VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 roztrhnuty rozvodovy remen

Goto down 
+6
kexik
MIWOGOLF
gabesz0102
RastyFlyer
MIRECC
perim
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime10/7/2012, 11:31

kexik napísal:
perim napísal:
nie nepotrebujem neaky vyprdeny... ja mam motor velmy zanovny ma len 83000 škoda by ho bola.
kamarat ak sa ti v 83000 roztrhol na VW benzinaku remen z prvovyroby, vsadim vsetky svoje gate ze to auto bolo stocene a nema 83000 ale v lepsom pripade 183000... to by tak aj odpovedalo kilometrom kedy sa contitech remen dimenzovany na 120000 aj naozaj roztrhne
a druha vec, kolega zrejme naraza na moznost zohnat lacno druhy motor a vzat z neho len hlavu. blok ti ostane povodny...
Pozor aby si o tie vsetky svoje gate raz neprisiel ked ich tu tak vsadzas Laughing
Necudujem sa ze sa po 14 rokoch ten remen roztrhol. Vies co je to 14 rokov pre gumu a este tak namahanu? Ano je ram v tej gume nejaky kevlar alebo co ja viem co ale aj tak....pri aute ktore tak malo najazdi by som ho menil aspon kazde 4 - 5 rokov.
Bol by som este zvedavy kolko rokov ho ma perim vo vlastnictve lebo ta moznost stocenia km tam urcite je. Iba, ze by ho mal od novoty.
Návrat hore Goto down
perim
Začiatočník
Začiatočník
perim


Male
Vek : 50
Registrácia : 03.05.2012
Počet príspevkov : 26
Auto : golf4- 1,4 16v
Bydlisko : Handlová

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime10/7/2012, 16:03

baciluss napísal:
kexik napísal:
perim napísal:
nie nepotrebujem neaky vyprdeny... ja mam motor velmy zanovny ma len 83000 škoda by ho bola.
kamarat ak sa ti v 83000 roztrhol na VW benzinaku remen z prvovyroby, vsadim vsetky svoje gate ze to auto bolo stocene a nema 83000 ale v lepsom pripade 183000... to by tak aj odpovedalo kilometrom kedy sa contitech remen dimenzovany na 120000 aj naozaj roztrhne
a druha vec, kolega zrejme naraza na moznost zohnat lacno druhy motor a vzat z neho len hlavu. blok ti ostane povodny...
Pozor aby si o tie vsetky svoje gate raz neprisiel ked ich tu tak vsadzas Laughing
Necudujem sa ze sa po 14 rokoch ten remen roztrhol. Vies co je to 14 rokov pre gumu a este tak namahanu? Ano je ram v tej gume nejaky kevlar alebo co ja viem co ale aj tak....pri aute ktore tak malo najazdi by som ho menil aspon kazde 4 - 5 rokov.
Bol by som este zvedavy kolko rokov ho ma perim vo vlastnictve lebo ta moznost stocenia km tam urcite je. Iba, ze by ho mal od novoty.
.................................. Tak kamarát ja niesom ziaden zelenač čo si kupi hocjaku pi...č...o.vinu s horucou hlavou len aby mal auto....................... To autičko som kupoval 21.7.98 o pár dní bude mat 14-rokov stálo 540 000sk...kilometre som si nestáčal. ten remen, to bola fatalna chyba že som ho nedal vymenit no čo už život ide dalej aj môj nadherny ako včera vyrobený strieborny golf
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime10/7/2012, 17:22

perim napísal:
baciluss napísal:
kexik napísal:
perim napísal:
nie nepotrebujem neaky vyprdeny... ja mam motor velmy zanovny ma len 83000 škoda by ho bola.
kamarat ak sa ti v 83000 roztrhol na VW benzinaku remen z prvovyroby, vsadim vsetky svoje gate ze to auto bolo stocene a nema 83000 ale v lepsom pripade 183000... to by tak aj odpovedalo kilometrom kedy sa contitech remen dimenzovany na 120000 aj naozaj roztrhne
a druha vec, kolega zrejme naraza na moznost zohnat lacno druhy motor a vzat z neho len hlavu. blok ti ostane povodny...
Pozor aby si o tie vsetky svoje gate raz neprisiel ked ich tu tak vsadzas Laughing
Necudujem sa ze sa po 14 rokoch ten remen roztrhol. Vies co je to 14 rokov pre gumu a este tak namahanu? Ano je ram v tej gume nejaky kevlar alebo co ja viem co ale aj tak....pri aute ktore tak malo najazdi by som ho menil aspon kazde 4 - 5 rokov.
Bol by som este zvedavy kolko rokov ho ma perim vo vlastnictve lebo ta moznost stocenia km tam urcite je. Iba, ze by ho mal od novoty.
.................................. Tak kamarát ja niesom ziaden zelenač čo si kupi hocjaku pi...č...o.vinu s horucou hlavou len aby mal auto....................... To autičko som kupoval 21.7.98 o pár dní bude mat 14-rokov stálo 540 000sk...kilometre som si nestáčal. ten remen, to bola fatalna chyba že som ho nedal vymenit no čo už život ide dalej aj môj nadherny ako včera vyrobený strieborny golf
Neviem preco ale mal som ten pocit, ze ho mas od novoty. Inak gratulujem k 14 vyrociu spolunazivania Wink
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime15/7/2012, 21:07

uz ked sme pri tych remenoch mate nejaku zauzivanu a kvalitnu znacku rozvodov?
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime15/7/2012, 22:12

INA,Conti. Ale najčastejšie INA robí sa na Slovensku a ma to špičkovú kvalitu a super cena
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime17/7/2012, 12:25

DAYCO
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime17/7/2012, 17:30

baciluss napísal:
DAYCO
Laughing
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime17/7/2012, 20:51

gabesz0102 napísal:
baciluss napísal:
DAYCO
Laughing

Evil or Very Mad Exclamation
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime26/7/2012, 17:34

a nejaku znacku vodnej pumpy nech nekupim nejaky smejd
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime26/7/2012, 22:34

ja len tolko trosku uz aj odveci ale iba potvrdzujem slova MIRECCA ze v tych remenoch ako spominal je ten kevlar ktory ma sice neskutocnu pevnost ale aj neskutocne obmedzenu zivotnost po ktorej sa rozpadava a zvycajne to je okolo tych 10 rockov, guma moze vyzerat ako nova ale vystuha (kevlar) je uz davno v prdeli to znamena vysledna pevnost = 0
cize perim tvoj remen uz peknych par rockov nadsluhoval
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime29/7/2012, 21:29

mam moznost kupit komplet rozvody aj s vodnou pumpou znacky INA za 140 Eur je to dbra cena alebo zla naco is davat pozor pri kupe z bazosa? je na krabici aj rok vybory rozvodou?
Návrat hore Goto down
pablo1
Pretekár
Pretekár
pablo1


Male
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 432
Auto : Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft Bhmotor 108kw,334nm
Bydlisko : Kokava nad Rimavicou

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime30/7/2012, 09:42

pozri urob co chces ale z bazosu by som nebral rozvody isto,je to macka vo vreci.vsak chod do normalnej predajne niekde u vas a kupis skor za to iste,ja som pred rokom kupoval sadu conti+ vodna pumpa continentalza 142eur,tak hadam tam nebude velky rozdiel
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime30/7/2012, 09:46

asi to tak aj urobim bude to lepsie
Návrat hore Goto down
Sponsored content





roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: roztrhnuty rozvodovy remen   roztrhnuty rozvodovy remen - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
roztrhnuty rozvodovy remen
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Klinovy remen
» napinacia kladka - klinovy remen

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: