VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zanedbaná starostlivost o auto

Goto down 
AutorSpráva
DLHOPIS
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 15.02.2012
Počet príspevkov : 1
Auto : VW Golf IV 1.6 16V X line
Bydlisko : Trnava

Zanedbaná starostlivost o auto Empty
OdoslaťPredmet: Zanedbaná starostlivost o auto   Zanedbaná starostlivost o auto Icon_minitime24/2/2017, 08:26

Caute chalani. Trosku sa rozrozpravam. Asi pred 4 rokmi som kupil krasneho Golfika. Vsetko super az do chvile ked mi prestalo ukazovat teplotu motora. Neprikladal som tomu velku vahu a tak som senzor nevymenil. Potom zacali problemy so startom. Auto nechcelo nastartovat, z vyfuku bolo citit benzin a ked nastartovalo tak asi 4 minuty nereagoval plyn a. Takto som ja DEMENT jazdil 2 roky pale . Auto trpelo jak hovado a ja som sa furt stazoval ze to nejde. Az som jedneho pekneho dna senzor vymenil a odvtedy auto so startom problem nema.Akurat ze si myslim ze bude uz nieco s motorom.Pri pridavani citim ze drhne.Dalsia vec ze sa obcas stane ze mi to vycucne cely olej a ja tak na najblizsej pumpe dolejem hocijaky len aby tam bol. Takto som tam nalial uz asi 5 druhov oleja. No chcel by som svoju chybu napravit a auto dat ako tak do poriadku. Vie mi niekto poradit co spravit? Napr. vycistit olejovu vanu alebo nejaky preplach ci nieco podobne. Za rady dakujem
Návrat hore Goto down
 
Zanedbaná starostlivost o auto
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Auto nestartuje
» Moje auto :-)
» poistka na auto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling-
Prejdi na: