VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Svieti kontrolka oleja aj po doliati

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
kindo
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 37
Registrácia : 23.04.2009
Počet príspevkov : 94
Auto : VW GOLF V TDI
Bydlisko : Vranov nad Toplou

Svieti kontrolka oleja aj po doliati Empty
OdoslaťPredmet: Svieti kontrolka oleja aj po doliati   Svieti kontrolka oleja aj po doliati Icon_minitime3/8/2012, 20:04

Nazdar.

Rozsvietila sa mi kontrolka hladiny oleja (zlta).

Kedze hladina bola na minime tak som kupil liter takeho isteho ( Mobil1 ESP FOrmula 5W 30. DOlial som pol litra.

No stale svieti.

Nasiel som navody ze odpojit od baterie ci vybrat vsetky poistky no nic nepomaha...

Nemam teraz pristup na VAG co myslite ten snimac kapoty alebo cidlo? Cidlo by malo byt zle ked kontrolka blika no mne v kuse svieti.


DIk
Návrat hore Goto down
kindo
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 37
Registrácia : 23.04.2009
Počet príspevkov : 94
Auto : VW GOLF V TDI
Bydlisko : Vranov nad Toplou

Svieti kontrolka oleja aj po doliati Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka oleja aj po doliati   Svieti kontrolka oleja aj po doliati Icon_minitime6/8/2012, 22:09

Kontrolka prestala svietit ked som ho riadne povytacal.
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Svieti kontrolka oleja aj po doliati Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka oleja aj po doliati   Svieti kontrolka oleja aj po doliati Icon_minitime11/9/2012, 15:37

Servus, davnejsie to robilo aj mne a mal som zly snimac otvorennia prednej kapoty, ked som ho vymenil bolo vsetko OK. Neskor mi to zacalo robit znova ale snimac kapoty bol OK, vzdy ked klesla hladina oleja a potom som ho dolial stale svietila kontrolka a vypisovalo ze ma malo oleja ale po case to prestalo. Vydrzal som s tym asi tak dve vymeny oleja ale pri poslednej vymene oleja mi to nedalo a vybral som cely snimac, precistil som ho od bordelu so sa na nom nazbieral (a asi sposoboval jeho zaseknutie) a uz je zase vsetko v poriadku uz dva roky.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Svieti kontrolka oleja aj po doliati Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka oleja aj po doliati   Svieti kontrolka oleja aj po doliati Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Svieti kontrolka oleja aj po doliati
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kontrolka svieti!
» svieti kontrolka ABG
» svieti kontrolka airbagov
» Svieti kontrolka motora
» svieti mi kontrolka airbag.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: