne priblizovadlo len comfortline Sad radsej by som tiez take jak mas ty Smile) ale no co uz...
k tomu motoru... s tym benzinom mas pravdu tiez tam nedavam 95 ale EVO zo slovnatky ale ta sotreba je zaujima bo ja som sa dostal po nejaku 9l a to som sa blaznil trosku Wink tak ma to dost teraz prekvapilo ze ti potiahne aj 10... je sice pravda ze ked som tam hodil sportovy filter tak mi kesla spotreba ale ze by to robilo az tolko ?!
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:00

15foot napísal:
pepo444 napísal:
ivco85 napísal:
nazdar a vitaj..pekny decentny trojdveracik..presne na moj vkus....ma to smrnc..ma to styl..parada..
btw tie disky su 17 ze
spominana otazka..ako sa chova ta 1,6 FSI..aku mas stym spotrebu
S motorom som spokojny,pohodicka,je celkom zivy...Akurat ze FSI potrebuje 98 benzin a v NM na Shelke maju max. 95 V-Power,tak berem ten...Ale aj v servise hovorili ze mu95 neublizi,akurat ho nevyuzijem na 100 percent...A spotreba ??Pri sviznej jazde priemer do 8 litrov...Ale ked mi j.bava po meste tak si potiahne aj 10 Embarassed Very Happy


cau! aj ja mam podobne priblizovadlo len comfortline Sad radsej by som tiez take jak mas ty Smile) ale no co uz...
k tomu motoru... s tym benzinom mas pravdu tiez tam nedavam 95 ale EVO zo slovnatky ale ta sotreba je zaujima bo ja som sa dostal po nejaku 9l a to som sa blaznil trosku Wink tak ma to dost teraz prekvapilo ze ti potiahne aj 10... je sice pravda ze ked som tam hodil sportovy filter tak mi kesla spotreba ale ze by to robilo az tolko ?!
Cauko...Teraz mi napr. palubny ukazuje priemernu 9.3,ked pojdem na dlhsiu vzdialenost,ustalenou rychlostou tak urcite klesne,ale dnes som dost behal po meste a len kratku vzdialenost medzi mestami...A vies ked blbnem a tocim ho okolo 4000 otacok,aj viac tak to ide bohuzial hore Neutral A comfortlinu nic nechyba,mozes byt spokojny Wink
Návrat hore Goto down
15foot
Začiatočník
Začiatočník
15foot


Male
Vek : 37
Registrácia : 10.06.2008
Počet príspevkov : 20
Auto : Golf 5 1.6 FSI 85kW
Bydlisko : Senec (Kostolna)

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:14

noo spokojny som motor dobrý len ja mam radsej take soportovejsie lahsie atd. a ak vsetko vyjde podla planov tak aj z tochto comfortlinu bude nieco sportovejsie Smile a k tej spotrebe aj ja tocim nemusis as bat a ked blbnem tak to bezne lieta az k cervenemu Very Happy le hrnicu s 9,5 som este nevidel... ale tomu palubnemu sa az tak verit zas neda...
inac dufam ze aj ty si spokojny ako sedi na ceste... bo ja som az prekvapeny ako dokazu zakladne tlmice podrzat stopu! no ale ajtak dufam ze tam dlho nebudu Wink
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:29

15foot napísal:
noo spokojny som motor dobrý len ja mam radsej take soportovejsie lahsie atd. a ak vsetko vyjde podla planov tak aj z tochto comfortlinu bude nieco sportovejsie Smile a k tej spotrebe aj ja tocim nemusis as bat a ked blbnem tak to bezne lieta az k cervenemu Very Happy le hrnicu s 9,5 som este nevidel... ale tomu palubnemu sa az tak verit zas neda...
inac dufam ze aj ty si spokojny ako sedi na ceste... bo ja som az prekvapeny ako dokazu zakladne tlmice podrzat stopu! no ale ajtak dufam ze tam dlho nebudu Wink
No ja som teda maximalne spokojny dance Ja mam znizeny podvozok o 15mm (Sportline ma v zaklade) a obul som teraz gumy 215.Mal som Predtym 225/45 17 a naveril by si o co je tvrdsi len tymi gumami Shocked A ece som dal podlozky pod kola..Do predu 15mm na kazdu stranu a dozadu 25mm...Aj tymi podlozkami je o dost istejsi v zatackach...(Jak taka skoro matokara) Very Happy
Návrat hore Goto down
15foot
Začiatočník
Začiatočník
15foot


Male
Vek : 37
Registrácia : 10.06.2008
Počet príspevkov : 20
Auto : Golf 5 1.6 FSI 85kW
Bydlisko : Senec (Kostolna)

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:35

ale verim neboj... ja planujem na buduci rok nejake tie 17tky 225/45 a pravdaze to pruzenie okrem ineho snad to vyjde
(ale od tej motokari to ma este ajtak daleko Smile motokara je motokara )
a preco si dal 215 neja zla skusenost 225kami?
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:43

15foot napísal:
ale verim neboj... ja planujem na buduci rok nejake tie 17tky 225/45 a pravdaze to pruzenie okrem ineho snad to vyjde
(ale od tej motokari to ma este ajtak daleko Smile motokara je motokara )
a preco si dal 215 neja zla skusenost 225kami?
Nebojim..... Very Happy Bol som spokojny aj s 225kami,ale tie 215ky robia take malicke acko....Sa mi 225 zdali trosku nie ze balonove,ale tak zarovno diskom,215 idu mierne sikmo,ale to je zasa vec vkusu....Ale tym ze su uzsie,tak su aj trosku nizsie,tak do centimetra urcite.....Ty mas fotku auta len tu v profile,alebo aj nejake ine mas ??
Návrat hore Goto down
15foot
Začiatočník
Začiatočník
15foot


Male
Vek : 37
Registrácia : 10.06.2008
Počet príspevkov : 20
Auto : Golf 5 1.6 FSI 85kW
Bydlisko : Senec (Kostolna)

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:54

jojo len v profile zatial sa nema cim chvalit je to este seriovka so sportovim filtrom Very Happy
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 20:57

15foot napísal:
jojo len v profile zatial sa nema cim chvalit je to este seriovka so sportovim filtrom Very Happy
Sak ja tiez teraz zrovna nicim neohurim Laughing A ten filter co ?? Aky je tam rozdiel ? Tiez nad nim rozmyslam..... Question
Návrat hore Goto down
15foot
Začiatočník
Začiatočník
15foot


Male
Vek : 37
Registrácia : 10.06.2008
Počet príspevkov : 20
Auto : Golf 5 1.6 FSI 85kW
Bydlisko : Senec (Kostolna)

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 21:09

rozdiel.. hmmm... no neviem ci to pocitis mozno len toska je to len filter ale prejde cez neho viac vzduchu tym padom RJ da povel pre vecie mnozstvo paliva=bohatcia zmes...
a ja som spozoroval aj nizsiu spotrebu = cize mozem viac tocit a budem mat taku istu spotrebu jako pred tym Very Happy
ale ja nemam šišku ale filter ktori pasuje za ten povodny...( zaruka Wink )
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime10/9/2008, 21:23

15foot napísal:
rozdiel.. hmmm... no neviem ci to pocitis mozno len toska je to len filter ale prejde cez neho viac vzduchu tym padom RJ da povel pre vecie mnozstvo paliva=bohatcia zmes...
a ja som spozoroval aj nizsiu spotrebu = cize mozem viac tocit a budem mat taku istu spotrebu jako pred tym Very Happy
ale ja nemam šišku ale filter ktori pasuje za ten povodny...( zaruka Wink )
Noo sak nad takym som rozmyslal....V akych cenach sa pohybuju ??
Návrat hore Goto down
15foot
Začiatočník
Začiatočník
15foot


Male
Vek : 37
Registrácia : 10.06.2008
Počet príspevkov : 20
Auto : Golf 5 1.6 FSI 85kW
Bydlisko : Senec (Kostolna)

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime11/9/2008, 07:18

No ja som kupoval K&N a tie patria už k tým kvalitnejším ale aj drahším mňa vyšiel na 2200 myslím... Ale zas ti vydrží dlhšie ako obyčajný
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 22:32

Nooo tak chlapci uz som sa 100 percentne dotesil Evil or Very Mad Hudba a vsetko ostatne musi pockat,lebo musim menit motor....Bolo u nas krupobitie a vylial sa jeb..ty potok...Bol som autom prec a po ceste domov som si nevsimol na ceste vyliatu vodu,presiel som cez nu a na druhy den som uz nenastartoval Crying or Very sad Vysledok ? Motor nasal vodu,su zohnute sacie a vyfukove ventily,piesty maju poohybane ojnice a su vyosene,nasledkom toho su doryhovane vlozky valcov........Vymena motora za novy min. 97 000 sk a navyse poistovna to nechce uznat,zevraj nejde o poistnu udalost....Asi im j.be...... Question
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 22:51

uff tak to bolo neprijemne:(( nechcel by som . len nechapem ze si este pokracoval v jazde? mal si hned zastavit:o)
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 22:53

tak to je dobre neprijemne..tiez som chytil v lete brutalnu burku..tade okolo trencina vtedy..a tiekla voda po ceste asi 20 cm stlpec a som tade preletel..cely motor zaj..any..ale klop..klop..vodu dufam nenasal a ide bez problemov
..a to ti nechcu uznat havarijnu poistku?
ale ..nechapem...kade nasal tu vodu??
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 22:58

element666 napísal:
uff tak to bolo neprijemne:(( nechcel by som . len nechapem ze si este pokracoval v jazde? mal si hned zastavit:o)
Ja som praveze hned zastavil a auto sa mi zdalo v pohode...Zvuk v pohode,ani otacky nejak nekolisali,tak som sa ten kilometer domov este odviezol...
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 23:02

ivco85 napísal:
tak to je dobre neprijemne..tiez som chytil v lete brutalnu burku..tade okolo trencina vtedy..a tiekla voda po ceste asi 20 cm stlpec a som tade preletel..cely motor zaj..any..ale klop..klop..vodu dufam nenasal a ide bez problemov
..a to ti nechcu uznat havarijnu poistku?
ale ..nechapem...kade nasal tu vodu??
Ja nechapem....Sak ked budem letet 140,porobim kotrmelce a auto dam na totalku,tak ma bez problemov vyplatia..Tak v com je rozdiel ked pokazim motor ?? Sak taka ista moja chyba,ako keba som sa vybural....podla mna je to poistna udalost......... Exclamation
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 23:14

No na havarijnu poistku urcite....
a dokonca niektore poistovne maju aj v zakonnej poistke zahrnute zivelne pohromy..takze ak by ti napr niekde stalo a vytopila ho rozvodnena rieka..tak by sa to podla zmluvy dalo riesit ako poistna udalost zo zakonnej poistky...
toto je fakt divne...v akej poistovni mas havarijnu poistku??
btw. znamy mal podobny pripad..ze nechceli uznat havarijnu poistku....no tam to cele stalo v tom ze niekto chcel trinkgeld...

...a potom si platme havarijne poistky..naco Question Exclamation
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime9/10/2008, 23:23

ivco85 napísal:
No na havarijnu poistku urcite....
a dokonca niektore poistovne maju aj v zakonnej poistke zahrnute zivelne pohromy..takze ak by ti napr niekde stalo a vytopila ho rozvodnena rieka..tak by sa to podla zmluvy dalo riesit ako poistna udalost zo zakonnej poistky...
toto je fakt divne...v akej poistovni mas havarijnu poistku??
btw. znamy mal podobny pripad..ze nechceli uznat havarijnu poistku....no tam to cele stalo v tom ze niekto chcel trinkgeld...

...a potom si platme havarijne poistky..naco Question Exclamation
Havarijnu mam u CSOB....Neviem,predtym s nimi nebol problem,obehli mi klucom dvere a v pohodicke preplatili....Potom ma vytocili,lebo mi niekto 3 gumy prepichol a povedali mi ze poistka sa na gumy nevstahuje,tak som zahodil 3 nove Yokohamy Parada Mad ale dobre,to som prezil....A teraz toto.Zajtra,alebo v pondelok,to ma ist poistovak obhliadnut a uvidi sa...Ze vraj to musia prekonzultovat koko.i Evil or Very Mad Presne,potom vazne netusim,na co im sipem kazdy mesiac love
Návrat hore Goto down
pepo444
Autoškolák
Autoškolák
pepo444


Male
Vek : 36
Registrácia : 04.09.2008
Počet príspevkov : 106
Auto : VW Golf V 1.6 FSI
Bydlisko : Stara Tura

VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime3/11/2008, 16:39

Tak tu je to slubene foto....Fotil som mobilom,nemam momentalne fotak a sorry ze mi to tolko trvalo,ale mam teraz brutalny zhon...Dufam ze sa budu pacit Smile VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Snamka13[img]
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf V 1.6 FSI Sportline   VW Golf V 1.6 FSI Sportline - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
VW Golf V 1.6 FSI Sportline
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» znizenie VW GOLF 5 sportline....
» 2.0 TDi sportline
» VW Golf 6 1,6 TDI alebo VW Golf 6 1,4 TSI
» MOJ GOLF ABT

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Môj Golf-
Prejdi na: