VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Nakódovanie kľúča GOLF 4

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
dominikhudak
Začiatočník
Začiatočník
dominikhudak


Male
Vek : 32
Registrácia : 03.11.2011
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf 1,9 TDI GTI 85 Kw
Bydlisko : Stará Ľubovňa

Nakódovanie kľúča GOLF 4 Empty
OdoslaťPredmet: Nakódovanie kľúča GOLF 4   Nakódovanie kľúča GOLF 4 Icon_minitime7/12/2012, 21:50

Zdravím. Clubáci potreboval by som od vás radu lebo som trochu z toho na nervy.
Kúpil som nový kľúč s rovnakým kódom ako na originál kľuči je to 433 Mhz kúpil som ho preto lebo mám iba jeden a chcel som sa poistiť lebo človek nikdy nevie čo sa môže stať. Problem je v tom ze tu u nás som to dal spravit do autoelektra a po hodine robenia( kým ja som mrzol von) ma zavolal dnu ze to nerozbehal ze tam dal len čip ze auto s kľúčom naštartujem ale že dialkač mi nespravil. Zacvakal som 35 eur a šiel som so sklopenými ušami domou a dosť naštvany aj za tie prachy.
Prosím poradťe mi dá sa s tým niečo spraviť ci mam blbý kľúč ale ked som ho kupoval tak mi povedali ze má byť hlavne 433 Mhz čo aj je a kod pasuje tiež je to dvojtlačítko a jediny rozdiel je v baterke v tom kľúči čo mi prišiel je vedšia baterka a kód má HLO 1J0 959 753 AA a moj originál je HLO 1J0 959 753 A tak chcem vediet ci sa to da sparovat ci sa ho mám snažiť vymeniť ale mám ho až z Čiech tak to by som nerad zase platil poštovné a atd. Dik všetkým za rady.
Návrat hore Goto down
dominikhudak
Začiatočník
Začiatočník
dominikhudak


Male
Vek : 32
Registrácia : 03.11.2011
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf 1,9 TDI GTI 85 Kw
Bydlisko : Stará Ľubovňa

Nakódovanie kľúča GOLF 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nakódovanie kľúča GOLF 4   Nakódovanie kľúča GOLF 4 Icon_minitime30/12/2012, 11:50

tak som zase tu lebo prislo mi par sprav tak chcem len povedat ze uz som to rozbehal podla tohto videa https://www.youtube.com/watch?v=83Co22N70Gw fungovalo to na prvy pokus ale predtym som poslal dialku na vymenu a poslali mi presne taku istu ako mam original cize HLO 1J0 959 753 A a nie HLO 1J0 959 753 AA skoda 30 eur lebo za immo a nakodovanie planzety si myslim ze je to dost vela ale kazdy sa uci na vlastnych chybach takze seva
Návrat hore Goto down
Dušan56
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 03.08.2016
Počet príspevkov : 1

Nakódovanie kľúča GOLF 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nakódovanie kľúča GOLF 4   Nakódovanie kľúča GOLF 4 Icon_minitime3/8/2016, 13:18

Zdravím clubáci.Som tu nový a potreboval by som poradiť.Dal som si urobiť nový vyskakovací kľuč do auta VW Golf 4,na ktorom mi predajca vyrobil novú planžetu a preložil imobilizer zo starého kluča, takže s týmto kľúčom otvorím manuálne auto aj naštartujem motor.Problém je v tom že tento kľúč nemôžem (neviem) nakodovať na dialkové ovládanie.Skúšal som rôzne návody z internetu ale nedarí sa mi to, preto vás prosím o radu.Chcem ešte dodať že k autu boli dva klúče so samostatnými ovladačami a v aute je namontovaný alarm zn.Portman
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nakódovanie kľúča GOLF 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nakódovanie kľúča GOLF 4   Nakódovanie kľúča GOLF 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nakódovanie kľúča GOLF 4
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» VW Golf 6 1,6 TDI alebo VW Golf 6 1,4 TSI
» mk2 golf 1.8i
» Golf IV

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: