VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 hmlovky vo svetlometoch

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
dodo1
Začiatočník
Začiatočník
dodo1


Male
Registrácia : 03.06.2011
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf4 1.9TDi 66kw AGR
Bydlisko : Košický kraj

hmlovky vo svetlometoch Empty
OdoslaťPredmet: hmlovky vo svetlometoch   hmlovky vo svetlometoch Icon_minitime2/11/2014, 20:10

zdravim.potrebujem radu.nevie niekto kde a ci vobec sa da kupit hmlovka do svetlometu/nie dole do narazniku/ popripade cislo dielu,pretoze v jednom svetlomete mam hmlovku a v druhom mam len taku krytku,poklicku /predchadzajuci majitel zrejme menil svetlo,uz je jedno z akeho dovodu/ zhanam to uz dlhsiu dobu.na vrakoviska nemam cas velmi a mal som dva hmlovky jednu udajne z golfa4/neviem r.v./a jednu z octavie no ani jednu tam nemozem dostat.obidve mali rovnake uchytenie na 3 srobiky ale tie uska na srobiky mali inak ako mam ja,skratka aj keby som ju tam dostal nemam ju ako uchytit.chyba mi hmlovka na strane vodica.nechcem koli tomu kupovat cely svetlomet,aj ked uz bola taka ponuka.po forach a v e-shopoch som hladal no nic Sad budem velmi vdacny za kazdu radu pretoze uz na technickej koli tomu pyndali ze jedna svieti a druha nie,si nevsimli ze tam vobec neni Rolling Eyes a este dotaz:ak by som to nahodou zohnal mozem tam dat ZLTE H3? kamos totiz tvrdi ze to bude na pokutu.este raz vdaka za rady
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

hmlovky vo svetlometoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: hmlovky vo svetlometoch   hmlovky vo svetlometoch Icon_minitime3/11/2014, 20:32

hmlovku samotnu nekupis, a tie zlte pokial su urcene na cestnu premavku, tak mozes
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
 
hmlovky vo svetlometoch
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dodatocna montaz prednej hmlovky do svetla bez hmlovky
» hmlovky
» Hmlovky v NARAZNIKU?alebo vo SVETLACH?
» hmlovky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: