VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...

Goto down 
+2
gabesz0102
mlsko
6 posters
AutorSpráva
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 19:13

Zdravím mám takýto problém. Idem napríklad na 3ke rozbehnem sa nepridávam plyn idem len zotrvačnosťou so zaradenou rychlosťou, pribrzdím auto pribrzdi, ale ak pustím brzdu cítim,že auto mi drží otáčky a ide prakticky samo ako keby pridávam plyn, ale idem na volnobeh so zaradeonu rýchlosťou. Dúfam, že som to dosť rozumne vysvetlil. Mohol by mi niekto pomôcť, mal už niekto takýto problém. ĎAKUJEM. VWGolf 1.9 81/110 r.v 99
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 19:44

mlsko napísal:
Zdravím mám takýto problém. Idem napríklad na 3ke rozbehnem sa nepridávam plyn idem len zotrvačnosťou so zaradenou rychlosťou, pribrzdím auto pribrzdi, ale ak pustím brzdu cítim,že auto mi drží otáčky a ide prakticky samo ako keby pridávam plyn, ale idem na volnobeh so zaradeonu rýchlosťou. Dúfam, že som to dosť rozumne vysvetlil. Mohol by mi niekto pomôcť, mal už niekto takýto problém. ĎAKUJEM. VWGolf 1.9 81/110 r.v 99
vsak to je normalne,co sa ti na tom nepozdava??? Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 20:30

mlsko napísal:
Zdravím mám takýto problém. Idem napríklad na 3ke rozbehnem sa nepridávam plyn idem len zotrvačnosťou so zaradenou rychlosťou, pribrzdím auto pribrzdi, ale ak pustím brzdu cítim,že auto mi drží otáčky a ide prakticky samo ako keby pridávam plyn, ale idem na volnobeh so zaradeonu rýchlosťou. Dúfam, že som to dosť rozumne vysvetlil. Mohol by mi niekto pomôcť, mal už niekto takýto problém. ĎAKUJEM. VWGolf 1.9 81/110 r.v 99

Perpetum mobile study study lol!
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 20:38

gabesz0102 no az take normalne sa mi to nezda lebo ked ides tak rychlost by sa mala postupne spomalovat a auto by sa malo casom zastavit a nie ist az neviem kam ...
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:01

mlsko napísal:
gabesz0102 no az take normalne sa mi to nezda lebo ked ides tak rychlost by sa mala postupne spomalovat a auto by sa malo casom zastavit a nie ist az neviem kam ...
v zaradenej rychlosti ti ma samo zastavit??? Laughing
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:14

asi sme sa moc dobre nepochopili rozbehnem sa nohu na plyne nemam a mam zaradenu rychlost prirovnanie ako keby mam tempomat zapnuty co nemam ked nepridavas co sa stane casom?asi ti to zdochne nie?
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:23

No neviem aké auto si mal predtým ,najskor niečo slabšie benzínové, diesel má taký krútiaci moment že motor ti pojde aj pri zaradenej rýchlosti bez plynu.... určite nezdochne, možno tak hore kopcom ale po rovine určite nie...
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:25

mlsko napísal:
asi sme sa moc dobre nepochopili rozbehnem sa nohu na plyne nemam a mam zaradenu rychlost prirovnanie ako keby mam tempomat zapnuty co nemam ked nepridavas co sa stane casom?asi ti to zdochne nie?
volnobezne otacky mas ake???
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:25

Lajovw+ napísal:
No neviem aké auto si mal predtým ,najskor niečo slabšie benzínové, diesel má taký krútiaci moment že motor ti pojde aj pri zaradenej rýchlosti bez plynu.... určite nezdochne, možno tak hore kopcom ale po rovine určite nie...
akurat som mu to isiel pisat... Laughing
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:29

no dakujem za dobre vysvetlenie otacky mam asi tak neakych 1000 -1500 ale som si neni isty a ano mal som fabia 1.4
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:31

asi tak to je vela ,volnobeh 750-800... ale radšej sa ešte pozri Very Happy
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:33

ok zatial dik zajtra dam vediet
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:41

vonobezne otačky maš moc vysoke.
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime2/11/2011, 21:48

ale on ich také nemá podla mna .... uvidíme zajtra Shocked
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime3/11/2011, 01:17

mlsko napísal:
no dakujem za dobre vysvetlenie otacky mam asi tak neakych 1000 -1500 ale som si neni isty a ano mal som fabia 1.4
Dobre...dajme tomu ze tam mas 3ku.Zacnes brzdit na rychlosti az kym ti nepadnu otacky cca na 1000ot./min. a pustis brzdu. Zacne to samo pridavat? A robi ti to stale alebo to najprv ide dobre a potom sa to zrazu zacne takto spravat? Plynovy pedal ti funguje dobre??? Napichni to na diagnostiku a myslim ze hned najdeme odpoved.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...   Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Držanie otáčok,mám zaradenú rýchlosť,ale nepridávam...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: