VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Dusan535
Vodič
Vodič



Registrácia : 05.01.2011
Počet príspevkov : 211

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime23/1/2013, 23:25

viete mi poradit vyraza vodu z nadobky na chladiacu kvapalinu viete mi poradit co s tym na co sa mam najskor pozriet ?
Návrat hore Goto down
pozno
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 44
Registrácia : 10.12.2007
Počet príspevkov : 136
Auto : Golf 2 1,8 GTI 16V PL
Bydlisko : povazska bystrica

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime7/3/2013, 22:06

tesneni pod hlavou, hlavu.....
Návrat hore Goto down
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime12/8/2013, 19:23

mne tiez tlaci vodu z nadrzky tesnenie je asi OK, chyba bola povodne v termostate a po vymene stale tlacilo vodu vonku ale zrejme to bude tym ze aj novy termostat nieje v poriadku pretoze nieje normalne aby sa teplota drzala na nejakych 110°C alebo tak za gulickou dost hodne v pravo.. a stalo sa mi uz aj to ze som schadzal s kopca a sa auto doslova podchladilo klesla rucka pod gulicku a to by uz nemalo. Mechanik ked mi to menil v marci povedal ze to je normalne zo zaciatku ze sa to musi dobre odvzdusnit ablabla bla.. tak som kupil este snimac teploty ci neblbne ten a nie neblbne stale to ukazuje rovnako. Dokonca som vymenil aj ukazovatel v kabine aj ten ukazuje rovnako. Tak co vy na to?. vypada to stale na termostat nie?.. mimochodom dal som si kontrolku na ventilator a malo kedy sa spusti a spodna hadica chladica je porovnatelne sudensia ako vrchna.
Návrat hore Goto down
jojinko77
Začiatočník
Začiatočník
jojinko77


Male
Vek : 42
Registrácia : 10.04.2010
Počet príspevkov : 28
Auto : golf 3 1.9TDI
Bydlisko : Bratislava

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime13/8/2013, 10:15

ak tlaci vodu von z nadobky je to jedine tesnenie pod hlavou,ak je zly termostat tak sa vecsinou dobre nezatvara a tym sa motor vobec dobre nezohreje,taka je moja skusenost chalani
Návrat hore Goto down
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime13/8/2013, 13:41

ale mne sa auto prehrieva.. je to s tym spojene?.. myslim ze nie
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime13/8/2013, 23:05

vsak vymen ten termostat,kup Wahler;) 
Návrat hore Goto down
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime14/8/2013, 23:13

v zaidnom pripade boo to robene v servise a druhy krat nemienim platit.. pytam sa rpeto aby som nerobil zbytocne poriadky v servise pokial to nieje tym.. momentalne je tam vernet co ty nato.. spodna hadica chaldica je studena tak to musi byt termostat.. a pokial sa dlhodobo prehriva takto motor trpi tesnenie pod halvou? .. pripadne turbo nie?..
Návrat hore Goto down
pozno
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 44
Registrácia : 10.12.2007
Počet príspevkov : 136
Auto : Golf 2 1,8 GTI 16V PL
Bydlisko : povazska bystrica

Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime18/2/2015, 11:40

ono to tlaci spaliny do vody..... termostatom to nie je, inac hod ten stary do hrnca a uvar ho a uvidis ako sa otvara, pozri nejake videa na youtube

termopstat je zaseknuty a to bud otvoreny alebo zavrety, alebo ho malo otvara maly by to byt aspon centimeter
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD   Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vyraza vodu z nadobky 1,6 TD
» miznutie nemrznucej zmesi z nadobky
» moj golf mi papa vodu
» problem s motorom - tlaci vodu cez nadobku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: