VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Nastavenie predného svetla.

Goto down 
+2
ivco85
Robino
6 posters
AutorSpráva
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 10:45

čaute. Dnes som bol na STK a mal som problém s predným ľavým svetlom. Stretávacie mi svietilo vysoko keď ho nastavil tak zasa dialkové svietilo nízko. Auto nebolo burané . Cele svetlo je o.k. nie je ulomené ani nič také. Nechapem. Nejde nastaviť tak aby bolo aj stretavacie aj dialkovo o.k. Vie niekto poradť?
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 10:55

no ono problem je v tom ze pri nastaveni sa hybe spolu cela optika..teda aj stretavacie aj dialkove...cize ked nastavis jedno..odide druhe,,,a naopak..skus prekontrolovat osadenie ziaroviek..najma tej H1....mozno bude problem tam...
Návrat hore Goto down
marco
Autoškolák
Autoškolák
marco


Male
Registrácia : 21.07.2008
Počet príspevkov : 132
Auto : VW GOLF MK4 1.9 TDI
Bydlisko : ZA

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 11:35

no to je zaujimave , uz tu v poslednej dobe niekto podobny problem mal, tiez som myslel ze osadenie ziaroviek najskor prekontrolovat, ale tiez mal problem asi v niecom inom, a to si teraz niekedy kupil??, nezvaral to svetlo uz niekto uchyty alebo tak, pozri sa na to lepsie, macher to zamaskuje...
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 12:07

Ivco85 - Myslel som aj na to . Skúsim to pozrieť. Len nechapem prečo sú dve nastavovacie šrúby ked sa hýbe celá optika.
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 12:08

marco - Svetlo je v povodnom stave. Tak isto aj všetko okolo neho. Je tozaručené a overené. Nechápem.
Návrat hore Goto down
marco
Autoškolák
Autoškolák
marco


Male
Registrácia : 21.07.2008
Počet príspevkov : 132
Auto : VW GOLF MK4 1.9 TDI
Bydlisko : ZA

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 12:18

tak to vazne netusim co s tym mozes mat, mas VALEO alebo HELLA? inac jedna skrutka je na stranove nastavenie a druha na vyskove, ale rozdiel ked s tym zacnes tocit najlepsie uvidis na zariadeni na nastavovanie svetiel...bud rad ze nemas cocky s tym je sranda este vacsia....
Návrat hore Goto down
misobelko
Pretekár
Pretekár
misobelko


Male
Vek : 41
Registrácia : 28.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : golf
Bydlisko : PK

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 19:30

Mas vychylenu ziarovku z ohniska. Popozeraj ulozenie ziaroviek, ci su neni skrivene uchyty, ci ti tam ta ziarovka netancuje...
Návrat hore Goto down
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime14/8/2008, 19:40

ja som to tiez mal na STK a bola ziarovka mimo ohniska ako pise misobelko...
vybral som ju a znova vsadil na miiesto ako sa ma... vsetko bolo ok Very Happy
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime15/8/2008, 08:39

Je to dosť možné že to niekto predtým len tak narval . Lebo inač mi to nedáva zmysel. ďakujem chalani
Návrat hore Goto down
Rusnack
Autoškolák
Autoškolák
Rusnack


Male
Vek : 41
Registrácia : 05.08.2008
Počet príspevkov : 77
Auto : VW GOLF IV , TDI 96kW
Bydlisko : KE

Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime19/8/2008, 14:27

podla mne mna ked sa nad tym zamyslite len v polohe jednej z tych dvoch ziaroviek musi byt chyba..nemoze to byt inac..takze urcite sontroluj ziarovky..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nastavenie predného svetla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie predného svetla.   Nastavenie predného svetla. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nastavenie predného svetla.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» demontaz predneho svetla
» vymena predneho svetla
» ako nastavit svetla? (hella svetla)
» Demontaz predneho naraznika
» naboj predneho kolesa

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: