VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník
tiesto255


Male
Vek : 33
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF
Bydlisko : Nitra

prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Empty
OdoslaťPredmet: prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(   prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Icon_minitime8/2/2013, 06:48

Mam taky problem,rano som nastartoval vsetko v poriadku ked som sa pohol tak vsetko normalne jednotka aj dvojka idu a ked som preradil do trojky tak auto ako keby vobec netahalo a na tachometri som mal max 20 km/h.Prosim poradte nwm co to moze byt..Ale asi treba diagnostiku spravit najskor ze?Dakujem
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Empty
OdoslaťPredmet: Re: prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(   prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Icon_minitime8/2/2013, 16:20

skontroluj hadicky od turba ci nieje nejaka odpojena,alebo prasknuta
Návrat hore Goto down
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník
tiesto255


Male
Vek : 33
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF
Bydlisko : Nitra

prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Empty
OdoslaťPredmet: Re: prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(   prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Icon_minitime9/2/2013, 18:04

Zavada odstranena Smile problem bol v regulatori tlaku na turbe takze je to vymenene a auticko slape tak jak ma Cool dik za radu aj tak
Návrat hore Goto down
adidasko1
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 5
Auto : golfik IV, 1,9 Tdi-PD, 114 kW

prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Empty
OdoslaťPredmet: Re: prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(   prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Icon_minitime6/3/2013, 21:10

čaute ľudkovia... mal som problém na vw golf IV 85 kw. Vyhadzovalo mi turbo do nudzového. Zistilo sa, že je problém v regulácii tlaku turba. Kúpil som novú reguláciu (tú pumpičku), ale neviem podľa čoho mám nastaviť tú maticu, lebo auto nemá taký ťah, aký malo pred tým. Vie mi niekto poradiť? Ak by sa niekto našiel napíšte prosím na adidasko1@azet.sk
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Empty
OdoslaťPredmet: Re: prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(   prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Icon_minitime7/3/2013, 10:46

adidasko1 napísal:
čaute ľudkovia... mal som problém na vw golf IV 85 kw. Vyhadzovalo mi turbo do nudzového. Zistilo sa, že je problém v regulácii tlaku turba. Kúpil som novú reguláciu (tú pumpičku), ale neviem podľa čoho mám nastaviť tú maticu, lebo auto nemá taký ťah, aký malo pred tým. Vie mi niekto poradiť? Ak by sa niekto našiel napíšte prosím na adidasko1@azet.sk
cawko tak toto doma asi nenastavis robia to v turbo servise musis mat vybrate turbo a ist do servisu nastavit . .. napoja to na taku masinku a nastavia ako ma byt
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Empty
OdoslaťPredmet: Re: prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(   prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:( Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prosim poradte po preradeni nema golfik ziadny tah:(
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» moj golfik poradte
» poradte mi prosim ! z VR6 kou
» Prosim poradte pri vymene motora z SDI na TDI
» uz si neviem dat rady...poradte PROSIM

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: