VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Vymena zadnych brzd za chladene

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Vymena zadnych  brzd za chladene Empty
OdoslaťPredmet: Vymena zadnych brzd za chladene   Vymena zadnych  brzd za chladene Icon_minitime2/7/2008, 22:00

Caute. Viete mi prosim Vas niekto poradit, ci tieto brzdy budu pasovat na G4 1.8 4motion? Podla predavajuceho vraj ano, ale radsej sa spytam. A cena moze byt? Dakujem

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=68397
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Vymena zadnych  brzd za chladene Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena zadnych brzd za chladene   Vymena zadnych  brzd za chladene Icon_minitime3/7/2008, 00:41

nazdar..no pozeram ze to je z audi TT..takze by to malo pasovat pretoze ttcko ma presne rovnake napravy ak sa nemylim...
btw. nie je to zbytocny luxus??predne mas aky priemer??tie by som riesil prioritne....
Návrat hore Goto down
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

Vymena zadnych  brzd za chladene Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena zadnych brzd za chladene   Vymena zadnych  brzd za chladene Icon_minitime3/7/2008, 00:45

No ale ked si ich nasiel za fajn cenu tak nieje co riesit ale kazdopadne predok je dolezitejsi a zacni co najrychlejsie hladat aj ten a nahod to rovno naraz spolu....
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Vymena zadnych  brzd za chladene Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena zadnych brzd za chladene   Vymena zadnych  brzd za chladene Icon_minitime3/7/2008, 06:51

Idem menit zadne kotuce a dosticky, tak za tieto len doplatim a mam chladene. Preto ich beriem. Cize luxus len tak trosku.. Very Happy
A predne mam 280mm, ale tiez hladam vacsie, aspon 312 chcem dat. Tie mam tiez menit kotuce, aj dosky, ved som tu uz daval otazku, ktore odporucate.
Pokusim sa hned zohnat aj predne, snad sa podari co najskor. Keby niekto vedel o prednych 312mm, alebo idealne z R32, tak mi prosim dajte vediet. Dik
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vymena zadnych  brzd za chladene Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena zadnych brzd za chladene   Vymena zadnych  brzd za chladene Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vymena zadnych brzd za chladene
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Piskanie prednych brzd
» vymena zadnych sedaciek
» posilovac brzd?
» HLasite piskanie prednych brzd
» cerkanie brzd

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: