VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Predne svetla- AngelEyes kupa...

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
tomino9977
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 22.10.2013
Počet príspevkov : 13

Predne svetla- AngelEyes kupa... Empty
OdoslaťPredmet: Predne svetla- AngelEyes kupa...   Predne svetla- AngelEyes kupa... Icon_minitime8/1/2014, 19:45

Dobry den,ma niekto skusenost?mozete poradit, kde, kupim kvalitne svetla AngelEyes za dobru cenu?niečo taketo čierne..
http://www.angeleyes.sk/predne-svetla-angel-eyes-golf-4/

Dakujem za radu...
Návrat hore Goto down
lkasanova
Začiatočník
Začiatočník
lkasanova


Male
Vek : 32
Registrácia : 31.07.2013
Počet príspevkov : 15
Auto : Aktual : VW Golf IV 1.4 16V BCA 11/2002 vybava SR EX: VW Polo Classic 1.4 44kw AEX
Bydlisko : Hanušovce

Predne svetla- AngelEyes kupa... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predne svetla- AngelEyes kupa...   Predne svetla- AngelEyes kupa... Icon_minitime10/1/2014, 00:59

ja s nimi mam skúsenosti lebo ich mam na svojom golfe ... trošičku upravene na LED ... lebo ked to svietilo na žlto tak sa mi to nepáčilo ... mam to upravene na studenú bielu (čiže nádych do modra)..... ja som ich zhanal na bazosi ... za lacný peniaz Very Happy ale nakoniec mi ich predal kamos lebo rozbil cely bok auta tak rozpredaval ... cize som kupil 3 mesacne svetla za 50€ Very Happy ... ja som s nimi spokojny až nato že maju hrozny pristup na vymenu žiaroviek Very Happy
Návrat hore Goto down
tomino9977
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 22.10.2013
Počet príspevkov : 13

Predne svetla- AngelEyes kupa... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predne svetla- AngelEyes kupa...   Predne svetla- AngelEyes kupa... Icon_minitime10/1/2014, 10:04

Dikes Smile
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Predne svetla- AngelEyes kupa... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predne svetla- AngelEyes kupa...   Predne svetla- AngelEyes kupa... Icon_minitime10/1/2014, 20:16

nekupuj to
nič na ne neni vidieť
Návrat hore Goto down
lkasanova
Začiatočník
Začiatočník
lkasanova


Male
Vek : 32
Registrácia : 31.07.2013
Počet príspevkov : 15
Auto : Aktual : VW Golf IV 1.4 16V BCA 11/2002 vybava SR EX: VW Polo Classic 1.4 44kw AEX
Bydlisko : Hanušovce

Predne svetla- AngelEyes kupa... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predne svetla- AngelEyes kupa...   Predne svetla- AngelEyes kupa... Icon_minitime11/1/2014, 15:24

mne sa pačia a mne svietia lepšie ako originaly ... ale to je kazdeho názor ... ja som spokojny ,...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Predne svetla- AngelEyes kupa... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predne svetla- AngelEyes kupa...   Predne svetla- AngelEyes kupa... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Predne svetla- AngelEyes kupa...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» predne svetla
» Predne svetla s G4 na G3
» predne svetla
» LED predne svetla
» predne svetla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: