VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 motor naskoci a po 5 sekundach zdochne

Goto down 
+4
Kubush
neo.power
Runcajz
jean6661
8 posters
AutorSpráva
jean6661
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 10

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 08:45

cawte, chcel som sa spytat co moze byt chyba ked nestartujem auto, mam golf 2 1.8 gti a pobezi asi 5 sekund a potom hned zdochne, a potom mi naskoci az po 15 minutach
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 09:23

nebolo by od veci napísať kód motora...
Návrat hore Goto down
neo.power
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 29.03.2008
Počet príspevkov : 10
Auto : VW Golf III 1.9TDi Variant @118PS
Bydlisko : SLOVAKIA

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 09:26

jean6661 napísal:
cawte, chcel som sa spytat co moze byt chyba ked nestartujem auto, mam golf 2 1.8 gti a pobezi asi 5 sekund a potom hned zdochne, a potom mi naskoci az po 15 minutach

a potom po 15 minutach uz bezi normalne? lebo ak nie tak ked ho vypne (vypne ho elektronika) po 5 sekundach kvoli tomu ze v kluci je taka mala kocka (imobilizer) auto si to overuje ked nastartujes ci je vse ok (je to ochrana aby si nenastartoval hocijakym sperhakom) skus najskor to... Wink
Návrat hore Goto down
jean6661
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 10

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 10:39

no potom ho zase vypne, a imobilizer bol vyberany ale neviem ci ho dobre odpojili, ci to neostalo v riadiacej jednotke neblokovane
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 10:44

wow! a to uz kvoli comu bolo dobre demontovat imobilizer? Neutral moze to byt aj tym ze bol neodborne demontovany...
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 10:47

imobilizér predsa v GII nabol v kluči... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
jean6661
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 10

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 10:55

no ved nebol v kluci
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 10:59

ja mam vento a tam mám imobilizér mimo, teda vedla klúča. Pichá sa dnu taká kartička. Mimochodom, ak ju tam nepichnem alebo vyberiem počas naštartovanom motore, tak okamžite zdochne, alebo vôbec sa ani nezasvietia kontrolky. Takže imobilizér to nebude... Ozaj, asi sa ti nechce písať, prečo sa to prekopávalo. Inak ten kód motora by hodne pomohol... Bez toho to nejako nevidím že sa niečo porieši... Shocked
Návrat hore Goto down
jean6661
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 10

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 11:12

neviem najst ten kod motora, a ja som ten imobilizer nevyberal tak neviem preco ho vyberali, ja som ho uz taky kupil, no ani mne by nenaskocil ale som to spravil tak aby mi cerpadlo natahalo benzin, ze som ho zapojil inde takze nataha benzin a nastartuje na 5 sekund a zdochne potom
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/6/2008, 23:00

No máš ešte starší druh imo. Tam ak raz zopneš okruh, tak už to fičí... Na chod motora treba len benzín a iskru. Teda podla mňa. Takže ak palivo máš, treba zabezpečiť už len ten zbytok a musí ísť... Treba to poprepájať na priamo.
Návrat hore Goto down
Kubush
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 24.09.2008
Počet príspevkov : 27
Auto : VW Golf II 1,8 GTI
Bydlisko : Žilina

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime12/11/2008, 08:29

jean6661 napísal:
cawte, chcel som sa spytat co moze byt chyba ked nestartujem auto, mam golf 2 1.8 gti a pobezi asi 5 sekund a potom hned zdochne, a potom mi naskoci az po 15 minutach
ked vravis o startovani tak mne to tiez spravi ked mi sklzne noha so spojky......motor pochopitelne zdochne a potom mi nejde dobrych 5 minut nenaskoci
Návrat hore Goto down
Kubush
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 24.09.2008
Počet príspevkov : 27
Auto : VW Golf II 1,8 GTI
Bydlisko : Žilina

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime12/11/2008, 08:32

Runcajz napísal:
ja mam vento a tam mám imobilizér mimo, teda vedla klúča. Pichá sa dnu taká kartička. Mimochodom, ak ju tam nepichnem alebo vyberiem počas naštartovanom motore, tak okamžite zdochne, alebo vôbec sa ani nezasvietia kontrolky. Takže imobilizér to nebude... Ozaj, asi sa ti nechce písať, prečo sa to prekopávalo. Inak ten kód motora by hodne pomohol... Bez toho to nejako nevidím že sa niečo porieši... Shocked
ja mam imobilizer v podobe jednoducheho spinaca pod volantom Laughing
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime18/12/2008, 15:53

ja som kedysi mal tiez bodobny problem na MK2-ke,chyba bolo v spinacom rele na benz.cerpadle,len trebalo prepajkovat kontakty na plosaku,bol tam studeny spoj a ked sa rele prehrialo,rozoplo,cize zdochol motor nedostatkom benzinu,mne to robilo hocikedy aj pocas jazdy,to bolo...
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime18/12/2008, 16:05

odpoj immo a mas to v suchu alebo odpoj immo a daj ho na alarm moze to robit aj to vacsinou ked nastartujes tak po 5 sec vypne immo
Návrat hore Goto down
wman
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.01.2014
Počet príspevkov : 9

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime28/2/2014, 16:00

prosim vas ktomi poradi alebo posle schemu na vymenu rozvodov 1.6 55k aee dakujem vopred
Návrat hore Goto down
oki
Začiatočník
Začiatočník
oki


Registrácia : 04.02.2014
Počet príspevkov : 10
Auto : golf 2 1.6

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime28/2/2014, 21:20

nazdarek na uloz to maš manual na golfika 2 je to tam jaknatog2
Návrat hore Goto down
oki
Začiatočník
Začiatočník
oki


Registrácia : 04.02.2014
Počet príspevkov : 10
Auto : golf 2 1.6

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime28/2/2014, 21:30

ked ho nenajdes posli mail poslem ti to ale neviem co mas lebo ja som benzinak
Návrat hore Goto down
wman
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.01.2014
Počet príspevkov : 9

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime1/3/2014, 15:20

ano mam benzinak 1.6 55kw aee velmi by ste my pomohli dakujem vam palozupko@centrum.sk
Návrat hore Goto down
oki
Začiatočník
Začiatočník
oki


Registrácia : 04.02.2014
Počet príspevkov : 10
Auto : golf 2 1.6

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime3/3/2014, 21:15

wman napísal:

mas to na maili ale je to velky objem msis si to neak rozbalit ma to vyse 290mb
Návrat hore Goto down
wman
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.01.2014
Počet príspevkov : 9

motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime5/3/2014, 13:26

dakujem za meil pomohol si
Návrat hore Goto down
Sponsored content





motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Empty
OdoslaťPredmet: Re: motor naskoci a po 5 sekundach zdochne   motor naskoci a po 5 sekundach zdochne Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
motor naskoci a po 5 sekundach zdochne
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zdochne motor a nejde :(
» Motor za tepla zdochne
» pri starte hned zdochne!
» 1.6 77kw za tepla nastartuje a zdochne

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: