VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 tazke startovanie, chyta na 2, potom na 3 valce a striela do vyfuku

Goto down 
AutorSpráva
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 36
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

tazke startovanie, chyta na 2, potom na 3 valce a striela do vyfuku Empty
OdoslaťPredmet: tazke startovanie, chyta na 2, potom na 3 valce a striela do vyfuku   tazke startovanie, chyta na 2, potom na 3 valce a striela do vyfuku Icon_minitime28/8/2012, 23:07

zdravim vas
je to trosku zdlhavejsi pribeh ale spomeniem vsetko, je tam viac moznosti a chystam sa uz s tym na VAG ale nestiham a skusim este tuto moznost...
pred rokom som si dal do auta LPG, v tom case som mal v aute keramicky katalizator (ten co je druhy v poradi), s plynom som maximalne spokojny.
- keramicke katalyzatory sa nemaju ale radi s LPG. a pred asi troma mesiacmi sa mi rozsypal katalizator, prasklo v nom ako keby som hodil sklenenu flasu o beton. zacal sa krusit a auto prestalo mat tah a zacalo mat problemi pri startovani.
- situaciu som vyriesil tak ze som katalyzator jednoducho vyrezal a nahradil som ho vyfukovou trubkou.
- problemi pominuli (auto malo vacsiu spotrebu a lepsi tah - nic mimoriadne)
- nasiel som na nete kovovy katalyzator http://www.primavyfuky.cz/doplnky/univerzalni-katalyzatory/euro-3/kovove-katalyzatory/PR-KOV%252001-E3/ a objednal som ho i zalozisl som ho
- a prisli problemi, auto pri prvych startoch, alebo po dlksich prestavkach ma problem naskocit, zacina chytat len na 2-3 valce a striela do vyfuku, medzi tym zdochyna, nabehne 4 valec, a malokedy sa zapne sytic.
- zaujimave je ze kontrolka motora sa mi hned po vymene rozsvietila za jazdy ale po par km zhasla a uz nesvieti. vadny katalyzator by som vylucil kedze kontrolka mi nesvieti - predsa diagnosticka lamda by to zaznamenala ze nieje spravny prietok... ci ?

co to moze byt?? indukcna cievka ? svieckove kable? snimac teploty? ERG ? spinava klapka?(nik sa jej nedotykal uz cca 50 000 km a otacky mi nekolisaju po nastartovani) , alebo predzapal? alebo zeby benzinove vstreky prepustali ?

iank vykon motora za jazdy sa nezmenil, len prvy start a start po dlksej prestavke, cca 4 hod.
vopred dakujem
Návrat hore Goto down
 
tazke startovanie, chyta na 2, potom na 3 valce a striela do vyfuku
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» motor zle chyta
» Start v zime a tazke rozbiehanie
» Motor len na volnobehu ide na 3 valce. mot 1.6 55kw AEE rok vyr.97
» problemove startovanie!!!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: