VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
fakerak
Autoškolák
Autoškolák
fakerak


Male
Vek : 31
Registrácia : 19.04.2012
Počet príspevkov : 54
Auto : Golf 3 Cabrio
Bydlisko : Humenne

Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime19/4/2012, 13:32

Zdravim panove mam taky maly problem , kupil som si Golf 3 1,8 cabrio rocnik 97" vsetko nanom klape ako ma len mi odchadzaju diody v interieri snazil som sa to sam neak dat dokopy ale velmi sa mi to nepodarilo dokazal som vymenit diodku za ovladacom ventilatora teploty a smeru fukania tam bola len jedna dioda dal som tam modru led a svieti mi to len pod jednym ukazovatelom :/ k diodam za budikom sa neviem dostat vobec :/ a chcem sa spytat ci sa daju neak vymenit diodky za gombikmi typu ofukovanie a ovladanie strechy .. vopred dakujem za neake rady popripade navody ako nato
Návrat hore Goto down
marallo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 31.01.2012
Počet príspevkov : 11

Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime2/8/2012, 23:37

fakerak napísal:
Zdravim panove mam taky maly problem , kupil som si Golf 3 1,8 cabrio rocnik 97" vsetko nanom klape ako ma len mi odchadzaju diody v interieri snazil som sa to sam neak dat dokopy ale velmi sa mi to nepodarilo dokazal som vymenit diodku za ovladacom ventilatora teploty a smeru fukania tam bola len jedna dioda dal som tam modru led a svieti mi to len pod jednym ukazovatelom :/ k diodam za budikom sa neviem dostat vobec :/ a chcem sa spytat ci sa daju neak vymenit diodky za gombikmi typu ofukovanie a ovladanie strechy .. vopred dakujem za neake rady popripade navody ako nato

K budíkom sa dostaneš tak, že vylúpneš tú časť, kde sa zapínajú svetla, pod ňou je skrutka. Tiež na druhej strane pod takým plastom. Tým dáš dolu plast okolo budíkov. Pod ním sú na boloch ďalšie dve skrutky, tie keď odskrutkuješ, pôjdu Ti vybrať budíky...
Hore sú dve žiarovečky, namiesto nich naletuješ LED diodu do série s rezistorom 680 Ohmov.
Návrat hore Goto down
fakerak
Autoškolák
Autoškolák
fakerak


Male
Vek : 31
Registrácia : 19.04.2012
Počet príspevkov : 54
Auto : Golf 3 Cabrio
Bydlisko : Humenne

Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime8/8/2012, 09:49

Dakujem uz som si to spravil davnejsie je to starsia tema nastal mi tam vsak problem uchopenie ziarovocky v budiku mam uvolnene resp. ked tam dam ziarovku tak je uvolnena a nesvieti neviem co s tym
Návrat hore Goto down
marallo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 31.01.2012
Počet príspevkov : 11

Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime8/8/2012, 10:33

fakerak napísal:
Dakujem uz som si to spravil davnejsie je to starsia tema nastal mi tam vsak problem uchopenie ziarovocky v budiku mam uvolnene resp. ked tam dam ziarovku tak je uvolnena a nesvieti neviem co s tym
Myslíš žiarovečku v objímke, alebo objímku v prístrojovke?
Ak žiarovečku v objímke, napruž kontakty čo sú v tej objímke.
Ak Objímka v prístrojovke, buď napruž tie kontakty vonkajšie, alebo s pájkovačkou urob hrčky cínu na miesta kde dosadá objímka na prístrojovku...
Návrat hore Goto down
fakerak
Autoškolák
Autoškolák
fakerak


Male
Vek : 31
Registrácia : 19.04.2012
Počet príspevkov : 54
Auto : Golf 3 Cabrio
Bydlisko : Humenne

Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime8/8/2012, 10:34

Ziarovku v objimke nesedi tak lieta .. dakujem za radu pojdem sa nato pozriet auto mam teraz v servise tak potom neskor napisem co a ako
Návrat hore Goto down
marallo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 31.01.2012
Počet príspevkov : 11

Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime8/8/2012, 10:47

Sú tam dva kontakty oproti sebe, srobováčlkom ich napruž...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier   Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Golf 3 1,8 cabrio rabit vymena diod interier
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» golf 2 cabrio
» VW Golf 3 Cabrio 2,0L 8V GTI 150PS
» Moj VW GOLF 2.9 VR6 syncro,G60,G1 Cabrio

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: