VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 pomoc novacikovy s termostatom

Goto down 
AutorSpráva
vladd
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 15.10.2011
Počet príspevkov : 2
Auto : vw golf 1.6 y1999
Bydlisko : UK

pomoc novacikovy s termostatom Empty
OdoslaťPredmet: pomoc novacikovy s termostatom   pomoc novacikovy s termostatom Icon_minitime15/10/2011, 12:11

takze zdravim vsetkych zainteresovanych,hned vopred napisem,ze mechanik niesom a ze vw je prve auto tejto znacky ktore vlastnim..

Moj problem vspociva v tom,ze mi pravdepodobne nefunguje termostat,kedze teplota motora sa nemeni pokial niesom niekede v zapche a vtedy nastava jeden velky problem,takze startuje pekne,drzi otacky,nezerie vela,problem nastava ked sa dostanem do zapchy,vtedy sa mi motor dostane na prevadzkovu teplotu a z vyfuku ide nepredstavitelny sivy dym,je to naozaj kudol siveho dymu,zistil som ze mi to zerie olej pokial jazdim v spickach a musim ho dolievat tak 2dcl tyzdenne,mozno viac,moja otazka na znalcov je ta,ze ci to moze byt tym ze ten termostat nedava signal,lebo ani ventilator sa mi nezapina a mne sa tym prehrieva motor,alebo to uz je odideny motor.A mam este jednu otazku,ako zistim ci ventilator radiatora je funkcny..

Dakujem za pomoc..


"ten termostat mam v plane vymenit,ale niesu dostatocne financie nato a zistil som ze sam si neporadim,lebo jedna matica je strhana a neviem to povolit".
Návrat hore Goto down
 
pomoc novacikovy s termostatom
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc s termostatom
» VAG-COM - pomoc
» nejaky "servisak" v BA?
» Pomoc !
» pomoc

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: