VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 moj prvy VW a znovuzrodenie

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
powerbass
Začiatočník
Začiatočník
powerbass


Male
Vek : 39
Registrácia : 08.01.2013
Počet príspevkov : 50
Auto : VW BORA 2.3V5
Bydlisko : Trenčín

moj prvy VW a znovuzrodenie Empty
OdoslaťPredmet: moj prvy VW a znovuzrodenie   moj prvy VW a znovuzrodenie Icon_minitime23/3/2014, 13:35

Cafte borci

Podelim sa aj ja o moju prvu lasku ktorej mi aj bolo luto dat do srotu nakolko vyhorela a po neuspesnom predaji som sa rozhodol dat auto do poriadku a teraz to nelutujem. Auto som dal docasne odhlasit na 2 roky. Vyse roka stala na vrakovisku v BN a nepredalo sa ani na ND, jedine co sa predalo boli bezne interierove plasty ako ofuky dekor madla. Po roku som musel auto previezt nakolko v BN uz ostat nemoho a teda putovalo do TN ku ,,kamaratovi" na dvor do servisu kde na to padal sneh a potom prach, ked uz to zacalo zavadzat tak som sa rozhodol ze ju presuniem ku mne do garaze a casom sa uvidi co dalej. Po stalom patrani po vhodnom darcovi na organy sa mi v ociach rozziarilo a nasiel sa darca, stal v Detve konkertne to bola bora 2.3V5. Volal som majitelovi vraku a dohodli sme sa ze vezmem komplet cely predok za smiesnych 500eur, prisiel som motor som si nastartoval a nebolo co dalej riesit. Pan majitel bol silno ochotny a komplet vsetko demontoval (motor, prevodovka, chladice, vrtule, vsetky nadrzky, plasty okolo motora, proste vsetko co je pod kapotou plus lavu poloos s klbom, spinacku s klucom, budiky a komplet celu kabelaz aj s RJ) po prevoze do TN som to vsetko vylozil v garazi ktora ma necelych 20m2


Foto povodneho stavu

moj prvy VW a znovuzrodenie Nn9q8p

foto po vyhoreni

moj prvy VW a znovuzrodenie 2ecfadw

moj prvy VW a znovuzrodenie 2qbheeb

moj prvy VW a znovuzrodenie 16gzthg

moj prvy VW a znovuzrodenie 2i7b6no

no a kedze uz bol motor doma aj s ostatnymi vecami tak som sa mohol veselo pustit do demontaze vsetkeho zleho  

moj prvy VW a znovuzrodenie 23mwx36

moj prvy VW a znovuzrodenie 24xmaso

Bola to riadna zábavka a hlavne ma vśetko svrbelo od sklenej vaty co bola v celom motorovom priestore

moj prvy VW a znovuzrodenie 34i5mo2

moj prvy VW a znovuzrodenie 2ng4ck3

Ked uz bolo vsetko vonku tak som sa mohol zacat hrat s bruskou a smirglami

moj prvy VW a znovuzrodenie 33jqzcy

moj prvy VW a znovuzrodenie 35kvqqd

ked to vsetko uz bolo ocistene a odmastnene tak prisla prva vrstva zakladnej farby polyuretanu

moj prvy VW a znovuzrodenie 34dj0va

moj prvy VW a znovuzrodenie 2nu0lfd

moj prvy VW a znovuzrodenie 2eq7x1w

moj prvy VW a znovuzrodenie 5czww0

moj prvy VW a znovuzrodenie Adp4lt

ked uz bolo suche tak sa pokracovalo finalnou vrstvou cierneho polyuretanu

moj prvy VW a znovuzrodenie Igd7ww

moj prvy VW a znovuzrodenie 23uxqv

moj prvy VW a znovuzrodenie 2d1wody

nanovo sa dali striekat aj drziaky

moj prvy VW a znovuzrodenie 1492jhz

po tejto procedúre sa zacalo odstrojovat cele auto na tahanie novej kabelaze.

moj prvy VW a znovuzrodenie 20r0ay9

moj prvy VW a znovuzrodenie 6f4375

takto sme to mali vesele pred garazou ale hlavne ze bolo teplo a neprsalo  Very Happy 

moj prvy VW a znovuzrodenie 10ga1sm

Ked uz bola kabelaz tam kde mala byt tak sa vkladar motor. Motor sa osadzal bez akeho kolvek ramena cize sme to zvladli traja ludia a popravde dorobeny sme boli vsetci, motor sme pridvihovali latami z montaznej jamy a nasledne prelozili na nosniky,foto z tejto paradnej prace nemam nakolko nam chybal fotograf

moj prvy VW a znovuzrodenie 28bs4z6

moj prvy VW a znovuzrodenie 99fo6q

nasledne prislo zapajanie vsetkeho co bolo treba zapojit na motor   Wink 

moj prvy VW a znovuzrodenie 2qdpd7r

moj prvy VW a znovuzrodenie 20zcwzo


no a uz ked to bolo vsetko tak ako malo byt tak sa hladal darca z rodu GIV na predny naraznik, kapotu a blatniky, nasiel sa, predny naraznik za 50 eur kapota s blatnikmi vo farbe za 90 eur



moj prvy VW a znovuzrodenie 4i0d5e

moj prvy VW a znovuzrodenie Vdkfmd

moj prvy VW a znovuzrodenie 214ytkk

Vela fotiek chyba co sa ani nerobili takze toto je len zlomok vsetkeho. Bola s tym prplacka a bez ludi co boli pri mne by som to nikdy nedal. a finalna verzia uz ako tak hotoveho auta je takato. dufam ze sa bude pacit Smile

moj prvy VW a znovuzrodenie 347wpjq

moj prvy VW a znovuzrodenie Zmzkm9

moj prvy VW a znovuzrodenie 2lxupnc

tak a tu sa konci asi cesta tohto pribehu, je este co to dorobit, doladit a dufam ze uz bude dobre Smile  Wink 
Návrat hore Goto down
http://www.hifishopbn.sk
sef
Vodič
Vodič
sef


Male
Registrácia : 29.08.2009
Počet príspevkov : 218
Auto : Golf MkIV, BCB, r.v. 2002
Bydlisko : Senica

moj prvy VW a znovuzrodenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj prvy VW a znovuzrodenie   moj prvy VW a znovuzrodenie Icon_minitime24/3/2014, 05:49

gratulujem k peknej praci
Návrat hore Goto down
powerbass
Začiatočník
Začiatočník
powerbass


Male
Vek : 39
Registrácia : 08.01.2013
Počet príspevkov : 50
Auto : VW BORA 2.3V5
Bydlisko : Trenčín

moj prvy VW a znovuzrodenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj prvy VW a znovuzrodenie   moj prvy VW a znovuzrodenie Icon_minitime24/3/2014, 11:55

dakujem, ale ako som pisal, sam by som to nezvladol
Návrat hore Goto down
http://www.hifishopbn.sk
Sponsored content





moj prvy VW a znovuzrodenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: moj prvy VW a znovuzrodenie   moj prvy VW a znovuzrodenie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
moj prvy VW a znovuzrodenie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ste za znovuzrodenie www.flywings.sk fora? - zmazat
» moj prvy
» Caravelle GVI
» Moj prvy Golfiiiik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: