VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Chiptuning stredné slovensko

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Madamu
Začiatočník
Začiatočník
Madamu


Male
Vek : 35
Registrácia : 22.02.2010
Počet príspevkov : 2
Auto : VW golf 4 1,9 TDI

Chiptuning stredné slovensko Empty
OdoslaťPredmet: Chiptuning stredné slovensko   Chiptuning stredné slovensko Icon_minitime12/2/2012, 09:18

Zdravím páni. viete niečo o tejto firme: http://www.profituning.sk/ ??? resp. vedeli by ste niečo lepšie kde by som si mohol dať chipnút golfíka, niekde na strednom slovensku?? Vďaka za odpoveď.
Návrat hore Goto down
pablo1
Pretekár
Pretekár
pablo1


Male
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 432
Auto : Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft Bhmotor 108kw,334nm
Bydlisko : Kokava nad Rimavicou

Chiptuning stredné slovensko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chiptuning stredné slovensko   Chiptuning stredné slovensko Icon_minitime12/2/2012, 09:53

nebudem nikoho chvalit ale v Turanoch je Bh motor,ja som bol spokojny
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Chiptuning stredné slovensko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chiptuning stredné slovensko   Chiptuning stredné slovensko Icon_minitime12/2/2012, 10:51

profituning ma sidlo aj sidlo v Liptovskom hradku -borova sihot ak si bol na celoskovaku na borovej tak je to preste pred tym campom Smile
potom stavaju dalšie niekde v okolo popradu tam sa bude dat cez tohotoročny celoslovak daj aj pomerat a v pripade zaujmu čipnut ,maly by tam byt nejaka zlava Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chiptuning stredné slovensko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chiptuning stredné slovensko   Chiptuning stredné slovensko Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Chiptuning stredné slovensko
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» chiptuning
» DOVOZ VW G4 na SLOVENSKO
» ZRAZ VYCHODNE SLOVENSKO???
» Chiptuning
» chiptuning?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: