VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zeby vstrekovacie cerpadlo?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Xrastik
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.12.2011
Počet príspevkov : 6

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 07:00

Zdravim pani

Potreboval by som poradit. Vcera som bol obzerat jeden G4 1.9 Tdi, 81 kW, r.v 99, vsetko super az na jednu vec:
palubny pocitac ukazoval priemernu spotrebu 8,5L , aktualna spotreba na volnobehu 2,4L. Vykon motora podla mojho nazoru bol trochu nizsi, ale to je moj subjektivny nazor. Ta spotreba je brutal. Rad by som vedel co si o tom myslite. Zeby to bolo vadne vstrekovacie cerpadlo?

Dakujem
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 51
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 08:22

to môže byť viac vecí, od špinavého palivového filtra, cez čerpadlo až po trysky , ďalšie problémy môžu byť v sacom systéme ,cooler,EGR ,turbo atd.... najjednoduchšia medicína je pichnúť na VAG a ozistiť čo je problém.
Návrat hore Goto down
Xrastik
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.12.2011
Počet príspevkov : 6

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 08:49

Hm...dakujem za odpoved

Ratajme najhorsiu moznost: kolko zhruba vychadza repasia vstrekovacia cerpadla, resp. trisiek?
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 10:19

Xrastik napísal:
Hm...dakujem za odpoved

Ratajme najhorsiu moznost: kolko zhruba vychadza repasia vstrekovacia cerpadla, resp. trisiek?
Repas v servise na cerpadla ...moj odhad nie menej ako 500eur...len cerpadlo. To skor sa oplati jazdene cerpadlo za cca 200 eur. Ale nemyslim si ze ta spotreba bude cerpadlom. Osobne by som kupil radsej golfa co vyzera byt viac v poriadku.
Návrat hore Goto down
Xrastik
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.12.2011
Počet príspevkov : 6

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 11:43

Samozrejme mas pravdu, je to velmi podozrive, skor sa nad tym cudujem, lebo zvuk motora bol dobry, ziaden dym po nastartovani, skoro by som uveril ze ma 140 000 najazdene Very Happy
Ozaj ako sa prejavuje odidene vstrekovacie cerpadlo?
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 51
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 11:52

stačí keď máš netesnosť okolo podtlakových hadičiek a auto bude mať zvuk normálny ,akurát že neťahá tak ako má...
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot
djpetersnv


Male
Vek : 34
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T
Bydlisko : Spišská Nová Ves

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 12:01

a kludne to moze byt aj len cidlo teploty chce to vag
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
Xrastik
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.12.2011
Počet príspevkov : 6

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 12:47

Hosi dakujem za nazory, hned som o nieco mudrejsi.
Aky typ vstrekovacieho cerpadla sa pouziva na uvedenom golfe? Myslim vyrobca a oznacenie.
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 51
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 13:08

Smile ty tuším silou mocou chceš aby to bolo to čerpadlo...
Návrat hore Goto down
Xrastik
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.12.2011
Počet príspevkov : 6

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 13:12

Laughing ja len nahlas uvazujem Laughing no nejde mi do hlavy ta spotreba. Mam to brat ze auto ide v nudzovom rezime? preco potom ale nieje ziadna dymivost?
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 51
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 13:15

na všetky tvoje otázky je jedna odpoveď ,a to je VAG a ak ti ten nič nevypíše potom špekuluj,lebo na toto ti nikto neodpovie na 100%, je tam milión možností...
Návrat hore Goto down
Xrastik
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.12.2011
Počet príspevkov : 6

zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime1/12/2011, 13:43

Ok aj tak dik
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zeby vstrekovacie cerpadlo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: zeby vstrekovacie cerpadlo?   zeby vstrekovacie cerpadlo? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zeby vstrekovacie cerpadlo?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zeby servis?
» ..zeby prve HGP na slovensku..

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: