VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zhasinanie tepleho motora na volnobehu Golf III benzin 1,6 55kW

Goto down 
AutorSpráva
dusanM
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 02.05.2014
Počet príspevkov : 2

Zhasinanie tepleho motora na volnobehu Golf III benzin 1,6 55kW Empty
OdoslaťPredmet: Zhasinanie tepleho motora na volnobehu Golf III benzin 1,6 55kW   Zhasinanie tepleho motora na volnobehu Golf III benzin 1,6 55kW Icon_minitime2/5/2014, 22:02

Zdravim, mam problem z ktoreho som uz zufaly. Pred mesiacom som mal na Golfe III benzin 1,6 55kW problem s nastartovanim, nechcel chytit motor, po velkom pridani a podrzani plynu sa spamatal a uz bol OK, volnobeh pekne drzal,pocas jazdy nebol problem. To startovanie ale bolo zufale (naposledy plyn na podlahe a ledva chytil) tak isiel do servisu. V servise pomenili filtre, nejake cidla, myslim ze teploty chlad.kv, precistili skrtiacu klapku. Hned po jazde zo servisu zacal kapat na volnobehu, tak sa tam vratil, dali inu(nie novu ) skrtiacu klapku a malo to byt Ok, vsimol som si ze volnobeh isiel menej svizne/dynamicky. Po troch tyzdnoch mi zas zacal kapat na volnobehu pri teplom motore, studeny po nastartovani drzal, i ked nie tak stabilne ako pred prvotnym problemom, dnes som bol zas v servise, dali zas nejaku inu klapku, tvrdili ze je to Ok, po cca 50km zas rovnaky problem, teply motor neudrzal volnobeh, po asi 5 hodinach uz po nastartovani OK.
Poradte prosim co s tym, cital som tu podobne veci ale som uz z toho jelen. Dakujem
Návrat hore Goto down
 
Zhasinanie tepleho motora na volnobehu Golf III benzin 1,6 55kW
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zhasinane tepleho motora na volnobehu Golf III benzin 1,6 55kW
» Motor len na volnobehu ide na 3 valce. mot 1.6 55kw AEE rok vyr.97
» Motor len na volnobehu ide na 3 valce. mot 1.6 55kw AEE rok vyr.97
» KRYT MOTORA S DIESLU NA BENZIN PASUJE?
» trasenie motora pri volnobehu - riesenie cez VAG zdvihnutim otacok

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: