VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 vymena - zmena remena

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
maco50
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 26.12.2012
Počet príspevkov : 3

vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime26/12/2012, 14:02

zdravim, chcel by som vediet ci je mozne aby som vymenil klinovy remen na mojej 1.4 s klimatizaciu za remen z 1.4 bez klimatizacie s tym ze by som tu klimu normalne vynechal, aj tak nefici a lozisko bzuci ako vysavac.....tak dumam ze by som iba vymnil remen.....otazka znie ci to bude sediet , ostatne kolesa by mali byt rovnako na 1.4 z klim. ako aj bez klim. predpokladam......????, popripade tu klimu aj vymontujem.
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime27/12/2012, 04:35

to by mohlo fungovat ak nebude zavadzat remenica na klime.Ak ano budeš musiet vybrat kompresor.
Návrat hore Goto down
maco50
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 26.12.2012
Počet príspevkov : 3

vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime27/12/2012, 08:39

tak na to co som zatial pozrel od spodu tak by namala remenica kompresora zavadzat pojde to tak tesne nad nou, ale ak ano tak mysliste ze ten kompresor vymontujem doma???? ma to napajanie ku naplni klim. netreba na to nejake speci naradie alebo zaslepenie nejakych hadicieka a.pod......???? nemam sajn o klime.
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime27/12/2012, 21:49

no chcelo by to zaslepit aj kompresor aj hadice nejakým plastovým štuplom
Návrat hore Goto down
maco50
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 26.12.2012
Počet príspevkov : 3

vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime30/12/2012, 21:47

tak ako som si nejako pozeral rozlozenie remenic na 1.4 s klim. a 1.4 bez klim, tak je to uplne ine rozlozenie takze asi remen nebute pasovat, budem musiet vziat meter a odmerat dlzku drahy remena ked by som tem kompresor vynechal a skusit zohnat remen pzadovanej dlzky alebo co s najmensou odchylkoua dufat ze to spanovak doladi.....mohlo by to fungovat?
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime31/12/2012, 21:02

ano
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vymena - zmena remena Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena - zmena remena   vymena - zmena remena Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vymena - zmena remena
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kryt remena
» piskanie remena
» Hadica intercooler + napinak drazkoveho remena
» Zmena jazyka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: