VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Blikanie kontroliek strata výkonu

Goto down 
AutorSpráva
misod
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.09.2013
Počet príspevkov : 1

Blikanie kontroliek strata výkonu Empty
OdoslaťPredmet: Blikanie kontroliek strata výkonu   Blikanie kontroliek strata výkonu Icon_minitime25/9/2013, 10:31

Zdravím mám w golf plus 1.6 TDI 105 PS Poslenú dobu mi začala svietit kontrolka motora alebo výfukov alebo ju nazvať stále počas jazdy , nič sa zatial nedialo ale potm sa pridalo blikanie kontrolky žhavenia a auto stratilo výkon 2000 otáčok a viac už neťahalo musel som preradiť .Bol som za známim aj to pripojil k počitaču a že chyba je vraj v snímači tlaku vyfukových plynov .OK tak som kúpil nový snímač kamoš to vymenil a kontrolky zhasli a ked som išiel domov auto išlo uplne krásne tak asi 40 km a došiel som domov.Potom som išiel dakam naštartoval a po chvíli opať kontrolka motora začala svietit stále ale výkon bol ale po par minutách začala preblikávať kontrolka žhavenia zablikala zmizla a takto sa to opakovalo a potom začala blikať v kuse a auto znovu stratilo výkon .Viete mi poradiť v čom je problém ďakujem Smile
Návrat hore Goto down
 
Blikanie kontroliek strata výkonu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» STRATA VYKONU
» strata vykonu do kopca
» 1,9 TDi strata vykonu na dialnici

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: