VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 prevodoka 3 stupen

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
xporter
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 16.11.2011
Počet príspevkov : 25
Auto : VW GOLF 1.9TDi 74kw PD 2004
Bydlisko : Čadca

prevodoka 3 stupen Empty
OdoslaťPredmet: prevodoka 3 stupen   prevodoka 3 stupen Icon_minitime29/2/2012, 22:38

mam taky problem...... ked zaradim 3 prev. stupen tak od tych 1900 otacok motor vydava zvlastny zvuk..... hlavne ked je motor v zábere..... ostatne stupne aj ked na plno vytocim pri nich ten zvuk !!nepocut!!! ide normalne iba na !!3!! stupni to robi.... nemal niekto uz takyto problem?.......golf 4, 1.9tdi PD 2004 140tis.km
Návrat hore Goto down
sakytu
Začiatočník
Začiatočník
sakytu


Registrácia : 07.02.2012
Počet príspevkov : 14
Bydlisko : ZM/NR

prevodoka 3 stupen Empty
OdoslaťPredmet: Re: prevodoka 3 stupen   prevodoka 3 stupen Icon_minitime1/3/2012, 22:25

bohuzial zvuk sa tazko opisuje Very Happy mozes to priblizit?
Návrat hore Goto down
xporter
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 16.11.2011
Počet príspevkov : 25
Auto : VW GOLF 1.9TDi 74kw PD 2004
Bydlisko : Čadca

prevodoka 3 stupen Empty
OdoslaťPredmet: Re: prevodoka 3 stupen   prevodoka 3 stupen Icon_minitime2/3/2012, 12:08

jasne skusim .... ono je to taky tlmeny zvuk..... charakteristikou sa pliblizuje zvuku jak kedy unikal vykon spod hlavy(!!hlava je ok!!),...... alebo nejak unika vykon z vyfuku ...... na tahu auta to nic nerobi, taha jak ma..... viem ze to nie je moc dobre opisane ale tak skuste ... mozno to niekto spozna
Návrat hore Goto down
lawdo88
Začiatočník
Začiatočník
lawdo88


Male
Vek : 35
Registrácia : 28.06.2011
Počet príspevkov : 33
Auto : vw golf 1.4 16V
Bydlisko : Kolta

prevodoka 3 stupen Empty
OdoslaťPredmet: Re: prevodoka 3 stupen   prevodoka 3 stupen Icon_minitime2/3/2012, 17:01

nazdar. mne robilo daco podobne ked som mal malo oleja v prevodovke. nevsimol som si ze mam vydrate gufero na prevodovke. vymenil som gufero, dolial olej a problem bol prec. tiez mi to robilo ked som zaradil 3 kvalt
Návrat hore Goto down
sakytu
Začiatočník
Začiatočník
sakytu


Registrácia : 07.02.2012
Počet príspevkov : 14
Bydlisko : ZM/NR

prevodoka 3 stupen Empty
OdoslaťPredmet: Re: prevodoka 3 stupen   prevodoka 3 stupen Icon_minitime3/3/2012, 14:38

zarad si trojku na mieste a pozri ci sa ti nahodou zavazie na stromceku radenia rychlosti o nieco neopiera (pod kapotou Wink ) za jazdy to moze viac drncat...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prevodoka 3 stupen Empty
OdoslaťPredmet: Re: prevodoka 3 stupen   prevodoka 3 stupen Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prevodoka 3 stupen
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 5 stupen nejde
» 3. prevodovy stupen

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: