VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Iphone + VWG4

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Grim
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 20.06.2008
Počet príspevkov : 1

Iphone + VWG4 Empty
OdoslaťPredmet: Iphone + VWG4   Iphone + VWG4 Icon_minitime20/6/2008, 19:26

Mam noveho golfa 4 a je tam original radio na MC kazety... Da sa to bez problemov vymenit tak aby to tam zapasovalo??? ak nie nevadi bo by som chcel taketo nieco spravit: mam iphone v ktorom mam svoju veskeru hudbu, a chcel by som to spravit tak ze by sa odpojilo kazetove zariadenie a namiesto toho by som si pravil nieco take ako AUX ( kablik z jackom co by trcal vonku a vzdy by som si tam iba napichol iphone ) confused da sa take nieco spravit alebo som sem iba napisal strasnu blbost... lol! sorry vobec sa do takychto veci nevyznam...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Iphone + VWG4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iphone + VWG4   Iphone + VWG4 Icon_minitime20/6/2008, 19:32

Grim napísal:
Mam noveho golfa 4 a je tam original radio na MC kazety... Da sa to bez problemov vymenit tak aby to tam zapasovalo??? ak nie nevadi bo by som chcel taketo nieco spravit: mam iphone v ktorom mam svoju veskeru hudbu, a chcel by som to spravit tak ze by sa odpojilo kazetove zariadenie a namiesto toho by som si pravil nieco take ako AUX ( kablik z jackom co by trcal vonku a vzdy by som si tam iba napichol iphone ) confused da sa take nieco spravit alebo som sem iba napisal strasnu blbost... lol! sorry vobec sa do takychto veci nevyznam...

no ja som planoval tiez nieco podobne... ale poradili mi akurat kupit si transmitter akurat ze cez neho je prenos kvality dost znizeny... ale ak k niecomu dospejes daj vediet:D inak mam ipod a su radia ad Pioneer co maju konektor na zapojenie srandiciek od apple
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Iphone + VWG4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iphone + VWG4   Iphone + VWG4 Icon_minitime3/9/2008, 11:56

vyber radio daj tam normalne nejake na cd -mp3 a ked chces i phone napajat tak ysi vyber take co ma aux na prednom paneli a je so starym radiom toho vela nenarobis bo keby si kupil ako sa predavali kazety co mas ako aux vstup tak tie sumia mal som ju a autoreverz robil problemy tak nevymyslaj a kup poriadne radio ja som mal kopec radii ale najspokojnejsi som s pioneerom
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Iphone + VWG4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Iphone + VWG4   Iphone + VWG4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Iphone + VWG4
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: