VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Vysadenie motora za jazdy

Goto down 
AutorSpráva
juhakol
Začiatočník
Začiatočník
juhakol


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.04.2013
Počet príspevkov : 2
Auto : Golf III 1.6
Bydlisko : Gbeľany

Vysadenie motora za jazdy Empty
OdoslaťPredmet: Vysadenie motora za jazdy   Vysadenie motora za jazdy Icon_minitime8/4/2013, 09:43

Ahoj. Mám Golf III 1.6 AEE, r.1997. Niekedy, a teraz už čoraz častejšie, za jazdy akoby úplne vysadil motor, cítiť trhnutie, otáčkomer v momente padne na 0. Ak som v prevodovom stupni 3-5, tj. mám nejakú tú rýchlosť, tak po tomto zakolísaní motor naskočí. Pri nízkych rýchlostiach, a teda najmä v križovatkách sa mi stáva, že motor zhasne a nenaskočí sám naspäť. Musím teda štartovať v strede križovatky, niekedy má problém chytiť. Pri štartovaní pred jazdou chytá vždy pekne na prvý raz, problém nastane na pár sekúnd len pri tom zhasnutí.
Menil som už lambda sondu a relé palivového čerpadla, tie diagnostika vyhadzovala, ale problém sa neodstránil a ako vravím, zhoršuje sa to, stáva sa to čoraz častejšie (pred tým mi to za jazdy trhlo tak 1-2x za 100km, vo voľnobehu otáčky klesli, ale motor sa udržal, včera mi za 10 km spravil asi 3x). Vymenil som aj palivový filter, pôvodný bol v dezolátnom stave, predošlý majiteľ to nemenil asi 1000 rokov, ešte bol aj osadený naopak. Olej s filtrom menený asi pred 200 km. Máte niekto nejakú skúsenosť podobnú? Cez google som sa v tomto fóre už dostal do tém, kde sa pri motore 1.6 niečo podobné riešilo, ale nikde som nevidel jasnú odpoveď, čo pomohlo odstrániť problém, lebo nikto nebol schopný pod otázku dopísať, čo mu nakoniec pomohlo.
Návrat hore Goto down
 
Vysadenie motora za jazdy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vysadenie motora za jazdy
» zadusanie motora pocas jazdy
» Problem Motora a Vypnutie za jazdy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: