VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Dorábanie hmloviek G4

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Peter281
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 16.05.2014
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golf IV TDI Variant

Dorábanie hmloviek G4 Empty
OdoslaťPredmet: Dorábanie hmloviek G4   Dorábanie hmloviek G4 Icon_minitime16/5/2014, 12:35

Ahojte, chcem sa opýtať, idem si dorobiť predné hmlovky na G4 čo všetko mi k tomu treba? Šošovky na hmlovky vo svetlách už mám takisto aj druhú kabeláž (čo je dnu vo svetle, na žiarovky)z druhých svetiel kde boli aj hmlovky, takisto aj prepínač svetiel s prednými hmlovkami som už zohnal, len teraz ako to zapojiť aké káble natiahnuť, aby mi to aj fungovalo všetko, dakujem za rady Smile
Návrat hore Goto down
kenedi
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 09.03.2015
Počet príspevkov : 3

Dorábanie hmloviek G4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorábanie hmloviek G4   Dorábanie hmloviek G4 Icon_minitime9/3/2015, 12:55

Ahoj ako si to nakoniec vyriesil? jaj tiez svetla so ziarovkami (menene) kabel je asi to ten konektor auto-svetlo

porad

Dik
Návrat hore Goto down
Peter281
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 16.05.2014
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golf IV TDI Variant

Dorábanie hmloviek G4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorábanie hmloviek G4   Dorábanie hmloviek G4 Icon_minitime10/3/2015, 21:10

Servus, vieš čo nakoniec som to neporiešil, nechal som to tak, auto predávam. Ale ak si nájdeš šikovného elektrikára tak ti pomôže. Čo som zisťoval, treba to napojiť cez relé, na prepínač svetiel s hmlovkami a takisto dotiahnuť šťavu do toho. Sorry
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Dorábanie hmloviek G4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorábanie hmloviek G4   Dorábanie hmloviek G4 Icon_minitime28/3/2015, 23:15

ja si myslim ze ti treba natiahnut kabel do poistkovej skryne a dat aj jednu samostatnu poistku a od nej kabliky do toho vypynaca na konektor pre hmlove svetla. NO----ja som vyhodil hmlovky z predných svetiel a dal som ich dole do naraznika,vraj to ma lepsi ucinok ako vo svetle,a miesto nich som tam dal druhu smerovku.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dorábanie hmloviek G4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dorábanie hmloviek G4   Dorábanie hmloviek G4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dorábanie hmloviek G4
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dorabanie klimatizacie
» zapojenie hmloviek
» instalacia hmloviek
» dodatocna montaz hmloviek do prednych svetiel

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: