VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
death6
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 43
Registrácia : 25.07.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : GOLF IV 1,9 tdi
Bydlisko : Banská Bystrica

Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Empty
OdoslaťPredmet: Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.   Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Icon_minitime21/5/2012, 21:36

Zdravím všetkých. Mám problém zo štartovaním motoru 1,9 tdi , 81 kw. Už dlhšiu dobu to zle chytá za studena iba točí toči ako keby nevedelo natiahnuť naftu potom to horko ťažko chytí. skúsil som odpojit aj snímač teploty tak vtedy je to opoznanie lepsie ale motor nejde tak ako by mal a posledne sa mi začalo stavať že ked naštartujem tak vrčí cca 30 sekúnd potom zdochne a keď znovu skúsim naštartovať tak iba točí točí a horkotažko nakopne potom to už ide bez problémov, vypadá to že asi padá nafta. vymenil som už dvakrát aj snímač teploty ale tam problém zjavne nie je. Nevie mi niekto poradiť čo by som mal skontrolovať a ako postupovať aby som to vyriešil poprípade či sa tu nenájde niekto z okolia Banskej Bystrici čo by mi stým pomohol ?
Návrat hore Goto down
MaRko009
Vodič
Vodič
MaRko009


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.06.2010
Počet príspevkov : 193
Auto : Audi A3 1.9TDi 81kW
Bydlisko : Topoľčany

Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.   Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Icon_minitime21/5/2012, 22:42

Nastavit pred vstrek, to aj ja musim Wink
Návrat hore Goto down
death6
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 43
Registrácia : 25.07.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : GOLF IV 1,9 tdi
Bydlisko : Banská Bystrica

Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.   Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Icon_minitime23/5/2012, 09:43

Hej to skusim tiez ale co stym padanim nafty ?
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.   Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Icon_minitime23/5/2012, 18:48

death6 napísal:
Hej to skusim tiez ale co stym padanim nafty ?
hladaj netesnost,slzenie nafty a pod... Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.   Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zlé štarty za studena niekedy aj za tepla.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» za studena nenastartuje na prvy krat ale az na druhy,za tepla je to ok,ale akonahla motor vychladne
» niekedy problem zo startom
» Niekedy nestartuje 1.9TDi 66kw

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: