VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Problém s otáčkami za studena (1,6 74kW)

Goto down 
AutorSpráva
Susko
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 12.07.2013
Počet príspevkov : 3

Problém s otáčkami za studena (1,6 74kW) Empty
OdoslaťPredmet: Problém s otáčkami za studena (1,6 74kW)   Problém s otáčkami za studena (1,6 74kW) Icon_minitime8/9/2013, 08:59

Čaute.

Mám menší problém, ktorý mi zatiaľ tak nevadí, ale bojím sa, že to môže prerásť do väčších problémov. Keď naštartujem studený motor, chytí pekne na prvý krát, otáčky vyskočia tak, ako majú, ale hneď aj spadnú na nejakých 500 - motor len tak tak že nezdochne, ale po sekunde opäť vyskočia na normál. Stane sa to vždy pri studenom štarte, len raz, potom už beží normálne. Potom cúvam a pri zošliapnutí spojky mi to spraví zas a takto ďalej pokiaľ sa nerozbehnem asi na trojku a nie je zahriaty motor. Ešte sa nestalo, že by motor kvôli tomu zhasol.

Ďalší problém je, že už keď sa motor zahreje a zošliapnem spojku, otáčky klesnú tak na 1300 a len pomaly klesajú nižšie, na voľnobežné sa dostanú až vtedy, keď auto zastaví úplne. Pokiaľ mám zošliapnutú spojku a auto sa hýbe, tak otáčky sú vysoké.

Neviete, kde by som mal hľadať problém? Viem, že by som mal vyčistiť škrtiacu klapku, na to sa chystám už dlhšie, len sa k tomu nemôžem dostať - môže byť problém aj v nej? Ďakujem za odpovede.
Návrat hore Goto down
 
Problém s otáčkami za studena (1,6 74kW)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s motorom pri starte za studena..
» Motor za studena skace...
» Startovanie za studena

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: