VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie

Goto down 
+3
golfmanik
boraTDI
Dreik
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 12:59

no ja mam cervene a cierne kabliky ... a aj hmlovky este nesvietia tak aj to musim poriesit...
sakra som zapojil new zadne a bez problemov Very Happy a na parkovacke praimo mam cierny a biely kablik.. ktory kam?
Návrat hore Goto down
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 19:12

no hmlovky su ok Very Happy este poriesit napojenie angel kruzkov a mozem montovat.dufam ze to pojde hladko lebo ja a elektriny sa nemame radi Shocked
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 21:58

no ako, podarilo sa?
Návrat hore Goto down
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 21:59

dnes som len svetla rozobral a pozrel ako to vyzera ale neskusal som to zapojit..
zajtra to uz nahodim a zda sa mi ze to pojde v pohode... kablovacka je priehladna aj pre mna.. Very Happy napisem ako som dopadol Basketball
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 22:04

som myslel, ze na tom teraz robis Smile
jasne, potom napis, som zvedavy.
Návrat hore Goto down
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 22:05

dnes som uz nemal cas lebo doma vzdy zenske nieco "dolezitejsie"vymyslia dance
Návrat hore Goto down
misobelko
Pretekár
Pretekár
misobelko


Male
Vek : 41
Registrácia : 28.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : golf
Bydlisko : PK

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 22:07

Myslite ze tie LEDky su uz prisposobene na 12V? Nie vzdy to tak byva. Jeden "znamy" pripojil kruzky a prdli mu. Boli tam tusim 3V diody...
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 22:18

snad mato nekupil take svetla, ked by dali 3V diody. zatial co som ja kupoval diody urcene do auta na vymenu ziaroviek, tak vzdy boli ok. robia sa este 24V (ak sa nemylim tak pre kamiony), tak jedine na to som si musel davat pozor pri objednavani.
ja mam doma take zasoby diod, ze mozem urobit osvetlenie na vianocny stromcek Smile aj do smeroviek a brzdoviek mam take s 12timi a 20timi diodami kupene (a nevyuzite) a funguju dobre
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie   Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Výmena svetiel za angel eyes a ich zapojenie
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» zapojenie kruzkou Angel eyes
» angel eyes
» Angel Eyes
» angel eyes

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: