VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 výmena rozvodov + vodná pumpa

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
lukafo
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 27.07.2010
Počet príspevkov : 5
Auto : Golf IV 1.9 TDI 85 KW
Bydlisko : Trenčín

výmena rozvodov + vodná pumpa Empty
OdoslaťPredmet: výmena rozvodov + vodná pumpa   výmena rozvodov + vodná pumpa Icon_minitime10/11/2011, 18:12

Nazdar, nazdar. Hľadám nejakú ochotnú skúsenú osobu z TRENČÍNA, ktorá by mi mohla vymeniť rozvody 85KW 1.9TDI. Poprípade poradiť cenu, za ktorú sa to oplatí dať spraviť. Mám možnosť objednať z internetu "kompletná sada 4ks kladiek / INA /,remen / INA /,vodná pumpa / GRAF /, pre 1,9TDi 66kw - 81kw" za 184 euri. Jakž-takž som poblúdil internet a nezdá sa mi to ako prehnaná cena. len problém bude, že to je na 66-81KW a ja mám 85. Bude to problém? Za všetky rady ohľadom rozvodov vopred ďakujem. A ešte jedna otázočka, mohol by sa taký mini "odborník"(->haha) púšťať do demontáže turba?Mám tiež ten milión krát omletý problém s poklesom výkonu a pádom na max 130 km/h...hadičky ešte omrknem,to len pre budúcnosť Smile, asi som dosť odvážny Very Happy. Ďakujem
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

výmena rozvodov + vodná pumpa Empty
OdoslaťPredmet: Re: výmena rozvodov + vodná pumpa   výmena rozvodov + vodná pumpa Icon_minitime10/11/2011, 21:25

skoda ze byvas tak daleko kamos mi robil u svokra rozvody znacka Ruville a vpohode to co ides davat nepoznam. . . a demontaz turba potrebujes dat auto na zdvihak to je asi najlepsie a zo spodu ho odmontujes + nacinie . . . . pokial si uz drzal niekedy vydlicovy kluc v ruke a vies co snim tak by si to mal zvladnut Very Happy
Návrat hore Goto down
lukafo
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 27.07.2010
Počet príspevkov : 5
Auto : Golf IV 1.9 TDI 85 KW
Bydlisko : Trenčín

výmena rozvodov + vodná pumpa Empty
OdoslaťPredmet: Re: výmena rozvodov + vodná pumpa   výmena rozvodov + vodná pumpa Icon_minitime10/11/2011, 21:34

Drzal,neboj Very Happy...zamestnaním som technik...len skoda,ze nie v oblasti motorov :-/. V tom som dá sa povedať úplný laik,ale trosku sa do toho dostavam...no co,bud to pojde alebo nie Very Happy
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

výmena rozvodov + vodná pumpa Empty
OdoslaťPredmet: Re: výmena rozvodov + vodná pumpa   výmena rozvodov + vodná pumpa Icon_minitime10/11/2011, 23:40

ina je špička a robí v zavode valivých ložísk čize ZVL u nas..
Návrat hore Goto down
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 36
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

výmena rozvodov + vodná pumpa Empty
OdoslaťPredmet: Re: výmena rozvodov + vodná pumpa   výmena rozvodov + vodná pumpa Icon_minitime21/11/2011, 23:16

http://www.mk-rozvody.but.sk

skus kuknut cenu tu,,, moja sada je tu o dost lacnejsia,,, dnes som objednaval u neho
Návrat hore Goto down
Sponsored content





výmena rozvodov + vodná pumpa Empty
OdoslaťPredmet: Re: výmena rozvodov + vodná pumpa   výmena rozvodov + vodná pumpa Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
výmena rozvodov + vodná pumpa
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ABS RJ a pumpa ake cisla porovnavat
» Vodna pumpa
» akceleracna pumpa
» pumpa 115HP- 150HP

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: