VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 problem s ovladanim naklapania spatnych zrkadiel

Goto down 
AutorSpráva
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 37
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

problem s ovladanim naklapania spatnych zrkadiel Empty
OdoslaťPredmet: problem s ovladanim naklapania spatnych zrkadiel   problem s ovladanim naklapania spatnych zrkadiel Icon_minitime18/9/2015, 17:53

Zdravim Vas, chcel by som vas poprosit o radu kde mam hladat poruchu.
Dnes som si chcel trosku lepsie nastavit prave spatne zrkadlo, pri snahe o naklonenie smerom dole mi naklapalo zrkadlo smerom hore, ked som chcel zrkadlo naklopit opacne smerom hore ocakaval som ze pojde dole (myslel som ze vypinac je inverzny) ale zrkadlo nerobilo vobec nic,,, v pravo a v lavo sa nataca spravne.
Hral som sa do vtedy kym som nemal oba spetaky nastavene tak ze som vydel len oblohu.
Ked som zaradil spiatocku tak prave spatne zrkadlo sa trosku naklonilo dole, tak ako to ma byt, no aj tak som videl stale oblohu Very Happy Very Happy Very Happy....
Kedze som potreboval jazdit tak som zrkadla pretlacil na silu dole, tak aby som mohol bezpecne jazdit.
ked som to teraz skusal v ocakavani ci sa nieco nezmenilo,,,  kontakt abo nieco,,, tak som bol opat prekvapeny,,,,     pri snahe o naklapanie smerom hore idu zrkadla spravne hore, ked chcem aby sli dole tak sa nedeje vobec nic,
ALE ak zaradim spiatocku tak sa prave spatne zrkadlo neklopi smerom dole,,, ale smerom hore,,, uplne opacne Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
prosim vas, co mam s tym robit, vadny vypinac alebo je porucha niekde v riadiacej jednotke ???
vw g6 1,6 tdi 77kw cayc
Návrat hore Goto down
 
problem s ovladanim naklapania spatnych zrkadiel
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosim vas o pomoc, problem s ovladanim spatnych zrkadiel
» El. sklapanie spatnych zrkadiel
» Zapojenie spatnych sportovych zrkadiel
» prepinac,ovladac spatnych zrkadiel
» golf IV elektr. sklapanie vonkajsich spatnych zrkadiel

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: