VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Koliše hladina chladiacej kvapaliny

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Jozo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 29.10.2011
Počet príspevkov : 1

Koliše hladina chladiacej kvapaliny Empty
OdoslaťPredmet: Koliše hladina chladiacej kvapaliny   Koliše hladina chladiacej kvapaliny Icon_minitime29/10/2011, 17:30

Zdravim všetkých. mam problem s kvapalinou a v servise nevedia čo je to a nechcem aby vymenili polovicu auta len aby servis zarobil. Dufam že mi budete vediet poradit. Problem je taky že ked naštartujem tak nie vždy ale občas svieti kontrolka kvapalina stop, vipnem motor otvorim kufor a hladina kvapaliny je pod ryskou ale ked otvorim viečko na nadržke tak zasiči a hladina sa dostane do normalu. Mal niekto podobny problem?A druhy problem su stierače niekedy sa nedaju vypnut a puzdra boli zadrete tie som vičistil naolejoval a ked zastanu tak kdekolvek prosim poradte mi. Golf 4 1,9 TDI 85kw


Naposledy upravil Jozo dňa 29/10/2011, 19:26, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
SPIKEBOY
Profík
Profík
SPIKEBOY


Male
Registrácia : 01.10.2008
Počet príspevkov : 1064
Auto : PASSAT 3C
Bydlisko : Nové Zámky

Koliše hladina chladiacej kvapaliny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koliše hladina chladiacej kvapaliny   Koliše hladina chladiacej kvapaliny Icon_minitime29/10/2011, 17:56

Aspoň napíš o aké auto a motor sa jedná.
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Koliše hladina chladiacej kvapaliny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koliše hladina chladiacej kvapaliny   Koliše hladina chladiacej kvapaliny Icon_minitime29/10/2011, 19:24

Jozo napísal:
Zdravim všetkých. mam problem s kvapalinou a v servise nevedia čo je to a nechcem aby vymenili polovicu auta len aby servis zarobil. Dufam že mi budete vediet poradit. Problem je taky že ked naštartujem tak nie vždy ale občas svieti kontrolka kvapalina stop, vipnem motor otvorim kufor a hladina kvapaliny je pod ryskou ale ked otvorim viečko na nadržke tak zasiči a hladina sa dostane do normalu. Mal niekto podobny problem?A druhy problem su stierače niekedy sa nedaju vypnut a puzdra boli zadrete tie som vičistil naolejoval a ked zastanu tak kdekolvek prosim poradte mi.
ty mas nadobku v kufry??? Laughing po jazde by si vobec nemal nadobku otvarat,ona je pod tlakom a je to uzavrety system,treba pockat kym vychladne a az potom otvarat Exclamation podla mna ti niekde chladiaca unika ak ju musis dolievat.co sa tyka stieracov tak chyba bude asi v motorceku,treba ju rozobrat vycistit a znovu namazat,mali by tam byt plieskove kontakty z medi Wink
Návrat hore Goto down
bubor1
Začiatočník
Začiatočník
bubor1


Male
Registrácia : 13.09.2009
Počet príspevkov : 47
Auto : audi 1,9tdi

Koliše hladina chladiacej kvapaliny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koliše hladina chladiacej kvapaliny   Koliše hladina chladiacej kvapaliny Icon_minitime14/1/2012, 12:50

ono tam neaky vykyv hladiny bude vzdy ale pokial ti to v cucne tu vodu az moc pod min nadrzky a ked otvoris a vrati ti ju naspet tak sa priprav naznak odchadzajuceho tesnenia pod hlavu Cool
Návrat hore Goto down
Myrec
Začiatočník
Začiatočník
Myrec


Male
Vek : 42
Registrácia : 15.11.2009
Počet príspevkov : 42
Auto : VW Golf V 1,9 TDI BKC 77 kW (2005,chip 130 HP)
Bydlisko : Nitra

Koliše hladina chladiacej kvapaliny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koliše hladina chladiacej kvapaliny   Koliše hladina chladiacej kvapaliny Icon_minitime14/1/2012, 14:30

Mal som podobny problem na mojom GV a mam dojem,ze to suvisi s teplotou,pretoze mi to robilo iba v zime.Voda z nadrzky sa nestracala ani nijaky iny problem som si nevsimol,len vzdy rano auto zahlasilo tuto chybu.Stacilo sa pohnut,postat a znovu nastartovat a vsetko bolo ok.Tiez mi nikto nevedel poradit,co s tym.Nakoniec sa to vyriesilo uplnou nahodou.Vymienali mi tepelne cidlo (neviem ako v GIV,ale v GV sa nachadza niekde v strede pod vzduchovym potrubim) a odvtedy (vyse roka) sa nestalo ani raz,ze by mal problem s chl. kvapalinou.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Koliše hladina chladiacej kvapaliny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koliše hladina chladiacej kvapaliny   Koliše hladina chladiacej kvapaliny Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Koliše hladina chladiacej kvapaliny
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mnozstvo chladiacej kvapaliny
» VELKY PROBLEM HLADINA OLEJA PORADTE
» Cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: