VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 help me,,, z nicoho nic zacalo mi zrat vnutro pneumatiky, zbiehavost ok, odklon -1° 23´ ako na to

Goto down 
AutorSpráva
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 36
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

help me,,,  z nicoho nic zacalo mi zrat vnutro pneumatiky, zbiehavost ok, odklon -1° 23´ ako na to Empty
OdoslaťPredmet: help me,,, z nicoho nic zacalo mi zrat vnutro pneumatiky, zbiehavost ok, odklon -1° 23´ ako na to   help me,,,  z nicoho nic zacalo mi zrat vnutro pneumatiky, zbiehavost ok, odklon -1° 23´ ako na to Icon_minitime11/5/2014, 20:04

Pred rokom a pol som zgeneralkoval prednu napravu, urobil som geometriu a jazdil som,
vsetko bolo ok.
teraz som prezuval gumy a vsimol som si, ze mam predne prave zodrate do hladka z vnuta,,, a po vonkajsej strane ma vzor este 3mm.
na geometrii vysledok bol taky, ze zbiehavost bola minimalne odchylena, ale na danom kolese je ODKLON minus 1°23´. v servise povedali, ze spodnim capom sa uz neda viac stiahnut tento uhol. podla tolerancii moze byt max -1°, a to si myslim, ze uz aj to je vela.
Kde moze byt problem ??? prihnuta karoseria, krivy tlmic, tehlica, ohnute rameno alebo cela napravnica???

co mam robit,,, vmotovat rozperu prednych tlmicov a skusit v ramene urobit vacsie otvory aby sa spodny cap mohol viac zasunut do vnutra ramena ???

Este dodam ze lava predna strana je vsetko v poriadku,,, ODKLON je na lavom prednom minus 0°45´ a gumu nederie.

Nemal uz niekto nieco podobne ???
Návrat hore Goto down
 
help me,,, z nicoho nic zacalo mi zrat vnutro pneumatiky, zbiehavost ok, odklon -1° 23´ ako na to
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Letne pneumatiky
» Golf 3 1.9 tdi 66 kw auto z nicoho nic netaha
» pneumatiky
» zimne pneumatiky + disky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: