VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Digitalne budiky Golf 3

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Stone35
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 07.07.2012
Počet príspevkov : 2

Digitalne budiky Golf 3 Empty
OdoslaťPredmet: Digitalne budiky Golf 3   Digitalne budiky Golf 3 Icon_minitime20/7/2012, 16:07

Zdravim chalani , mam na vas otazku , daju sa namontovat , a ked anokde sa daju kupit digitalne budiky ?Zatial som to videl na par golfoch 2 a na corrade.

Digitalne budiky Golf 3 29uzqxt
Návrat hore Goto down
jukinooo
Autoškolák
Autoškolák
jukinooo


Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 59

Digitalne budiky Golf 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Digitalne budiky Golf 3   Digitalne budiky Golf 3 Icon_minitime25/12/2012, 21:49

Digifiz sa daval do G2 Gti takze do G3 pasovat urcite nebudu kvoli tvaru (jedine ze by sa s tym niekto pohral, vyrezal to tam a dopasoval) a druhy problem ze bez original kabelaze to len tak nerozchodis a neviem ci to nespolupracuje len s jednou urcitou RJ motora takze je mozne ze by si musel dat aj iny motor (v tomto si ale nie som celkom isty a ak sa mylim nech ma niekto opravi).

Posledna vec ktora ta od toho uz urcite odradi ako vela ludi na slovensku je ta, ze si priprav cca 500 eur na budiky a vela nervov na pracu Smile

Návrat hore Goto down
Mattes
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 22.06.2014
Počet príspevkov : 2

Digitalne budiky Golf 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Digitalne budiky Golf 3   Digitalne budiky Golf 3 Icon_minitime24/6/2014, 20:23

Zdravím mám na predaj digitalne budiky aj s originál elektrikou
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Digitalne budiky Golf 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Digitalne budiky Golf 3   Digitalne budiky Golf 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Digitalne budiky Golf 3
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» VW GOLF IV "kde zozeniem budiky"
» Budiky!
» budiky z g4 tdi do g3 tdi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: