VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Montáž LPG (KE)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Montáž LPG (KE) Empty
OdoslaťPredmet: Montáž LPG (KE)   Montáž LPG (KE) Icon_minitime4/4/2012, 21:44

takze, kedze cena Phm rastie rychlejsie ako statny dlh tak velmi silno uvazujem nad touto alternativou pohonu a uspori hadam aj nejakch euracikov
cize k veci najde sa tu niekto kto vie poradit a popripade hodit sem nejakych par zasadnych bodov co a ako postupovat, naco si dat pozor,klady a zapory LPG a popripade aj odporucit nejaku tu firmu (za kazdy region ak ma niekto konkretne skusenosti, premna osobne by som rad uvital nejaku z okolia KE,TV a pod. ) aby nas tu tohto problemu neznalich ziadny spekulanti neodrbavali Twisted Evil
Ak tu je takato alebo podobna tema tak sa vopred ospravedlnujem no ja som nic nenasiel, aj som googlil a pocital som toho nehovorm ze vela ale co to hej, ale kedze vsetko je to hlavne o reklamach a kazdy si chvali svoj produkt tak by som rad vedel skusenosti problemuznalich fachmanov Wink
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Montáž LPG (KE) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montáž LPG (KE)   Montáž LPG (KE) Icon_minitime4/4/2012, 22:12

http://www.selling.sk/firma.htm
Návrat hore Goto down
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 36
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

Montáž LPG (KE) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montáž LPG (KE)   Montáž LPG (KE) Icon_minitime1/8/2012, 18:30

mas to uz namontovane ? ja som si daval montovat pred rokom v kosiciach na pumpe Carrefour, no som spokojny s LPG maximalne, ale nespokojny som s tou spolocnostou, pristup mechanika, a veduceho je ... , jedine s veducou sa da.
Jedna firma to robi v poprade, seling,, link tu dal ,,gabesz0102,,
je to spolocnost na urovni, i na servis chodim uz tam. jednu chybu ma ta spolocnost v poprade- ze sa dlho caka na montaz- treba sa objednat aj 3 mesiace dopredu.
co sa tyka papierovaciek spojenych zo zapisom to technicaku-tak je to cirkus byrokraticky ale da sa to zvladnut a urcite sa to oplati.
vestko sa vybavuje na obvodnom urade dopravy a poz. komunikacii, a spoocnostou ktora to montuje a az na koniec sa ide na policiu.
prestavba ma stala 950€
a papierovacky - kolky cca 300€
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Montáž LPG (KE) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montáž LPG (KE)   Montáž LPG (KE) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Montáž LPG (KE)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: