VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
vlado153
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 18.02.2012
Počet príspevkov : 12
Auto : GOLF IV 1.4 16V AKQ
Bydlisko : PD

1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Empty
OdoslaťPredmet: 1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu   1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Icon_minitime18/2/2012, 11:05

Zdravim vsetkych. Mam tento problem uz dlho, ked naraz uberem cely plyn tak auto sklbne raz,alebo dva razy a spomaluje..pri naslednom pridani auto trhne a taha uz dobre. neviete co to moze byt? robi to nepravidelne,niekedy nie a niekedy viac. Vymenene mam: Lambda, sviecky,kable,zap.modul,cidlo teploty chladiacej kvapaliny,odstaveny EGR ventil,vymenene plynove lanko,skrtiaca klapka cista potom aj vymenena za inu pouzivanu skrt.klapku,termostat,spojka ma 70 000km,pravidelne pouzivam aditivum (VIF super benzin aditiv).nic z tohoto nepomohlo,menil som aj rozne tipy paliv,100oktanovy benzin nepomohol.

Zaujmave je, ze pri zapnutej klime (manualna AC) to robi niekedy menej a lahsie sa pohyna s autom aj preraduje..samozrejme filtre vsetky vymenene.

Na inych forach som zistil,ze niesom sam,ale nikto to nevie odstranit a prist na zavadu..Co vy na to?
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu   1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Icon_minitime19/2/2012, 20:07

tak pokukaj silenbloky osadenie,uchytenie motora a prevdovky.
taketo niečo mi robilo ked sme mali favorita a bola to spojka,lepsie povedane prasknuta pruzina sa pritlačaku alebo lamele.
Návrat hore Goto down
vlado153
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 18.02.2012
Počet príspevkov : 12
Auto : GOLF IV 1.4 16V AKQ
Bydlisko : PD

1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu   1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Icon_minitime20/2/2012, 21:49

silenbloky vymenene,akurat spodny ktory drzi motor odspodu neni vymeneny.pruzina na pritlacaku?fu no bodaj by to nebolo ono..este mozno ten..i ked niekedy je to citlive,ze ked popohynam plynovym lankom rukou tak sa to sprava inak..plynove lanko vymenene,s jeho volou som sa velakrat hral a nic..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Empty
OdoslaťPredmet: Re: 1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu   1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
1.4 16V trhne pri ubrati alebo pridani plynu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Po pridani plynu sum z radia
» 1.8t alebo 2.8
» za jazdy po pusteni plynu podtrhne
» 1.4 alebo 1.6
» trhanie pri pridavani a uberani plynu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: