VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Propagácia Golf klubu

Goto down 
+14
SPIKEBOY
hunterdk
MIWOGOLF
xxxGolf
tono55
Sharkygolf
jozef.79
VILKO G1
mato500
stanly52
Johny
golfmanik
baciluss
ivco85
18 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime27/6/2008, 23:26

Co keby sme vytvorili letak ktory by propagoval nas klub... kazdy vo vlastnom zaujme by si ho mohol doma vytlacit a hodit niekde na pekny golfik... uz by len zalezalo ci sa dotycny chyti nasho klubu alebo nie... uz len v mojom okoli je vela peknych aut a ani nie su u nas. Cim viac by nas bolo tym lepsie... viac hlav pokope to isti Very Happy
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime27/6/2008, 23:29

napad to nie je zly... Very Happy ja suhlasim..uvidime co ostatna rodina Very Happy
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 00:16

Som za Wink
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 05:24

podla mna, staci mat nalepky na autach, tricka a siltovky. kto ma internet, tak si nas najde ak chce, ale nie kazdy chodi na web a ma cas a zaujem surfovat.
Návrat hore Goto down
Johny
Pretekár
Pretekár



Vek : 53
Registrácia : 26.03.2008
Počet príspevkov : 410
Auto : Golf III 1,9D
Bydlisko : SENICA , TEL 0918 144033

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 08:34

Leták má aj VW club sk čo tak to zjednotiť a na tie malé letáky dorobiť aj Golf club

Hlavne stačí mailová stránka logo a neakú uputavku lebo samotný leták môže byť len ako reklama .
Ak tam bude : Potrebuješ radu s tvojím VW?
Chceš poznať dobré triky pre opravu tvojho VW?
Chceš niečo predať,kupiť ny VW?

Naštív našu stránku a dozvieš sa viac ,členstvo bezplatné
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 10:44

DODO1 napísal:
podla mna, staci mat nalepky na autach, tricka a siltovky. kto ma internet, tak si nas najde ak chce, ale nie kazdy chodi na web a ma cas a zaujem surfovat.

vobec s tebou nesuhlasim!!! ja som sa o tomto klube dozvedel z nalepky na neakom aute... a vobec som to nehladal po internete
Návrat hore Goto down
stanly52
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 36
Registrácia : 22.11.2007
Počet príspevkov : 74
Auto : VW Golf 1.9 TDI 96 Kw
Bydlisko : Lučenec

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 10:52

no dobry napad paci sa mi to len neviem ake mate ohlasy lebo ja ked som svojim znamim povedal o clube tak nic niektory sa zasmialy iny povedali ze sa pozru na stranku ale aby sa pridali no ani za svet. :-(
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 10:57

stanly52 napísal:
no dobry napad paci sa mi to len neviem ake mate ohlasy lebo ja ked som svojim znamim povedal o clube tak nic niektory sa zasmialy iny povedali ze sa pozru na stranku ale aby sa pridali no ani za svet. :-(

no nemozes od toho ocakavat zazraky... zas kazdy tovarensky voz tu mat nebudeme aj keby sme mozno chceli ale su ludia pre ktorych vw golf je nieco ine ako len auto Very Happy
Návrat hore Goto down
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 11:08

golfov je kopa po SK a je tazke tu dostavat ludi...ved vsetci co sme zaregistrovany sme sa nejako dozvedeli o tomto portali tak naco sem nejako tlacit ludi?? kto chce,ten si to najde Very Happy
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 16:16

latik napísal:
DODO1 napísal:
podla mna, staci mat nalepky na autach, tricka a siltovky. kto ma internet, tak si nas najde ak chce, ale nie kazdy chodi na web a ma cas a zaujem surfovat.

vobec s tebou nesuhlasim!!! ja som sa o tomto klube dozvedel z nalepky na neakom aute... a vobec som to nehladal po internete

ale o com zasa tocis ?? ved aj ja mam adresu klubu na aute, aj logo.. vravim len ze su aj taki ktori nemaju zaujem o web, a maju nadherne golfy..

dolezite je ze kazdy den pribudne kopec novych clenov takze silit to nie je potrebne.
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime28/6/2008, 16:18

stanly52 napísal:
no dobry napad paci sa mi to len neviem ake mate ohlasy lebo ja ked som svojim znamim povedal o clube tak nic niektory sa zasmialy iny povedali ze sa pozru na stranku ale aby sa pridali no ani za svet. :-(

presne o tom som pisal, jednoducho su ludia ktori nechcu byt v nejakom klube a pritom maju nadherny golf, taky ze medzi nami taky nie je.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 12:49

Johny napísal:
Leták má aj VW club sk čo tak to zjednotiť a na tie malé letáky dorobiť aj Golf club

Hlavne stačí mailová stránka logo a neakú uputavku lebo samotný leták môže byť len ako reklama .
Ak tam bude : Potrebuješ radu s tvojím VW?
Chceš poznať dobré triky pre opravu tvojho VW?
Chceš niečo predať,kupiť ny VW?

Naštív našu stránku a dozvieš sa viac ,členstvo bezplatné

no kludne by sa to mohlo zjednotit len neviem kto to ma na starosti...

re: DODO1 spominal si ze staci mat nalepky, tricka a siltovky... a co s toho mame??? no ja osobne nalepky Sad
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 12:54

re: johny, na vw klub som dal navrh ohladom spominaneho zjednotenia tak som zvedavy...
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 16:49

ja som za každu propagaciu našho klubu a suhlas s tim že ked niekto do klubu nechce tak tam nepôjde ale latikov napad je dobri atreba ho skusit hovorite o tričkach nalepkach šiltovkach-kolko znas ich ma na tričko som sa aspon snažil navrhnut niečo šiltovka neviem či existuje a nalepky maju len par chalanou na autach
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 17:30

mam pocit ze nalepku ma takmer kazdy z klubu, teda aktivni clenovia
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 17:40

VILKO G1 napísal:
ja som za každu propagaciu našho klubu a suhlas s tim že ked niekto do klubu nechce tak tam nepôjde ale latikov napad je dobri atreba ho skusit hovorite o tričkach nalepkach šiltovkach-kolko znas ich ma na tričko som sa aspon snažil navrhnut niečo šiltovka neviem či existuje a nalepky maju len par chalanou na autach

Presne tak o siltovkach som este ani nepocul... triko si Vilko G1 robil sam a za svoje mu tiez dakujem:D no a nalepky tiez nemaju vsetci.
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 18:01

DODO1 napísal:
mam pocit ze nalepku ma takmer kazdy z klubu, teda aktivni clenovia

nič vzlom DODO1možno to zle chapem ale AKTIVNI CLENOVIA- na tomto fore je to pre mna tak 10-15 ludi
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 18:07

tak sucasne pritomnych bolo na fore 22 clenov

a registrovanych je nad 700 clenov

takze aktivnych je urcite viac ako 10 clenov, no ale nehadam sa s tebou, mozno mas pravdu.
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 18:19

sory o nič nejde aby som niekoho neurazil ide my len o propagaciu tohoto klubu
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime29/6/2008, 18:42

urcite by som tu neriesil kolko je aktivnych a neaktivnych clenov ja som tu dal na navrh propagacie nasho klubu pomocou neakych letakov... teda ocakavam tu skor zaujem... dik
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Propagácia Golf klubu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Propagácia Golf klubu   Propagácia Golf klubu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Propagácia Golf klubu
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» kto to je? - ma nalepku klubu
» Povinne zmluvne poistenie 2009 - ceny pre clenov klubu
» VW Golf 6 1,6 TDI alebo VW Golf 6 1,4 TSI

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: DôLEŽITÉ :: !Návrhy a Pripomienky!-
Prejdi na: