VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 1.9 TDI Rozvody

Goto down 
+3
MIRECC
pablo1
Mr.R0l@nd0
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
GARGAMEL
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 55
Registrácia : 13.08.2010
Počet príspevkov : 30
Auto : Golf 4 Variant
Bydlisko : Karpatska 11

1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.9 TDI Rozvody   1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Icon_minitime15/2/2013, 18:57

Dik za radu .
Návrat hore Goto down
GARGAMEL
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 55
Registrácia : 13.08.2010
Počet príspevkov : 30
Auto : Golf 4 Variant
Bydlisko : Karpatska 11

1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.9 TDI Rozvody   1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Icon_minitime18/2/2013, 09:31

Dnes som dal nastavit to cerpadlo a zajtra bude hotove tak som zvedavi ako to uroby ?
Návrat hore Goto down
GARGAMEL
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 55
Registrácia : 13.08.2010
Počet príspevkov : 30
Auto : Golf 4 Variant
Bydlisko : Karpatska 11

1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.9 TDI Rozvody   1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Icon_minitime27/2/2013, 19:18

Zdravim vas Golfisty tak cerpadlo je nastavene a dal som ho na miesto ale nestartuje normalne chyti na sprej a zdochne a mal by ist dalej ,co s tym. Nieje tu niekto kto ma s tym skusenost nastavil som rozvody na dva zuby do predu a mal som aj 1 dozadu a nejde .Teraz my radil jeden mladik 1 zub do predu tak ja neviem nechcel by som sa s tym uz srat ale nastavit to a mat pokoj .poradte .
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.9 TDI Rozvody   1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Icon_minitime27/2/2013, 19:37

GARGAMEL napísal:
Zdravim vas Golfisty tak cerpadlo je nastavene a dal som ho na miesto ale nestartuje normalne chyti na sprej a zdochne a mal by ist dalej ,co s tym. Nieje tu niekto kto ma s tym skusenost nastavil som rozvody na dva zuby do predu a mal som aj 1 dozadu a nejde .Teraz my radil jeden mladik 1 zub do predu tak ja neviem nechcel by som sa s tym uz srat ale nastavit to a mat pokoj .poradte .
...vsak odnes uz konecne niekomu kto sa v tom fakt vyzna a neexperimentuj Wink
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.9 TDI Rozvody   1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Icon_minitime28/2/2013, 22:07

čerpadlo sa nastavuje na motore pri založenom rozvode (predvstrek).Nastavuje sa to na stotiny milimetra,zub hore dole je kilometer.aj došponovaním remena sa to posunie.
ide ti tam vôbec nafta.2 týždne dozadu som poskladal SDI dolova zo smetí bordelu 100 ročný zasraný blok aj hlava 5 ročný rozvod,auto 3 roky stálo vonku všetko tam bolo na hovno ale chytilo na brnk.Vážne si k tomu zožen niekoho kto sa tomu rozumie a prejdite to všetko od začiatku,určite niečo najdete prečo to nejde
Návrat hore Goto down
Sponsored content





1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.9 TDI Rozvody   1.9 TDI Rozvody - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
1.9 TDI Rozvody
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» rozvody
» rozvody
» Rozvody Golf 4
» rozvody v servisnej knizke

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: