VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Moja čierna nemecká maličkosť

Goto down 
+19
MMATES1
SV-STORM
Adamx
Janny83
Blitzkrieg
calo06
gabesz0102
wl4do
VikiT
SABREX
MIWOGOLF
Topic2&Zanka
nikibad
player
mato88
sykye
IbansheeI
pablo1
Lajovw+
23 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 11:08

ono tie bbs rs ani mne moc nesedia na 4ku, na dvojke su krasa no na 4ku mi viac pasuju LM-no tych je v ceskoslovensku habadej,hlavne replik, lebo mat na aute drahsie kola ako je cena auta je podla neludske cat
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 14:42

Ty si vacsi pan ...daj si grcanice na afto z 85 roku
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 15:10

ty uz vies
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 15:20

Tak ja mam nazor ako ty na 2 golf su ok ale aj tak su hrozne americky styl tak na impalu sa hodia ;-)
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 16:04

ono je to tym ze ich je asi az privela,teda ak pojdes niekam kde sa zijdu chalani co sa tomu venuju tak verim ze z 3 aut 2 budu mat tie RS. Ja poznam dvoch mechanikov,obaja maju 2ky a obaja maju na nich RSy kola, jeden je z kosic a druhy z rotterdamu Very Happy

A hlavne zalezi komu sa co paci, urcite ked sa mi paci to co mam na aute a dvaja povedia ze to nieje pekne ze si tam mam dat toto alebo hento,tak ja sa uz len pousmejem a pomyslim si svoje.

A v poslednom rade,nazivo vsetko ukaze ionac ako na fotkach,lebo aj zalezi ako su robene foto, lajcimu ked robil fotky player tak to nemalo chybu,a to auto dodnes nema chybu,teda lajci povie za malo a ma, jasne ale teraz nepisem o kozenych sedadlach recaro Very Happy

Budem aj ja musiet zohnat niekoho kto vie narabat s fotakom,a namet na videjko uz mam v hlave Very Happy
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 17:34

No ja mam mat foto teraz cez tyzden vela robi akp zachytis foto to mas pravdu Wink jasne kazdy mas pravo na nazor ale nech mi ho tu nikto nenuti auto tak ako som ho od lajciho kupil tak tak aj vyzera cize sa na nom noc nezmenilo lebo este aj podlozky som bral od neho este cakak kozu ... a foto potom hodim sem lebo ja som robil foto ale nic moc fotky pri carefoure :-)
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 17:50

fuha ,tu už jak to ožilo What a Face , chlopi len skúsme sa baviť slušne,
ak by boli na svete len jedny kolá,asi by to bolo jednoduchšie,no naštastie to tak nie je ...
ale hlavne ono je to vždy o dvoch veciach ,o vkuse a o peniazoch, keďže každý má iný vkus aj iné finančné možnosti tak každý má na aute to čo sa mu páči ,ale špeciálne na Slovensku hlavne to čo si môže dovoliť...
Sabrex vždy napísal a napíše čo cíti What a Face , koniec koncov tak by to malo byť....

Blitz , veru ti poviem ,že fotenie s playerom bolo vždy fasa a fotky fajné, dúfam že ešte niečo pofotíme... čo Tomáš,čo ty na to? What a Face a na to video budem zvedavý Shocked Smile

Marek ja sa budem tešiť každej novej fotke auta ktorú si vždy rád pozriem...
To je taká, ako by som to napísal, ale asi najlepšie to vystihne slovo nostalgia
Auto doplatilo na jedinú chybu ktorú pre mňa malo, v živote som nemal auto viac ako 2-3 roky ,toto som mal slabých 5, jednoducho zmena je život... What a Face What a Face
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime26/5/2013, 19:54

No nemyslel som to s kolami zle kazdy ma svoj vkus nastastie mne sa lubil tvoj vkus a poviem ze kebyze tam nejsu tie kola asi by ma to tak neohurilo ist vtedy pozret Wink takze ja sa tesim akurat som dolietal dneska som trafil dost ze supa vanu ale nastastie prezila ....fotky sa dufam podaria fotografovy ...kozu na kapotu uz chalan sije..
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime4/6/2013, 21:30

chalani potrebujem radu idem si dat usit kozu na kapotu newiem ci mam dat ciernu klasicku alebo cervenu nebude ta cervena moc kricat??? Dik moc
Lajovw+ auto mam nafotene ale neviem sem dat fotky..
Návrat hore Goto down
selc
Pretekár
Pretekár
selc


Male
Vek : 30
Registrácia : 03.02.2012
Počet príspevkov : 305
Auto : ex Golf IV 1.6SR AKL, Passat B6 1.9TDi, Clio R III 1.4 16V
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime5/6/2013, 08:06

Ak ti mozem poradit, zvol si 2 max 3 farby ktore budes vonku na aute pouzivat a tych sa drz ako otcenasa, inak ti z toho vznikne take pokrizene vselico... Mne by sa mozno hodila aj biela kremova koza, ak sa nechces drzat ciernej. Ja som si na svoje auto zacal k cervenej metalize a ciernej matnej miesat klasicku cervenu (tornardo red) no a uz som tomu ublizil... podla mna 2 farby su naj, mozno 1 farba + 2 odtiene z 2. farby.
Návrat hore Goto down
http://firmicky.sk/
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime5/6/2013, 09:54

Smile podla mna tá červená bude určite kričať, ja keby som kombinoval,tak dám čiernu kožu prešitú červenou niťou , tak ako sú robené veci v interiéri...
a Marek ak chceš pošli mi foto do mailu a dám ich sem...
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime5/6/2013, 13:19

Uz som objednal ciernu s cervenou nitou to som nevedel ze sa da nakombinovat...skusal som photoshop dat cervenu a tak ako hovori selc to bolo moc kricalo to velmi takze som zvedavy v piatok by mala byt usita. Ok Lajovw foto posielam na mail nieco povyberaj.a diky za rady
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime7/6/2013, 20:14

Marek sorry , až teraz ,ale lepšie neskôr ako nikdy.... What a Face , na kožu som zvedavý, potom odfoť aj detail tej nite... a tieto fotky si asi tento týždeň nefotil ,že? ... Very Happy Very Happy Very Happy

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Image201306021



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Image201306022



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Image201306024



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Dsc0233yu



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Dsc0228vk



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Dsc0213jq



Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime7/6/2013, 20:38

krása ako stále Wink už mi tam ozaj chyba iba ta koža na ktorú som aj ja zvedaví ako to bude vyzerať s tou červenou niťou
Marekkk potom daj vedieť kde si objednával tú kožu a čo stála
Lajci ty si ho nemal o cenťák dva nižšie? Laughing
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime7/6/2013, 20:52

Mo super dakujem za vlozenie foto Smile No newiem ci bol nizsie ja som vysku nemenil tak som ho kupoval takze neviem to musi Lajci posudit on to videl aj nazivo mozno foto skresluje lebo aj mne sa zda na foto vyssie ako skutocnost...fotene v nedelu a pondelok to uz bolo zaliate Smile
kozu som nasiel na fb chalana co sije 30E koza kus jasne pondelok to mam na poste hned nahodim a poslem foto ...
Návrat hore Goto down
Marekkk
Začiatočník
Začiatočník
Marekkk


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2013
Počet príspevkov : 16
Auto : WV Golf IV 1,9 TDI 2003 74Kw
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime8/6/2013, 15:47

Cafte chalani neviete kto repasuke disky od obrubnikov?? Dneska sa mi stala tala vec co este nikdy v zivote jak nejakemu amaterovy som uplne jebol disk zadny o obrubnik az mi zle zostalo...;-( a mam total nervy
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime8/6/2013, 19:28

Sad Sad to je fakt škoda, firmu ti neporadím, len sa bojím že to nebude také jednoduché,
keďže disky sú akoby leštené...a ešte presnejšie definuj "som uplne jebol disk" ...
chcelo by to foto...
Návrat hore Goto down
selc
Pretekár
Pretekár
selc


Male
Vek : 30
Registrácia : 03.02.2012
Počet príspevkov : 305
Auto : ex Golf IV 1.6SR AKL, Passat B6 1.9TDi, Clio R III 1.4 16V
Bydlisko : Bratislava

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime8/6/2013, 20:39

Na Prievozskej ako je ten "priemyselny" areal je firma ktora rovna pieskuje a lakuje disky a je fakt dobra. Inak ked sme uz pri kolesach, mas ich v TP? Ja som mal nedavno mensiu nehodu, nebol som vinnik a je mozne, ze mi poistovna odmietne preplatit skodu pretoze som mal obute 17 a v TP mam 16. Nastastie, nemaju dokaz, ze som mal tento rozmer pri nehode, maju iba foto z prehliadky. V pondelok sa mam stretnut s pravnikom... Takze len tolko na margo toho co mozu sposobit take kolesa, nechcem si ani predstavit, ake stresy by som mal keby to bolo nieco viac ako naraznik a blatnik :/ ...
Návrat hore Goto down
http://firmicky.sk/
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime8/6/2013, 21:02

selc tak im poviem ze pri nehode bolo koleso bol otak poskode ze sa na nom nedalo pokracovat v ceste ,si volal odtahovku a zatial si dal alternativne kola ktore si mal po ruke aby si sa mohol dostavit na obhliadku Very Happy easy-pizy-lemon-squezy
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime8/6/2013, 21:13

selc ale tieto sú v tp, som si dovolil aby tam boli... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moja čierna nemecká maličkosť
Návrat hore 
Strana 10 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: